СЕДМИ клас – 7 – Резултати, статистики и желания редим (04.06.2018–10.06.2018)

  • 185 790
  • 2 022
# 420
Всички са решили преди обедната почивка да проверят.


Ще ям на бюрото, никаква почивка.
Виж целия пост
# 421
малко хай-тек мъдрости за да ви разведря - мисля, че 'влизането без проблем' води до това да няма 'нищо ново' Simple Smile
като почнат проблемите с логването, те тогава ще имаме новина Simple Smile
Виж целия пост
# 422
Така ми се иска да пийна едно. Confused

Аха, те да забавят още резултатите и ще се виждаме после на срещи на АА. Joy
Виж целия пост
# 423
И мен ме изхвърли от системата точно по същото време по което пишете ,че сте имали проблеми.Казвам си ето качват ги( това в кавички ли е Grinning) ,обаче нъц....след минута си влезнах ,като пет лева в цигулка Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 424
Вижте дали няма промяна в секция Изпити. Възможно е краткотрайните сривове да се дължат на въвеждането на наименованията на олимпиадите, за което споменах по-рано днес. Естествено, за да има нещо въведено, детето трябва да се е явявало на областен кръг на олимпиада.
Виж целия пост
# 425
Вие сега искате да "изядете" обедната им почивка. Ми оставете ги да хапнат, да пийнат кафенце, да обсъдят това-онова и да поработят следобед за нашите деца ...
Виж целия пост
# 426
Нямат сърце тия хора...
Добре, че не съм на работа, че в нищо не мога да се съсредоточа.
Виж целия пост
# 427
В Сф има ли въведена обласна олимпиада? При нас още нищо.
Виж целия пост
# 428
Нищо! До днес ми беше много спокойно. Сега и аз взех да се притеснявам вече.
Виж целия пост
# 429
Едно такова затишие е тук днес, че предпочитам да не мога да ви изчета, отколкото да е тихо...
Виж целия пост
# 430
Едно такова затишие е тук днес, че предпочитам да не мога да ви изчета, отколкото да е тихо...
Тук сме, ама чакаме.
Аз шъ надебелея докато ги пуснат тия резултати! Опатках малините и маскарпонето и започнах шоколада, а тепърва ще обядвам! Не ги е срам!
Виж целия пост
# 431
По-добре МОН да беше упоменало в графика - "Обявяване на резултатите от тестовете - на 06.06.2018 г.", тогава нямаше целият набор 2004 г. и родата около него да тръпне в очакване дни по-рано.
Виж целия пост
# 432
По-добре МОН да беше упоменало в графика - "Обявяване на резултатите от тестовете - на 06.06.2018 г.", тогава нямаше целият набор 2004 г. и родата около него да тръпне в очакване дни по-рано.
[/quote



Ами точно така, това "до" те го разбират като "на"
Виж целия пост
# 433
Малко встрани от резултатите, разглеждах справочника за училищата и не мога да разбера какво значи последната колона (14), където пише втори профил. Ако са посочени три неща БЕЛ/РЕ/МАТ, значи ли, че ако имат 6 свободноизбираеми часа в 9 клас, тези часове ще се разпределят между трите предмета? Защото в някои паралелки видях да пише само едно нещо, в други две, в някои три...
Виж целия пост
# 434
По-добре МОН да беше упоменало в графика - "Обявяване на резултатите от тестовете - на 06.06.2018 г.", тогава нямаше целият набор 2004 г. и родата около него да тръпне в очакване дни по-рано.
[/quote



Ами точно така, това "до" те го разбират като "на"




Има още време до края на деня... Половината ден е пред нас и тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия