СЕДМИ клас – 7 – Резултати, статистики и желания редим (04.06.2018–10.06.2018)

  • 185 790
  • 2 022
# 495
На моето дете госпожата им казала резултатите. Изпратени са от РУО на хартия.
[/quote,]
Народни легенди и митове!
Виж целия пост
# 496
Докато чакате, да ви кача една обобщена статистика за София - 2017, че да не взема да забравя в суматохата. Simple Smile
Скрит текст:
Имам и за други градове. Stuck Out Tongue
На моето дете госпожата им казала резултатите. Изпратени са от РУО на хартия.
Мислех, че се получават на точно определено място и по определен ред.
Виж целия пост
# 497
Онази фалшива новина изчезна от сайта. Joy
Виж целия пост
# 498
Хахаха, опитах се да се проаветля какво е все пак и сега се чудя как да докарам едно червеноточково срещу топлофикация...
Обаче на третото значение на думата, ударих на камък, щото беше обяснено с друг термин, пак с п...., нещо като петно звучеше Joy
Петитум... Thinking

Ще ме скъсаш, честно! Joy
Виж целия пост
# 499
На моето дете госпожата им казала резултатите. Изпратени са от РУО на хартия.
[/quote,]
Народни легенди и митове!

По-скоро форумски. Grinning
Виж целия пост
# 500
Дидева, не знам. Каза, че госпожата току що им ги чела. Едва ли госпожата ще лъже.
Виж целия пост
# 501
Дааам - мами "набор 2005" научихме (освен всичко друго), че за времето от очакваното обявяване на резултатите до приключване на записването следва да планираме отпуск. Ако не - ще стане сакатлък! Дръжте още малко! Форумските деца ще възнаградят родителките си за скъсаните нерви!
Виж целия пост
# 502
Дидева, не знам. Каза, че госпожата току що им ги чела. Едва ли госпожата ще лъже.
От София ли сте?
Виж целия пост
# 503
Ама защо тези учители си позволяват изобщо така да пкещят. Вече ми писва. Първият учебен ден след матурите учителката им по литературав час им каза, че като им видяла тезите за „Опълченците на Шипка” щяла да им даде по 1 максимум 2 точки. Първо - вместо да ги успокоява или да ги окуражава, че въпреки всичко вярва в тях и знае, че са се трудили (примерно), за да им подигне духа, тя прави обратноти. И второ - дали има достъп тя изобщо до техните матури и то още в първите дни, и то още без да е свалена анонимността. Мисля си, че и да е от проверяващите, нямаше да допуснат да й се дадат пликове на ученици от училището, в което тя преподава
Проверяващите НЕ преподават на 7 клас.
Виж целия пост
# 504
Дидева, не знам. Каза, че госпожата току що им ги чела. Едва ли госпожата ще лъже.

Хм, странна работа, и спрямо очакванията,  как  са?

Доста съмнително, предвид факта, че не знам колко е ок да се четат пред всички.....


В нашия профил няма никаква промяна, нито има графа за олимпиади още....

Виж целия пост
# 505
Не сме от София.
Виж целия пост
# 506
На моето дете госпожата им казала резултатите. Изпратени са от РУО на хартия.
Какви са резултатите спрямо миналата година?
Виж целия пост
# 507
Дами, не се връзвайте на такива съобщения. Резултатите в училищата пристигат на следващия ден след публикуването им от МОН.
Виж целия пост
# 508
Това на хартия ме изуми. Не бях чувала.
Виж целия пост
# 509
Онази фалшива новина изчезна от сайта. Joy
Да, казах на колежката аз, която също очаква резултатите и ми сподели "новината", че ми се струва невъзможно бг-мамите да са изпреварени от някакъв сайт.Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия