Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 243

  • 80 006
  • 738
# 45
Здравейте приятелки Hug

Не исках да пропусна деня на приятелството. Нищо, че е вече утре - пак се брои, защото още не съм се отнесла в света на Морфей Wink
Благодаря ви за темата Heart Eyes благодаря ви за компанията Heart Eyes Благодаря ви и ви поздравявам:


Скоро не съм писала, но и аз не съм ви забравила Laughing Чета ви редовно и съм в течение на предположения, пътувания, сравнения. И новите снимки не пропускам. Даже ви нося една от Хандан ханъм:

И вариация й направих:

Няма да се чудим коя от девойките ни е на снимката - Топрак, но коя от всичките е тя newsm78 Първата newsm78 Балет или художествена гимнастика newsm78
Свири, танцува, бяга. Това дете кога играе ooooh! Wink Хубаво е да си имаш сестра-фотограф - докато си на сцената, има кой да те щрака за архива. Да са живи и здрави Praynig

За личния живот на Туба не се вълнувам, достатъчно ми е да е щастлива. Тук няма място за мои или нечии други предпочитания. Докато е до Туба, ще следвам Умут, но да си запълвам с него свободното време и постовете... Не ми задържа вниманието, рядко ме кара да търся. Човекът си прави основно реклама на бизнеса. Хубаво е, че е целенасочен, въпреки младостта и любовта си.

След Туба, Онур е другият турски кинаджия, който ме вълнува. Кара ме да мисля и ровя. Не че няма и други интересни творци. Просто те двамата са попаднали в полезрението ми и са ми достатъчни от комшиите.
Клипчето от инстаграма му, което бяхте сложили в темата, според гуги е на фона на узбекска песен и значи "художник". Езикът ми е непознат и съвсем неразбираем, но пък е страхотен фон за изваяното небе. Повтарям линка Peace, защото много ми хареса: https://www.instagram.com/p/BjrzJ1CnBsY/?taken-by=onursaylak Една от причините да харесвам Онур - прагматичен, понякога безпощадно реалистичен, но същевременно  поетично улавящ красотата.

Радвам се, че Личност приключва по план. Стегнат и неангажиращ дълго внимание, но държащ в напрежение и в размисъл. Линка, щом ти е било скучно в началото, едва ли ще те грабне Peace. За мене началото съвсем не беше скучно. Малко трудно за зацепване. Все едно  започвах  пъзел с много елементи. Интересът се засилва, когато започваш да го сглобяваш. Плюс това, руският, поне за мене, се оказа пречка. Все пак не е сапунка, когато мразя те/обичам те  са основните реплики Peace Надявам се, че с бг превода да е по-лесно. Надин, Злати  Hug, че сте го открили.

И един въпрос: Онур нов филм ли почва да снима?  Щом имената на Хумейра, Халюк Б. и Халит Е. са замесени, значи много хора, при това неслучайни, му вярват и искат да работят с него. И колкото и откачено да звучи, съм удовлетворена, че съм си го харесала.

Знам, че напоследък обръщам внимание повече на Онур, но той в момента филмово действа. Туба продължава да си ми е слабост, но в момента няма с какво да ми привлече вниманието. С колко куфара пътува, какви дрехи носи, как я коментират жълтурите - нищо ниво и интересно Peace Друго си е действително очакване и проучване на нов проект, социално събитие. Това си е моето желание и хоби и съвсем не е задължително да съвпада с намеренията на Туба.

И да отбележа новата подстрижка на Туба. Пак експериментира и ми навява мисълта, че няма все още намерение да пусне традиционната дълга коса. Аси вееше къдри, Хасрет и тя. Мелек и Елиф - също. Невал и Сю бяха съвсем различни не само като визия, а като излъчване - независимост, дързост, нестандартност, европейска принадлежност. И съм съгласна с мнението, че една жена сменя прическата си, не само когато променя живота си Peace

Тези дни изглежда е годишнина от Монте Карло. Фенките продължават с натрапчивите си мераци:

Много харесвам МЙ като Демир, може би го харесвам като игра най-много от партньорите,  но в реала не мога да се отърва от усещането за типичен ориенталски мъж без особена изтънченост и аристократизъм. Затова подобни колажи са ми малко нелепи Peace

И една асоциация за лека нощ:


PS Мислех, че само аз не спя, но Линка и тя Wink. Дублирали сме снимката Peace
Виж целия пост
# 46
Здравейте Hug
Линка HugБаги :hug:Благодаря ви за новата снимка на Топрак.

                                      

Пожелавам Ви един невероятен, светъл, топъл и цветен ден, изпълнен с красиви моменти
 и добри приятели, с които да ги споделите !

                                        

            

       


                                                        

Пожелавам ви един спокоен ден и дано,дано нещо ни изненада. bouquet
Виж целия пост
# 47
                 Добро утро! Hug Hug Hug

     



Баги Hug,радвам се,че се появи! Hug

Линка HugВичи Hug

Имаме си нова снимка на Топрак-Линка Hug Баги Hug

Днес е годишнината от Монте Карло....не се забравя... Wink Laughing






https://youtu.be/waobW4WPNKw

Приятна неделя,момичета! lovekiss
Виж целия пост
# 48


Привет, привет!  Hug Hug
И днес столицата ми на света е Париж. Дали Умут ще направи предложение на Туба не знам, но че Надал ще победи Тийм знам Laughing
Иначе, като ви чета ми е много гот, щото въпреки, че гледаме на  Туба от различни страни, обединяващата дума е... "харесвам" Peace



Аз харесвам всичко Joy Joy и сериалите, и личен живот, и дрехи, и куфари, и манджи, и Онур, и Умут....и най-вече ...темата и общуването с вас Peace

С Топрачето и хобита вече съм спокойна Laughing А фотографката Мая си я представям така в бъдеще Wink



Хубав ден желая на всички! Hug Peace
Виж целия пост
# 49
Добро утро!  Hug



Баги  Hug радвам се, че се появи най-сетне!  Simple Smile
Балетните успехи на Топрак те привлякоха, май... Wink
Аз и преди си мислех, че Топрак е по балета и по музиката...
Мая, според мен, е по рисуването, моделирането, снимането.
Поне с такива впечатления останах от снимките и клипчетата.
Струва ми се, че когато рисуваха часовници, Мая е спечелила първото място с трофей - голяма плюшена играчка.  Laughing



И да, Баги  Hug, права си, всеки от нас харесва различни неща и следи различни хора. Нормално е. Ние, макар да харесваме една и съща актриса, нямаме еднакви вкусове в другите неща, и слава Богу! Joy Аз с удоволствие си губя времето да разглеждам красивите блюда, които Умут слага в ИГ си.  Laughing
Не се сърдя и  на феновете на Аси, защото такова постоянство към нелепа идея е направо непостижимо за мен!  Joy
А и според мен Мурат нито е по-лош, нито по-добър от останалите ни партньори.
 Но може така да мисля, понеже извън ролите им, интересът ми към тях клони към нула.   Mr. Green
Но да отбележа и аз сакралната дата!  Joy
Цитат
Сегодня 10 июня - знаменательный день для поклонников сериала «Asi»
10 июня 2011 года на кинофестивале в Монте-Карло снова встретилась легендарная сериальная пара Туба и Мурат!


Все пак Аси беше и си остава голямата ми любов. А за играта на Мурат, Баги  Hug, си права!  Беше невероятно добър!  Peace Вярвах му на всеки жест, на всеки поглед, на всяка дума.  Peace
Но и всички други партньори си ги обичам!  Особено ако играят!  hahaha hahaha hahaha
Попадна ми нещо интересно за Джансел.
https://twitter.com/BilgeCaliiskan/status/1005254399927734274
Надин  Hug и Злати  Hug да кажат - това Джансел и Федерер ли са?  newsm78
Имат еднакви отигравания!  Joy




Сега една загадка - познайте партньора:



Годините се отразяват добре на нашето момиче. Не напразно Ръза каза в ДК, че тя е от жените, които с годините стават по-красиви...



Хубав ден ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 50
Привет! Hug Hug Hug

И от мен новичко.... Laughing

Туба е добавила в ИГ-  винаги заедно......





Цитат
Сега една загадка - познайте партньора:
Линка Hug,партньорът го познах! Wink Това е Синан Тузджу-сега играе в Sen Anlat Karadeniz!

Цитат
Попадна ми нещо интересно за Джансел.
https://twitter.com/BilgeCaliiskan/status/1005254399927734274
Надин  Hug и Злати  Hug да кажат - това Джансел и Федерер ли са?  newsm78
За това не съм сигурна кой,кой е! Thinking
Виж целия пост
# 51


Линка, Синан го познах веднага. Заради него погледнах и сериала Sen Anlat Karadeniz И защото ми беше любопитно що за сериал е, щом отвя всички сериали ,които се дават в момента и държи твърдо първото място в седмичните рейтинги. Даже мина историческите, които се радваха на постоянна публика. Очаквах типична турска драма от ония семейните с насилие, традиции и отмъщения. И голяма изненада, всичко това го има, но много свежо и интелигентно снимано и предадено. Голям сладур е героят на Синан, така добре го играе, че да се чудиш да го убиваш ли или да го целуваш Grinning И да ви препоръчам сериала, знам, че няма да го гледате...аз си го поглеждам понякога. И винаги си мисля, че Туба е имала късмет да и бъде партньор в "Под липите" Peace



Линка, много мътно ми излиза видеото за тениса. Но отиграването не е нещо рядко срещано. Атрактивно е, затова и Григор го използва. Ако намеря време ще се поровя за да ви покажа.



Само, който прави клиповете, понякога вижда връзката между актьорите Mr. Green



Виж целия пост
# 52
Здравейте Hug

Линка Hug
Злати HugНадин
HugБлагодаря ви за новите снимки.

                               

             

                           
Красота женщины должна быть видна в ее глазах, это дверь в ее сердце,
 то место, где живет любовь.

       

''Изпрати хубавата мисъл в света и не мисли за нейния път....Ти пусни мисълта. Тя ще иде, ще обиколи света и ще се върне при тебе..''

Приятен следобед,дами bouquet
Виж целия пост
# 53


Привет!  Hug Знаете, че за своята единствена до сега реална сватба, Туба избра модел на Вера Уанг. Американката тези дни е представила новата си булчинска колекция за есен 2018, от която ще ви покажа няколко снимки Grinning Няма да познаете, представена и снимана е в...Париж  Laughing
И като цяло ми е някакси близка, защото ако зависи от мен, бих я нарекла ЩГБП - Щастливи Големи Бели Птици Joy JoyНе гледайте лицата на моделите, те по задължение са каменни. Wink







Ето и другите модели, има и видео:  https://www.verawang.com/bridal-collection/fall-2018/



Като принцесите от детските ми рисунки... Joy Joy
Виж целия пост
# 54
Момичета  Hug благодаря за новите фотки! Heart Eyes
Вече ги колажираха.  Laughing



Според мошениците от Дизитюрк  Туба била сложила снимка без грим. Но къде я  е сложила, не е ясно...
В ИГ ѝ няма тази снимка!  Crossing Arms
https://www.instagram.com/tubabustun.official/
Според мен е колаж на фен.



Но на Дизитюрк не може да се вярва. Те измислят, преинчват новини и никога не слагат линк за източника.
За  мен са мошеници!  Crossing Arms

Приятна вечер!  Hug
Ще помоля за още един пост. Намислих нещо да сложа по нощите... Joy
Виж целия пост
# 55
Здравейте Hug
Надин HugЛинка Hug


                   

     
                                 

Баги Hug newsm10

Лека вечер,дами bouquet
Виж целия пост
# 56
Вичи Hug bouquet

и без надписи...



Виж целия пост
# 57
И новите снимки сложиха в колажи.





И едно сравнение на цвета и формата на очите на Туба и Топрак



Трудно е да се прецени, дали са един и същи цвят, но ако очите на Топрак имат това рядко свойство, да си променят цвета, като очите на Туба, ще е чудесно!  Peace



Истанбул червен на платформата Нетфикс.
В духа на притчите на Канти  Hug и положителните мисли на Вичи  Hug едно интересно четиво
Днес ми беше дошла асоциация за тези три прекрасни дами, но ще пропусна. Друг път.





Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 58
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко от вчерашния ден.

Поддържайте мечтите си живи. Разберете, че постигането на каквото и да е изисква вяра
в собствените ви сили, идеи, работа, отдаденост и упоритост. Помнете,
 че всичко е постижимо за тези, които вярват.

                                  


                                                          

                  


                                                                
Успешна нова седмица,дами bouquet
Виж целия пост
# 59
Привет дружки!  Hug



Наситен уикенд имах, без много интернет и с гости, та... сега едва намирам време за Бг мама и пак малко набързо, но поне наваксах пропуснатото за последните дни и... надявам се вече да мога по-често да се вписвам тук  Peace

Страхотна е новата снимка на ТМТ... браво на нашето момиче, че слага такива красоти. Момичетата стават все по-хубави и все повече заприличват на мама.



А на снимката от баба с балеринката Топрак... аз лично не можах да позная коя точно е тя, ама... важното е че детето е талантливо - свири на цигулка и играе балет

Е, да видим какво ново ще донесе този ден - снимка..., новини...  Peace
Хубав ден за всички!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия