
Не исках да пропусна деня на приятелството. Нищо, че е вече утре - пак се брои, защото още не съм се отнесла в света на Морфей

Благодаря ви за темата
благодаря ви за компанията
Благодаря ви и ви поздравявам:Скоро не съм писала, но и аз не съм ви забравила


Няма да се чудим коя от девойките ни е на снимката - Топрак, но коя от всичките е тя
Първата
Балет или художествена гимнастика 
Свири, танцува, бяга. Това дете кога играе
Хубаво е да си имаш сестра-фотограф - докато си на сцената, има кой да те щрака за архива. Да са живи и здрави 
За личния живот на Туба не се вълнувам, достатъчно ми е да е щастлива. Тук няма място за мои или нечии други предпочитания. Докато е до Туба, ще следвам Умут, но да си запълвам с него свободното време и постовете... Не ми задържа вниманието, рядко ме кара да търся. Човекът си прави основно реклама на бизнеса. Хубаво е, че е целенасочен, въпреки младостта и любовта си.
След Туба, Онур е другият турски кинаджия, който ме вълнува. Кара ме да мисля и ровя. Не че няма и други интересни творци. Просто те двамата са попаднали в полезрението ми и са ми достатъчни от комшиите.
Клипчето от инстаграма му, което бяхте сложили в темата, според гуги е на фона на узбекска песен и значи "художник". Езикът ми е непознат и съвсем неразбираем, но пък е страхотен фон за изваяното небе. Повтарям линка
, защото много ми хареса: https://www.instagram.com/p/BjrzJ1CnBsY/?taken-by=onursaylak Една от причините да харесвам Онур - прагматичен, понякога безпощадно реалистичен, но същевременно поетично улавящ красотата. Радвам се, че Личност приключва по план. Стегнат и неангажиращ дълго внимание, но държащ в напрежение и в размисъл. Линка, щом ти е било скучно в началото, едва ли ще те грабне
. За мене началото съвсем не беше скучно. Малко трудно за зацепване. Все едно започвах пъзел с много елементи. Интересът се засилва, когато започваш да го сглобяваш. Плюс това, руският, поне за мене, се оказа пречка. Все пак не е сапунка, когато мразя те/обичам те са основните реплики
Надявам се, че с бг превода да е по-лесно. Надин, Злати
, че сте го открили. И един въпрос: Онур нов филм ли почва да снима? Щом имената на Хумейра, Халюк Б. и Халит Е. са замесени, значи много хора, при това неслучайни, му вярват и искат да работят с него. И колкото и откачено да звучи, съм удовлетворена, че съм си го харесала.
Знам, че напоследък обръщам внимание повече на Онур, но той в момента филмово действа. Туба продължава да си ми е слабост, но в момента няма с какво да ми привлече вниманието. С колко куфара пътува, какви дрехи носи, как я коментират жълтурите - нищо ниво и интересно
Друго си е действително очакване и проучване на нов проект, социално събитие. Това си е моето желание и хоби и съвсем не е задължително да съвпада с намеренията на Туба.И да отбележа новата подстрижка на Туба. Пак експериментира и ми навява мисълта, че няма все още намерение да пусне традиционната дълга коса. Аси вееше къдри, Хасрет и тя. Мелек и Елиф - също. Невал и Сю бяха съвсем различни не само като визия, а като излъчване - независимост, дързост, нестандартност, европейска принадлежност. И съм съгласна с мнението, че една жена сменя прическата си, не само когато променя живота си
Тези дни изглежда е годишнина от Монте Карло. Фенките продължават с натрапчивите си мераци:
Много харесвам МЙ като Демир, може би го харесвам като игра най-много от партньорите, но в реала не мога да се отърва от усещането за типичен ориенталски мъж без особена изтънченост и аристократизъм. Затова подобни колажи са ми малко нелепи

И една асоциация за лека нощ:

PS Мислех, че само аз не спя, но Линка и тя
. Дублирали сме снимката 

















И да ви препоръчам сериала, знам, че няма да го гледате...аз си го поглеждам понякога. И винаги си мисля, че Туба е имала късмет да и бъде партньор в "Под липите" 



















