

Да намина и аз следобедно!

Надин
,от предложените клипчета има по 2-3 сериала,които не съм гледала! 
Линка
Вичи
,за коментарите и инфото!


Приятен следобед!



,от предложените клипчета има по 2-3 сериала,които не съм гледала! 
Вичи
,за коментарите и инфото!



Благодаря ви за споделеното




Злати
благодаря, че се появявате, та да мога и аз да се запиша! 








,за началото на деня! 
,благодаря за предложените забавления! 


Което ми напомни да ви кажа, че в момента гледам първи арменски сериал- Меден месец Луда работа
Злати 

Слагам още един клип с индийска песен. Много шарен и на райета 

Надин
Линка 



,и аз имам два изгледани индийски сериали,в момента гледам още един по телевизията след обяд м/у другото!Довечера от 22ч. по ДФ започват да дават ''Г-жа Фазилет и нейните дъщери''!Относно другото.....
Синът има приятел със зеленчукова градина и ми донесе много домати! 



Щял да отвори...нощен бар


, но пък вчера Вичи
ни е донесла прекрасна новина за започване на ДиК (ИО) по БТВ от 11.09
и Линка
,че нашите ТВ пренебрегват стойностни сериали като Минутите и КРА, а ми излъчват какви ли не бози, които е трудно да ги гледаш. Ама какво да се прави, като повечето отговорни за закупуването на сериалите фактори са от женски пол 
, Надин
добре сте ни озвучили и днес
интересен хороскоп си ни предложила - гаднярски. Но доста истина има в него 








да не ме търсите с
с полиция де




и... дано намерите НОВИНАТА, докато ме няма и ще мога само да чета

Надин
Линка
Канти
Цвети 
Благодаря ви за всичко,снимки,притчи ,четива и многото музика.









Клипчето е ново. 


Цвети
Вичи
Надин
,благодаря за откритото и споделено в темата! 






ако имаш нещо ново тайландско,не го крий


Вие си знаете от къде я свих 

Цвети да си изкара добре почивката! 
Препоръчани теми