

Само да кажа, че оживях след снощната сприя, която се нахвърли върху града ни!
Малко фотки за четвъртък, а инфото в другия пост, че сега ме чакат!



Хубав ден!






Надин, Злати 

знаете...) , та все не ми стига времето, ама и съм обещала, а и сърцето ме тегли... 


Резултатен мач за сборная! 
,видях в новините какво е било при вас! 


Привет! 

тая класация не е моята! 










Дано да греша.
За мене е бил. Обикновено пуска снимки на децата, които е правил сам. Това - първо. Второ, на снимката се виждат крак и ръка, които ми приличат на неговите. 




С останалото гуги се справи добре "край езерото". 




,да знам го!Това е Йозгюн Чобан!Гледала съм го и др.сериали!Сега погледнах-родени са на една дата с Туба-05.07.,с разликата че той е през 1985г.,става! 

С останалото гуги се справи добре "край езерото". 







То и напоследък е модно филм и сериал с еднакви партньори, та... 
/
хубаво, че се появяваш от време на време, да има с кого да поспори човек. 

Няма лошо. 

Но е адски чаровен и привлекателен. 




Но ако имаше малко чар, щеше да се превърне в любимец на дамите, защото беше мъж-мечта, готов на всичко за любовта! 

Надин
кого имате в предвид? 









,днес ни е тежка програмата!
,за споделеното! 
Ако някой желае от темата или от четящите



Аз нямаше и да питам в темата, ако не ми попадна мнение, че журналята търсели сензация
Не мога да си представя в кой век трябва да живее човек, за да гледа на разведени родители заедно с децата си, като сензация
Предпочитам да го загубя за филм, спорт или книга. С доза срам


Благодаря ви за всичко споделено.





,да бъде здрава,весела и щастлива Белослава за радост на всички вас!


Честита ви Белослава!






имаш погрешно впечатление от ТТ. Там хората не стоят да споделят, а в телеграфен стил съобщават новина или изказват мнение. И не е нужно да се чете подробно - ако е новина, все някой ще сподели, ако е мнение, то е на хора, които следиш, и, съответно уважаваш и си заслужава да го разбереш. 

Сигурно многобройните глупости, дето ги публикуват там, сериозно я дразнят. 


, много се страхувам, да не се разминем с проект тази година.
Като им знам последните проекти - СЦ са ужасни... Дали ще намери подходящ!? 




Препоръчани теми