Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 243

  • 80 004
  • 738
# 90
Здравейте!  Hug



Само да кажа, че оживях след снощната сприя, която се нахвърли върху града ни!  Shocked
Малко фотки за четвъртък, а инфото в другия пост, че сега ме чакат!  Hug





Хубав ден!  Hug
Виж целия пост
# 91
Привет! Hug





Надин Hug







Приятен следобед! bouquet
Виж целия пост
# 92
Привет дружки!  Hug

Светът е футбол, но... и за някои от нас е...  Wink Надин, Злати  Hug

Други... бури и стихии ги тормозят... Линка  Hug

А аз ... уж ми свърши сериалният сезон, но... покрай натоварено ежедневие ( имам поръчки  Wink знаете...) , та все не ми стига времето, ама и съм обещала, а и сърцето ме тегли...  Peace




Като няма ново... любимката ми Хасрет ще се разходи насам  Wink
Виж целия пост
# 93
Минавам след откриването! Wink Резултатен мач за сборная! newsm10

Линка Hug,видях в новините какво е било при вас! Peace

Цвети Hug



родителите на Туба са в Карелия....


Приятна вечер! Hug
Виж целия пост
# 94
Привет! Hug

 

"Личност" - финална снимка на екипа



Мона Лиза по турски.. Wink Laughing

Виж целия пост
# 95

Надин  Hug тая класация не е моята!  Joy
Обаче е нормално. Хората, дори в рамките на една актриса, харесват различни неща.  Peace
Сега прочетох една книга, която точно това представя - толерантност и различен поглед на едни и същи факти
Скрит текст:
Дан Браун - Произход
Опитвам се да спазвам правилото за толерантността, ама не винаги ми се получава, уви... ooooh!
https://vk.com/video-121564141_456242487?list=41b6ab63a897a20bdb
Красиво кратко клипче за Туба и нейните роли.



Красавицата Аси



Аз не съм ангел... Мелек Халаскар...




Елифче и Сюханче


Цитат
Аргентинка Изабель Иглесиас поделилась со всем миром радостью в ТТ: она в Риме идет по следам комиссара и его синьорины:))


Дъщерята на нашата Ясемин...



https://www.instagram.com/p/BkA87wenjbZzNj2XD9L4fUsa3EsJf7VLqnGO … taken-by=yozbudun

Докато пишех, четвъртък си отиде, но аз не съм приключила с него. Mr. Green




Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 96
Здравейте Hug

Виждам, че търсите партньор на Туба. И аз да се включа с желание: Metin Akdülger. Просто той ми попадна в полезрението покрай Личност. 

И още един юнак бих искала да видя до Туба - актьор от Прости ми. Хареса ми като излъчване и като игра. Злати сигурно го знае.

Не държа да е красавец, макар че едно от изискванията да си главен герой в сапунка е да си красив, освен ако не си вече утвърден. Защото фенките  харесват предимно красивите, а то си е почти равно на романичен Mr. Green От гледането на турски сапунки и на участието във форума, съм се убедила, че красота и манекенска стойка не винаги са = талант.  И досега съм убедена, че двойката Мелек-Али не попадна в топкласациите им заради визията на Илкер Peace

Но само си говорим. Не ми се струва, че Туба обмисля проект Thinking Дано да греша.

И още една тема сте повдигнали - е ли е бил Онур на представлението на Майя newsm78 За мене е бил. Обикновено пуска снимки на децата, които е правил сам. Това - първо. Второ, на снимката се виждат крак и ръка, които ми приличат на неговите.

И трето, нежеланието на фенките да приемат, че Майя и Топрак си имат двама родители, ме е направила по-наблюдателна в тази насока.
Непрекъснато се появяват сравнения м/у момичетата и майка им, но не и с баща им.  А Топрак си е копие на Онур, нищо че понякога изражението й и жестовете напомнят на Туба. Вярно, фенове сме на Туба, но фактите са си факти, а и дори е неуважително към самата Туба Stop


И едно питане: кога и къде е Туба newsm78


И още едно:
родителите на Туба са в Карелия....


KijiAdasi Карелия ли значи newsm78 С останалото гуги се справи добре "край езерото". 

Сладки сънища и спорен петък Hug


Виж целия пост
# 97
Добро утро! Hug





Линка Hug

Цитат
И още един юнак бих искала да видя до Туба - актьор от Прости ми. Хареса ми като излъчване и като игра. Злати сигурно го знае.
Баги Hug,да знам го!Това е Йозгюн Чобан!Гледала съм го и др.сериали!Сега погледнах-родени са на една дата с Туба-05.07.,с разликата че той е през 1985г.,става! Wink

Цитат
И още едно:
Цитат на: Zlatina3 в чт, 14 юни 2018, 20:20
родителите на Туба са в Карелия....

KijiAdasi Карелия ли значи newsm78 С останалото гуги се справи добре "край езерото".  
Това бяха писали рускините....ето поста..
Цитат
Родители Тубы и до Карелии добрались)) остров Кижи, Онежское озеро)) может и наши Хибины навестят, раз двинули в сторону Кольского полуострова))
https://vk.com/tuba_bustun


Приятен ден на всички! bouquet
Виж целия пост
# 98


Красив и слънчев ден желая на всички! Hug Peace



Музика в червено... Grinning





Bagi, и аз реших, че част от Онур е на онази снимка с децата. /даже панталона ми е познат Laughing/, ама помислих, че в много случаи човек вижда това, което иска да види Laughing Ама щом и ти ... Sunglasses



Моят стар/нов избор за партньор на Туба го знаете Grinning То и напоследък е модно филм и сериал с еднакви партньори, та... Wink



Слагам допълнително кафе, че днес цели три мача на СП/ Испания- Португалия тази вечер- мале-мале.. Crazy Crazy/
Виж целия пост
# 99
Здравейте!  Hug



Баги  Hug хубаво, че се  появяваш от време на време, да има с кого да поспори човек.  Party
Никой не отрича, че децата приличат на Онур.  Peace
И понеже Топрак прилича повече, феновете търсят нарочно общите им черти с Туба. Сравняват с красивото, обяснимо е, нали, без да отричат несъмнената прилика с Онур, още повече, че и той я подчертава в снимките си.  Peace Няма лошо.  Peace
Не мисля, че си права относно красотата на актьорите. Илкер е не само не красив, а и няма онова недоловимо нещо, наречено чар...
Самият Онур в интервю заяви, че за главна мъжка роля в романтичен сериал, актьорът трябва да е чаровен.  Peace
Защото не можеш да наречеш Халит Ергенч красавец!  Joy Но е адски чаровен и привлекателен.  Peace
Енгин да не е красавец? За мен не е, но също е много чаровен и привлекателен, а това за мъжете е по-важно.  Peace
От нашите партньори само Къванч и Джансел са красавци - правилни черти, хубав нос, очи и т.н. Другите са приятни, ако ги гледаш относно черти и т.н. Но са много обаятелни и чаровни мъже.  Peace
Най - ярките примери за чаровни грозници на всички времена са Челентано и Белмондо!  Joy
Влюбват всичко наред в себе си, а са грозни като смъртта... Peace
Но за Илкер си права, няма чар, а и Онур - също. Затова играят и ролята на третия, обикновено...
За ролята си на смотан смотльо, Илкер си беше добре.  Peace Но ако имаше малко чар, щеше да се превърне в любимец на дамите, защото беше мъж-мечта, готов на всичко за любовта!  Peace
Цитат
Баги  Hug Надин  Hug кого имате в предвид?  newsm78
Господина в дясно с часовника, който също снима, или господина в ляво, до дамата с червената рокля и татуто?  newsm78
Понеже и двамата са с еднакви панталони.  Peace
А и въпросът беше обсъден в ТТ и решиха, че го няма Онур на снимката...
Ама може и да грешат.  Peace
Туба е харесала в ТТ



Само 3 сн открих





Желая ви приятен ден!  Hug
Виж целия пост
# 100
Привет! Hug



Надин Hug,днес ни е тежка програмата! Laughing

Линка Hug,за споделеното! bouquet

Днес изгледах филма ''Айла'' с БГ превод! Peace Ако някой желае от темата или от четящите Wink
Благодаря на екипа! bouquet bouquet

Ayla: The Daughter of War / Айла: Дъщеря на Войната - 1 част


https://www.vbox7.com/play:991dd1c122

Ayla: The Daughter of War / Айла: Дъщеря на Войната - 2 част


https://www.vbox7.com/play:4d6b112fd0



Приятен следобед! Hug

Виж целия пост
# 101
Линка, аз не твърдя, че Онур е мъжът в ляво. Поне едно очо да имахме или нос...а то панталон, рамо и част от ръка Joy Joy Аз нямаше и да питам в темата, ако не ми попадна мнение, че журналята търсели сензация Sad Не мога да си представя в кой век трябва да живее човек, за да гледа на разведени родители заедно с децата си, като сензация ooooh! Mr. Green А, че се е обсъждало в ТТ не знаех. Аз все още нямам ТТ и не смятам да имам в скоро време. Реших, че излишно време да чета мнения с които ще съм съгласна  или не, нямам. Naughty Предпочитам да го загубя за филм, спорт или книга. С доза срам Embarassed признавам, че и книжната материя в ръцете ми напоследък се свежда до кръстословици и судоку  Crazy

Онурчика си има чувство за хумор и си спомням, когато каза за себе си, че няма шанс за романтичен типаж в киното. Сигурно затова избра да е режисьор и го направи с гръм и награди .С всичко, с което се захвана му се получи Mr. Green Там поне се искат стотина качества+ талант, а и не е задължително да си красавец първи Wink

И малко красотЪ Wink

Виж целия пост
# 102
Здравейте Hug Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.

Търсете доброто във всеки и във всичко!

                                       

                                                   

                       


Баги Hug newsm10

Момичета
Скрит текст:
за здравето на Белослава




Хубав ден ви желая. bouquet




Виж целия пост
# 103
Вичи Hug,да бъде здрава,весела и щастлива Белослава за радост на всички вас! Hug Heart Eyes

Благодаря за почерпката! Wine Glass

Виж целия пост
# 104
Вичи  Hug Честита ви Белослава!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Желая ѝ много здраве, добър късмет и щастие!  Heart Eyes
Щастие и късмет на цялото семейство!  Praynig Praynig Praynig




Надин  Hug имаш погрешно впечатление от ТТ. Там хората не стоят да споделят, а в телеграфен стил съобщават новина или изказват мнение. И не е нужно да се чете подробно - ако е новина, все някой ще сподели, ако е мнение, то е на хора, които следиш, и, съответно уважаваш и си заслужава да го разбереш.  Peace
Аз лично предпочитам ТТ пред ИГ, и новостите в ИГ ги разбирам от рускините, а ТТ следя сама, от време на време, де...
Нашата Тубошка обаче предпочита да споделя в ИГ. ТТ отдавна не ползва.  Peace
И правилно.  Crossing Arms Сигурно многобройните глупости, дето ги публикуват там, сериозно я дразнят.  Mr. Green
Сега например, ми попадна това.




Поднесена по този начин, новината за нови проекти изглежда обща, което, разбира се е тъпо!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Но и аз, като Баги  Hug, много се страхувам, да не се разминем с проект тази година.  newsm43 Като им знам последните проекти - СЦ са ужасни... Дали ще намери подходящ!?  newsm78
Остава ни само да се надяваме!  Praynig Praynig Praynig



И накрая, понеже Туба и всички мюсюлмани имат празник,



един поздрав, който срещнах във ФБ, но се присъединявам от сърце!



Лека нощ!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия