благодаря!

https://vk.com/video-121564141_456242494?list=507dbe5a5a23f12183
благодаря!







,честито ви лято!

Линка
Надин 

и да ги пусне,а ние да им се радваме! 

Честито лято! 
Реших докато е още по-хладно, да ви сложа този клип с красавци, че следобеда и без това се очертава горещ- не стига СП по футбол, ами и Гришо ще се мъчи с Джокович 

А днес даже клипчета с него гледам, та музиката ми за деня е романтична и с кадри от " Предназначени от съдбата" 













, други са в предмачово- предстартова позиция- Злати
, Надин
, трети са заети в реала - Цвети
, Вичи 


Добре, че понякога имаме и такива изненади





,тежка ни е програмата!
До обяд приключих всичко навън! 

,благодаря за четивото!И гифчета си спретнала! 

Нещичко знаех, нещичко не ...но като цяло ми е интересна жена и актриса 


Благодаря ви за всичко споделено.





Мое мнение. 
, ако не ти е трудно, те моля да сложиш линк на тайландския сериал, ще го погледна, красиви са актьорите, изглежда интересен.





благодаря за гифчетата и четивото! Много ми беше интересно!

Музика убиец, хубави тоалети, природа. Чакам превод на последен епизод, но вече погледнах края...гледай си спокойно
Хубавата е, че сме до Кристо в Лондон и неговата "Мастаба"

благодаря за линка. 












в Румъния гледат май онлайн Канал Д, но... си имат и други тв канали, които излъчват турски сериали и едва ли се вълнуват кой ги е излъчвал в Турция. Ето у нас имаме поне 4 канала, които дават дизита 2 на Нова и 2 на БТВ, но... колкото и кратки сериали да минаха с реклама - ''касов, най-гледан или пък любим'', така и никой все още не се е сетил за първият стигнал до номинации за ЕММИ или пък за най-продаваемият, според турските източници за информация. Та... чудя се тези, които купуват и редят програмите на нашите тв... откъде се снабдяват с информация за продуктите, които ползват или все още не са сетили да ползват... А си мерят рейтинга, кой повече публика има... смешни хора - ловят риба с въдици, вместо с мрежа и си теглят добива 

благодаря ти
за гифчетата и... за цветовете ( аз отдавна имам слабост към тях, чувствам разликата
и се влияя често от това в ежедневието ми). 



Вместо да тренират, те ми гледат КПА "



Надин
Цвети
,благодаря за споделеното! 





Препоръчани теми