Какъв крем за лице използвате? – тема XI

  • 92 360
  • 744
# 495
Мислите ли, че друг серум с колаген ще има същия добър ефект, както очевидно този на Биотен? Малко бях скептична към колаген изобщо, тъй като съм чела, че молекулите му са твърде голeми за да проникнат в кожата, та затова не съм имала интерес към такива кремове...
Виж целия пост
# 496
Ох, беее Grinning
Мария, по колко слагаш от серума?
Виж целия пост
# 497
И аз си купих серума днес в обедната почивка Grinning Взех си и този крем

Има те ли впечатления? Аз вече се наклепах де, малко трудно попи или аз съм сложила много не знам, ще видим утре сутрин.
Последните 2 месеца бях с профидерм, но свърши, а и последните дни пак започна да ми опъва на челото. Кожата ми има нужда от хидратация, други забележки нямам. На 34 съм. Мислите ли, че серума и новия крем ще имат  ефект? Кремът ми го препоръча консултант. Притеснявам се, че е само 15 фактор, а аз ползвам мин. 30, заради луничките.
Виж целия пост
# 498
Ооо, щом си с лунички, как само 15 фактор лятото. Освен ако не мислиш да вървиш само нощем навън или с чадърче като японка. Wink Вземи си отделно и слънцезащита, освен луничките, слънцето суши и състарява кожата с бясна скорост.
Виж целия пост
# 499
Притеснявам се, че е само 15 фактор, а аз ползвам мин. 30, заради луничките.
Ами слагай слънцезащита с висок фактор след него. 15 нищо не е.
Виж целия пост
# 500
Ооо, щом си с лунички, как само 15 фактор лятото. Освен ако не мислиш да вървиш само нощем навън или с чадърче като японка. Wink Вземи си отделно и слънцезащита, освен луничките, слънцето суши и състарява кожата с бясна скорост.

Абсолютно! Не излизам навън без 50 фактор, дори сега съм с 50+
Виж целия пост
# 501
Серумът на Биотен има ли го в ДМ, изобщо къде мога да го намеря? Не живея в България, тук го няма и затова питам.
Виж целия пост
# 502
Има го,да и в Лили също.
Виж целия пост
# 503
Серумът на Биотен има ли го в ДМ, изобщо къде мога да го намеря? Не живея в България, тук го няма и затова питам.


Почти 100 процента съм сигурна, че някой го продава в Амазон или Ибей.
Виж целия пост
# 504
Взех си и аз прословутия серум на Биотен - не е лош; засега, около седмица ползване, не мога да кажа, че е уау, но носи успокоение, че добавям още една грижа по лицето Wink Аз съм над 40 год. и задължително слагам след него крем - вечер - хидратиращ, сутрин - слънцезащитен. В момента ползвам този на Неострата 50 фактор и съм повече от доволна - леко оцветен е, адаптира се към лицето и не се налага да слагам ББ/СС крем или ФДТ. Май и зимата ще си го продължа.
Виж целия пост
# 505
Серумът на Биотен има ли го в ДМ, изобщо къде мога да го намеря? Не живея в България, тук го няма и затова питам.

Аз си го поръчах от Ebay, нямаше го в Аmazon, имаше други продукти, но не серума. След толкова хвалби на този серум, и след като пропуснах да си го купя като си бях в БГ, трябваше да го поръчам онлайн, дано да си струва.
Виж целия пост
# 506
Хубав е серума за много хора,но и да не си струва за теб ще го преживееш някак предвид цената му.Все пак не говорим за стотици левове а,за 8 лв.Sunglasses Сега го препоръчах и на приятелки заедно с кремчето и те ще си го купят.
Виж целия пост
# 507
Хубав е серума за много хора,но и да не си струва за теб ще го преживееш някак предвид цената му.Все пак не говорим за стотици левове а,за 8 лв.Sunglasses
След толкова хвалене на серума след малко ще отскоча до ДМ да си го взема Simple Smile.
Вечер може ли да се остане само по серум или е добре да се сложи и крем.
Когато използвах серума на виши идеалия не слагах крем.Беше напълно достатъчен и съвсем скоро мисля да го подновя.
Виж целия пост
# 508
За моята кожа норм.към комб. е добре и само със серум,пък що да не си купиш и колагеновия крем,много е добър също!:kissing_heart:Пробвай при теб как ще е,зависи от кожата.Blush
Виж целия пост
# 509
За моята кожа норм.към комб. е добре и само със серум,пък що да не си купиш и колагеновия крем,много е добър също!:kissing_heart:Пробвай при теб как ще е,зависи от кожата.Blush
Моята кожа също е нормална към комбинирана и като бонус много чувствителна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия