Спечелете пълна грижа за нежната кожа на бебето от Nivea Baby!

  • 23 273
  • 169
# 75
Винаги когато чуя Нивеа, първото нещо, за което се сещам е кремът в синята кутия, който майка ми ползва от както се помня, а в последствие и аз и цялото ми семейство. Любимите ми продукти са въпросният крем, лосионите за тяло и дезодорантите против изпотяване. Любимият ми продукт от серията Nivea Baby е нежният хидратиращ крем за лице и тяло - ползвам го и за двете си момчета - едното на 7 г., а другото на 2 г. Кожата им след намазване е нежна и мека, страхотна на допир.
 
Виж целия пост
# 76
Nivea за мен е олицетворение на качествена козметика на достъпна цена. Слънцезащитните продукти ги ползвам всяко лято и са ми любими.Кремът в синята кутийка е любим на цялото ми семейство , защото е универсален и е винаги в дамската ми чанта.Понеже съм с чувствителна кожа , доста често ползвам продукти от бебешката серия ,за това харесвам нежния бебешки крем , както и мокрите кърпички.
Виж целия пост
# 77
Не съм използвала продуктите на Nivea Baby, но ще прочета за козметиката и в скоро време ще пробваме.
Имате ли продукти за атопична кожа ?
Виж целия пост
# 78
Свързвам Нивеа с крема за лице в металната синя кутийка, който мирише много нежно. любимия ми продукт от серията Нивеа бебе е слънце защитния крем.
Виж целия пост
# 79
 Nivea свързвам с нежност и запазения аромат, хидратация - меко усещане на кожата след целувка от Nivea. Още от дете и до ден днешен използвам всичко от марката, най-новия ми фаворит е балсама за устни Pop Ball.
От серията Nivea Baby - Нежен крем ми е любим!
Виж целия пост
# 80
Nivea свързвам със сигурност и постоянство. Редовно използваме бебешкият шампоан а слънцезащитните млека 50ти и 30ти фактор.
Виж целия пост
# 81
Nivea свързвам със синята метална кутийка и продукти за цялото семейство. Любим продукт от серията Nivea Baby ми е нежния шампоан за коса.
Виж целия пост
# 82
Ползвала съм почти всички продукти на нивеа за възрастни.
За деца нямам поглед, защото тепърва ми предстои раждане и се оглеждам за козметика както и за качествата й.
Ще се радвам да изпробвам продуктите ви.
Виж целия пост
# 83
Много харесвам продуктите на Нивеа,любими са ми шампоан,крем за лице,душ гел
Виж целия пост
# 84
Продуктите на нивея са страхотни! Ухаят невероятно! От години използвам продуктите ви (Кремчета,мокри кърпички,шампоани и т.н) От както бебка се роди , използвам единствено нивея под всякаква форма! Уникални продукти! ❤❤❤
Виж целия пост
# 85
Любимата ми марка за грижа за кожата е Нивея. Вкъщи всички използваме продукти от марката. През лятото най-използвания от нас продукт е слънцезащитния лосион SPF 50+ .
Виж целия пост
# 86
Дълги, дълги години ползвам козметиката на нивея.
Виж целия пост
# 87
Свързвам Nivea с нежност, хидратация, приятен аромат,качество, разумни цени, продукти за цялото семейство!
От детската серия любим продукт ми е Нежен крем.
Виж целия пост
# 88
Свързвам Нивеа с нежния аромат на крема в синята кутийка. Използвам за себе си крема в синята кутийка, а за бебето шампоан и слънцезащитния крем на Нивеа.
Виж целия пост
# 89
Свързвам Нивеа с детството ми и с мечтата ми да стана голяма. Леля се мажеше с класическия крем в синя кутийка и бях очарована от аромата.
Сега използвам, освен него, и мокрите кърпички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия