Как да изкараме евтина морска почивка с ограничен бюджет

  • 44 005
  • 399
# 300
Аз използвах тази фирма, която отдава ваканционни имоти под наем за тазгодишната ни почивка, още нямам впечатления от самото място, но гледам, че има и наистина бюджетни варианти, например това, за семейство с едно дете:
http://www.bulgarienhus.info/estatebg/316
Не е до плажа, но пък си има водна пързалка и всякакви удобства. Едва ли е свободно, но знае ли се.
Виж целия пост
# 301
Добре, а за диво къмпингуване химическа тоалетна ли си носите? И душът как-с параванче? Ами на планина не е ли студено за душ на открито?
Виж целия пост
# 302
Аз използвах тази фирма, която отдава ваканционни имоти под наем за тазгодишната ни почивка, още нямам впечатления от самото място, но гледам, че има и наистина бюджетни варианти, например това, за семейство с едно дете:
http://www.bulgarienhus.info/estatebg/316
Не е до плажа, но пък си има водна пързалка и всякакви удобства. Едва ли е свободно, но знае ли се.
На този комплекс съм гледала цените по-рано.Те са няколко комплекса в едно.Държат високи цени само само с нощувка.
Виж целия пост
# 303
Добре, а за диво къмпингуване химическа тоалетна ли си носите? И душът как-с параванче? Ами на планина не е ли студено за душ на открито?
Ами на планина ходим точно за да избягаме от жегите. Когато в Пловдив е 40 градуса, горе е 25 Simple Smile
Банята - винил около 4 дървета. 1кв. е точно - дори е по-голямо от душ-кабина. Топлим бидон на слънце през деня. Може и директно в язовира, но на някои им е студено Simple Smile) Децата като малки в едно басейнче ги миех - слънчева вода, не е студена.
Тоалетната - в гората Simple Smile
(Сега очаквам ау и ах, ама може и нова тема за тоалетна в гората да си направите, ако е важно и ще се коментира Simple Smile)) )
Виж целия пост
# 304
Мммм, страхотна почивка! Просто не знам как до сега не съм се сетила да си направя такава. Лично  мен и моето семейство и без пари да ни канаят на такава - НЕ бихми отишли.Благодаря! Щом вас ви устройва няма проблем.
Виж целия пост
# 305
Аз един път отидох на почивка на язовир /не на палатка, в къща/ и повече не повторих. Гората беше ужасно мръсна имено от хорски екстременти. Трябваше непрекъснато да си гледаме в краката къде стъпваме ooooh!
Виж целия пост
# 306
Обикновено се случва да ходим на море само за 5-7 дни. Само като си помисля, че през това време ще трябва и да опъвам и прибирам оборудване и всички джвъджки, ме хваща бяс.
Виж целия пост
# 307
Който не е научен да си гледа в краката, да не ходи в гората. Акитата само могат да те опръскат и миришат, но има разни твари, които хапят.
Виж целия пост
# 308
Не е толкова трудно да се опъва оборудване. Проблема е прането като се пробереш в къщи.
Доколкото знам за да не е затрупана гората с @л...а@ се прави @био тоалетна@ на едно място. След което се полагат грижи да не пречи на следващите палаткаджии.
Виж целия пост
# 309
Ако си в къмпинг, там има перални.
Виж целия пост
# 310
Аз един път отидох на почивка на язовир /не на палатка, в къща/ и повече не повторих. Гората беше ужасно мръсна имено от хорски екстременти. Трябваше непрекъснато да си гледаме в краката къде стъпваме ooooh!
мииии зависи къде Simple Smile Ние си ходим на мега диво Simple Smile И се радвам, че масата хора не ги кефи, защото почивката наистина си е чудна така Simple Smile
Но много повече акита има от коне (диви) и крави Simple Smile отколкото човешки...
Ама да - на кой както му харесва, разбира се. Аз нямам търпение да се измърлям в мизерията следващите 2 седмици Simple Smile
А прането - постепенно за около 3-4 дни се изпира и прибира всичко по места. Не си давам зор да е за 2 часа след прибиране всичко по конец, щото файда...

Виж на морски  къмпинги е претъпкано, хора, мръсно, насекоми яко.. жега, пот. Това го пробвахме 2 пъти - и не мисля, че ще има повече...

Горатаааааааа .. и то дивата гора... е съвсем друга бира Simple Smile Ледена Simple Smile и палачинки със сладко от пресни горски плодове... Еми мерси ти за соевия салам на ОИто Simple Smile
Виж целия пост
# 311
Това "мега диво" ще е някъде при мечките, те много обичат да ровят в боклука и храната на палаткаджиите. Не ви ли е страх, като ходите нощем до "тоалетната" ?
Колкото пъти мина покрай Широка поляна, толкова пъти ме хваща яд на това диво къмпингуване. Беше най-красивото място в България. Сега не стига, че цялата гора е в боклуци, тоалетни хартии и дамски превръзки, ами някои буквално са си я приватизирали - целият язовир е ограден от някакви грозни биваци, които не се развалят по цяла година, но собствениците им не живеят в тях постоянно, а явно се качват в планината само за уикендите - нещо като безплатна вила в гората. Същевременно на хората с частни имоти в гората не им разрешават да си построят и бунгало.
Виж целия пост
# 312


Горатаааааааа .. и то дивата гора... е съвсем друга бира Simple Smile Ледена Simple Smile и палачинки със сладко от пресни горски плодове... Еми мерси ти за соевия салам на ОИто Simple Smile
Дано поне не палите огньове в гората, че я осирате, то е ясно.
Виж целия пост
# 313


Горатаааааааа .. и то дивата гора... е съвсем друга бира Simple Smile Ледена Simple Smile и палачинки със сладко от пресни горски плодове... Еми мерси ти за соевия салам на ОИто Simple Smile
Дано поне не палите огньове в гората, че я осирате, то е ясно.
Е, поне за барбекюто трябва да напалят огън. Да споделя, че не всички ОИ са със соев салам.
Има си много качествена храна и голям избор. Нямам предвид цена за един човек като за трима, а нормална  50 - 60 лв. на ден на човек в хотел 4 *, дори с включени чадър и шезлонги на плажа, паркинг и т.н.
Виж целия пост
# 314
За мен това е страшно замърсяване, и на морето има, стоят по много, а канализация няма. И мръсната вода със сапуна и шампоана-пак там. Разбирам организиран и поддържан къмпинг, но учудващо цените са като в бунгала. Аз съм  дете под 2 г. на памперс, и по-голямо, струва ми се уморително. Мечките в България са кротки, не са гризли. Проблемът е какво е природолюбителите причиняват на природата, добре, че не е много масово.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия