Westworld- Welcome to the new world- Тема II

  • 38 201
  • 744
# 300
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.
Виж целия пост
# 301
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.

Е, има толкова много други сериали, лесно смилаеми. Не се затормозявай с този,ако не ти е кеф. Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност.

Така е, така е. На тебе определено ти трябва нещо по-елементарно. Това, че трябва да се мисли, ти e too much.
Виж целия пост
# 303
Скрит текст:
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.
Е, има толкова много други сериали, лесно смилаеми. Не се затормозявай с този,ако не ти е кеф. Simple Smile

Аз обичам да се затормозявам, но в определени граници за да не изчезва кефа. Stuck Out Tongue Winking Eye

Спестете си снизхождението, може някъде другаде да ви потрябва.

Виж целия пост
# 304
Скрит текст:
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.


Е, има толкова много други сериали, лесно смилаеми. Не се затормозявай с този,ако не ти е кеф. Simple Smile

Аз обичам да се затормозявам, но в определени граници за да не изчезва кефа. Stuck Out Tongue Winking Eye

Спестете си снизхождението, може някъде другаде да ви потрябва.



Грам снизхождение няма тук. Казвам го от опит, като ми дотегне някой сериал го зарязвам, ако и да е най-добрия и хвален. Аз искам да се кефя като гледам - не да се напрягам.
Виж целия пост
# 305
Второто изречение от поста ми не беше насочено към теб.
Виж целия пост
# 306
Скрит текст:
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.
Е, има толкова много други сериали, лесно смилаеми. Не се затормозявай с този,ако не ти е кеф. Simple Smile

Аз обичам да се затормозявам, но в определени граници за да не изчезва кефа. Stuck Out Tongue Winking Eye

Спестете си снизхождението, може някъде другаде да ви потрябва.



Аргументът ти, че Западен Свят ти е много сложен и неразбираем, в контекста на наградите Еми, е меко казано нелеп и несъстоятелен.

Ако беше коментирала нивото на актьорска игра, щеше поне да бъде релевантен.

Виж целия пост
# 307
Актьорската игра в Прислужницата е на много по-високо ниво от Уестурлъд. Интересно ми е и на мен кой какво ще спечели.

Ми ту въообще не е това което дърпа Прислужницата, а Тръмповинята която се случва в САЩ.

Ани кои са от Западния номинирани?

В доста категории имат номинации и то с по няколко актьори.
Ето ги всички номинации
Виж целия пост
# 308
Прислужницата - изобщо не съм го гледала. ...Западен свят си е номер 1 за мен.
Аз изгледах с 300-та зора един епизод  - едвам го изтърпях. Много повърхностни и прозрачни внушения, които са ми много чужди и нищо не ми "трепва" отвътре. Не мисля да си го причинявам повече.
 Peace
Защо наричате сериалите "шоу"?!  newsm78
Виж целия пост
# 309
Предполагам он английски, въпреки че си има и друга дума. Но в Америка доста често се използва думата show за сериал.
Виж целия пост
# 310
Прислужницата - изобщо не съм го гледала. ...Западен свят си е номер 1 за мен.
Аз изгледах с 300-та зора един епизод  - едвам го изтърпях. Много повърхностни и прозрачни внушения, които са ми много чужди и нищо не ми "трепва" отвътре. Не мисля да си го причинявам повече.
 Peace
Защо наричате сериалите "шоу"?!  newsm78

Солар, в темата беше писано за "Табу". Гледала ли си го?
Виж целия пост
# 311
Солар, в темата беше писано за "Табу". Гледала ли си го?
Не. Не съм. От сериалите съм изгледала "Батълстар Галактика" /всичко/, "Старгейт" /всичко/, "Стар Трек" /почти всичко/, "Шепот от отвъдното" /всичко/, "Counterpart", "Incorporated", "Altered Carbon", "Кухня" /всичко Simple Smile/...може и да пропускам нещо, но не е толкова важно...Исках да покажа какво харесвам, какъв е моя тип сериал от жанра /"Кухня" не е от жанра, но не можах да се въздържа да не го напиша и него Simple Smile/.
Иначе филмите са доста повече.
А за книгите - да не говорим.
Но предпочитам научната фантастика пред фентъзито.
Хорър изобщо не харесвам и не гледам.
 Peace
Виж целия пост
# 312
Солар, в темата беше писано за "Табу". Гледала ли си го?
Не. Не съм. От сериалите съм изгледала "Батълстар Галактика" /всичко/, "Старгейт" /всичко/, "Стар Трек" /почти всичко/, "Шепот от отвъдното" /всичко/, "Counterpart", "Incorporated", "Altered Carbon", "Кухня" /всичко Simple Smile/...може и да пропускам нещо, но не е толкова важно...Исках да покажа какво харесвам, какъв е моя тип сериал от жанра /"Кухня" не е от жанра, но не можах да се въздържа да не го напиша и него Simple Smile/.
Иначе филмите са доста повече.
А за книгите - да не говорим.
Но предпочитам научната фантастика пред фентъзито.
Хорър изобщо не харесвам и не гледам.
 Peace

"Altered Carbon" добър ли е?

Ето тези са за теб:
https://www.imdb.com/name/nm0001140/


В доста категории имат номинации и то с по няколко актьори.
Ето ги всички номинации

Според мен, Ед Харис заслужава outstanding lead actor in drama, а Thandie Newton (Мейв) - outstanding supporting actress in drama.

Може също така наградата за outstanding music composition in series да отиде при Westworld, както и outstanding main title design.




Виж целия пост
# 313
И аз свикнах да наричам сериалите шоу, заради американските сайтове - твърде често търся информация из тях и ми се наби в главата. Още една глупост, която прихванах от тези сайтове и "американския" език - наричат фантастиката "жанрът", все едно, че няма други жанрове и като се каже "жанров сериал", имат предвид фантастичен.
Скрит текст:
Опитах да гледам Прислужницата, като предварително знаех за какво е - само заради това, че много хора го препоръчват, но ми е неприятно да гледам сериал, в който изнасилванията са основна част от сюжета, затова се отказах.
Виж целия пост
# 314
Не е кой знае колко дълбокомислен, но е интересен, динамичен, сюрреалистичен, има атмосфера - с две думи - става.
Благодаря, ще прегледам!  Hug
Скрит текст:
Опитах да гледам Прислужницата, като предварително знаех за какво е - само заради това, че много хора го препоръчват, но ми е неприятно да гледам сериал, в който изнасилванията са основна част от сюжета, затова се отказах.
Скрит текст:
Ами то и в WW има купища изнасилвания, но тук те не са самоцелен похват, както е в П. Много примитивен ми е П. И с прозрачни натъртвания. Което конкретно мен ме отблъсква и дразни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия