Westworld- Welcome to the new world- Тема II

  • 38 201
  • 744
# 465
Скрит текст:
Има една холограма с изкуствен интелект, която изглежда като него, но не вярвам да я дават скоро пак.

Значи са открили тайната на вечния живот. Joy

Докато му плащат за ролята, сигурно ще умира и възкръсва толкова пъти, колкото поискат сценаристите.
Виж целия пост
# 466
Изгледах до седми епизод на първи сезон.
Коментирано е в началото на темата кой е най-старият хост.
Дотук е Долорес.
После може и друго да се е оказало, ще е добре някой да подскаже, ако е важно. Smiley
Виж целия пост
# 467
Долорес е - по този въпрос няма изненади. Simple Smile
Виж целия пост
# 468
2 сезон не ми се вижда толкова объркващ
То и в първия реално времето е малко объркано Wink
Виж целия пост
# 469
Ще кажеш нататък как ти се струва Simple Smile
Виж целия пост
# 470
Ако нещо не ви е ясно след края на втори сезон (на мен много неща не ми бяха ясни Joy), прочетете резюмето на Петя за сезона. Има го назад по страниците или тя да ви даде линк. Всичко ти се изяснява, сякаш някой повдига завеса. Joy
Виж целия пост
# 471
Гледайте, гледайте, объркано е във 2-ри сезон. Не можеш да разбереш кое, кога е.
Виж целия пост
# 472
Ще карам без подсказване, че темата е дълга и докъдето успях да изчета нямаше резюме.
Трябва да си оставя и време за гледане, не само за четене Smiley.
Виж целия пост
# 473
Не е хубаво да издавам сега на хора, които тепърва гледат, но хронологията на втори сезон е много смахната.
Виж целия пост
# 474
Ми до 4 епизод ми се вижда че уж се ориентирам, ама знам ли Simple Smile Може да ме изненадат
Виж целия пост
# 475
Не е хубаво да издавам сега на хора, които тепърва гледат, но хронологията на втори сезон е много смахната.
Ако издадеш в скрит текст, хич няма да ми пречи Hug.
Виж целия пост
# 476
Недей
10 епизод на 1 сезон си струва! Не се спойлвай! Близо си
Виж целия пост
# 477
И аз така мисля - по-добре да не се спойлвате сега, всички епизоди са излезли и са малко на брой Simple Smile Внимавайте за детайли - кое след кое се случва - както в самия сезон, така и спрямо първи сезон.
Виж целия пост
# 478
Момичета, писали ли сме назад в темите за една от най-добрите сцени в 1-ви сезон, където има референция към Шекспир и Гертруд Щайн?

Гертруд Щайн:

Цитат
Роза е роза е роза е роза.


Шекспир:

Скрит текст:
Цитат
I will have such revenges on you both,
That all the world shall—I will do such things—
What they are, yet I know not, but they shall be
The terrors of the earth!”

Цитат
Аз тъй ще ви платя, че този свят!…

Аз ще направя чудеса такива!…

Какви, не знам, но знам, че ще раздрусат

Вселената!…
Виж целия пост
# 479
Аз току що приключих с гледането на 1 сезон.  Имам нужда от почивка. Пълна лудница е! Има много за осмисляне.
Кеф до дупка за мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия