СЕДМИ клас – 8 – Още малко и ваканция, здравей! (11.06.2018–17.06.2018)

  • 67 801
  • 653
# 120
Неуморни мами на умни деца, може ли малко помощ. Искам да помогна на близко дете в кандидатстването, като за целта ми трябва едно празно заявление в което да му напиша желанията, а той после като иде в гнездото да си ги препише.
Защо просто не седнете заедно пред компютъра и не подадете онлайн, когато отворят секция Желания?
Виж целия пост
# 121
vihrogonche,  браво на детенце! За всеки има място под слънцето. Успех желая Simple Smile))
Виж целия пост
# 122
Ми, хайде като се хвалят и другите, да си похваля и аз гарджето - 100т. на изпита за проверка на способности, без никаква предварителна подготовка.  Grinning Сега дори намалената оценка по БЕЛ не му разваля толкова бала.

Браво на всички деца за чудесните резултати!  Hug

Виж целия пост
# 123
chockolina Статистиката за Варна е на база първо класиране. В нашия град няма чуствителни промени между първо и второ.
Виж целия пост
# 124
chockolina Статистиката за Варна е на база първо класиране. В нашия град няма чуствителни промени между първо и второ.
Зависи какво разбираш под чувствителни промени. Миналата година пускането на онлайн-системата в доста градове доведе до по-големи от обичайните разлики между двете класирания.
Виж целия пост
# 125


П.П. Качили са в МОН и оценките от олимпиадите, и от националното състезание на НПМГ.


На моя син не са качени олимпиадите. Странно....
Виж целия пост
# 126
По физика е качен резултата,  приравнен в точки спрямо 100. резултат от ОК 19 т. = 63.33т.
В раздел оценки, под другите.

Много се радвам за Вихрогонче и успешното рисуване на детето! Всичко е добре, когато свършва добре, успокои се майчиното сърце! Браво!
Виж целия пост
# 127
Вижте в раздел Оценки, не в Изпити.
Виж целия пост
# 128
По физика е качен резултата,  приравнен в точки спрямо 100. резултат от ОК 19 т. = 63.33т.
В раздел оценки, под другите.

Много се радвам за Вихрогонче и успешното рисуване на детето! Всичко е добре, когато свършва добре, успокои се майчиното сърце! Браво!

По нищо не е качено при него (ходил  е на няколко вкл и физиката).

Те приравняването към 100 го направиха още при излизането на резултатите от олимпиадите в самата таблица/протокол.
Виж целия пост
# 129
По физика е качен резултата,  приравнен в точки спрямо 100. резултат от ОК 19 т. = 63.33т.
В раздел оценки, под другите.

Много се радвам за Вихрогонче и успешното рисуване на детето! Всичко е добре, когато свършва добре, успокои се майчиното сърце! Браво!

По нищо не е качено при него (ходил  е по физ., хим., мат и инф.).

Те приравняването към 100 го направиха още при излизането на резултатите от олимпиадите в самата таблица/протокол.

Значи трябва да се обадиш утре (където обаче може би нац.консултант Дидева ще каже), да не се пропусне в служебната бележка. Но мат и онф. според мен не ги добавят, поне при моя мат. не е качена, а е ходил на ОК.
Виж целия пост
# 130
Може ли линк към прогнозните за София?

Ето прогноза за 2018 на база брой приети деца и желанията им за 2017 (разгледай FINAL Sheet-овете, колона "2018 общ бал"):
http://www.udoma.org/tmp/2017_vs_2018.xlsx
Ако правилно съм разтълкувала таблицата, момче с общ бал 440 трябва да влезе на първо класиране в 91 НЕГ, така ли?
Виж целия пост
# 131
На бяло и череши съм,ама това е много взривоопасно,бре!
  Вихрогонче,много се радвам за вас,и за всички други деца,които показаха талант и способности!Благодарение на такива като тях светът е шарен,дерзайте!
    На наборът вече не му дреме за оценки,иска само и единствено да излезе официално във ваканция,да дойде братовчед му и да играят волейбол!Опитва се да ми пробута едни схеми да иде до Варна за уикенда,да гледа националите и да си дойде,ама няма да му се получи.
   В същото време държи да ходим лично да подаваме заявление,не иска онлайн.
Виж целия пост
# 132


П.П. Качили са в МОН и оценките от олимпиадите, и от националното състезание на НПМГ. [/color]
Ей , как случайно влязох и видях това .
Добавили са на моя син 81 точки по химия
По физика и математика няма още нищо , а той беше брилятен по физика ..

Знаех си , че трябва да има смисъл да ходи на олимиади ..Не че това ще ни даде нещо много ,
той и без това има две шестици . Обаче е насправедливо накой да ходи на уроци , че не може да
зацепи , а много по умните деца които ходят на олимиади и решават в пъти по трудни задачи
да не получат точки .
Аз му казвах му да не се лови на учителите които го караха да ходи
защото те получват пари за това , а той само грамоти
които да си окачи на стената .

Моя пич футболеро ще надмине 500 точки ...

Виж целия пост
# 133
Чета ви всеки ден на телефона. Не пиша, тъй като са ми дебели пръстите и трудно улучвам буквите. Но сега съм на лаптопа Smile Имам проблем. С  резултат от матурите 81,500 и 78.75 и годишни оценки 5 и 6 какво според вас мога да очаквам? Като цяло се гордея с оценките от матурите, но тази петица по БЕЛ я дърпа много назад. Според прогнозните балове няма да стане за 2 АГ с руски, нито за 133 с АЕ и РЕ. Колко ли момичета са с подобни оценки от матури и с поне една петица? Според вас на какво мога да се надявам?Cry
Виж целия пост
# 134
Вихрогонче, толкова много се радвам за вас! Всеки си намира мястото, хората сме различни и това е прекрасно.

Моята щерка най-накрая се кротна и се успокои. Свиква с мисълта, че няма да учи в Испанската. Опитах се да побутна леко нещата към Първа или Втора английска, към Френската, стига и балът за там- не ще и да чуе, испански ще е.
22-ро ни зове!
Ако има още някое дете, насочило се към испанската паралелка там, нека пише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия