но и вятър също и на мен днес ми се ходеше в южния ,но май по късно ще вали или поне така казаха 




Така се умори милия, че сега спи непробудно.
Нямаме проблеми. 

Аз поне все още давам с биберон номер 1, защото нощем се кърмим / за съжаление само тогава
/
С яденето е същата работа - не иска да суче от мен, дърпа се и пищи, не иска от шише - и там се дърпа и пищи и яде в полузаспало състояние
Надявам се скоро този период да отмине.
бабите ни са в Плевен, а и двете са работещи. Мислех за детегледачка, обаче нямам идея как ще намеря такава която да ми хареса , а и все ще се съмнявам дали добре ми гледа детето и дали не седи пред телевизора по цял ден.
Ох много ми е болен този въпрос, а няма много време да го реша 
В сряда сме на консултация за ваксина и ще питам педито. Тя поне е за късното захранване или поне когато майката реши.
от мен 
, но родителството изисква жертви 
Иначе аз използвам шишета Авент и вече съм сложила N2. (тя не че пие нещо от шише...
) За черешите и аз съм чувала, че са подходящи, но лично реших да давам сок след 4 месец, дотогава само на кърма. 
емоционални)
) но от една седмица хем иска да яде по различно време, хем като започне да суче след около 5-7 минути започва да нервничи, пуска зърното, пак го захапва, пак го пуска и т.н. и дори плаче и въпреки опитите ми да я накарам пак да продължи тя упорито се дърпа и гледа на другата страна, като за капак на всичко повръща почти всичко,което е изяла до момента. В същото време и двете й ръце са непрекъснато в устата й докато е будна. Мисля, че имам достатъчно кърма за момента, но едва ли е успяла да се нахрани за 5 минути, след като преди висеше по 20-30 минути.Ннякой от вас имал ли е такъв проблем и знае ли на какво се дължи? ще съм ви много благодарна за съвет. 


до сега са ни слагали 4 ваксини,всичките в крачето.БЦЖ за какво всъщност де слага?
, така си лежи без да плаче?
.Например мъжа ми и сестра му имат разлика година и 3 месеца и са си супер близки и най-добрите приятели.Детството им е било страхотно,не че моето със сестра с 4 години и половина по-голяма не беше ,но не си бяхме близки допреди няколко години.Смятам,че така е най-хубаво за дечицата.Замислили сме и трето,но когато първите две са достатъчно големи за да помагат.



Препоръчани теми