Намаления – лято 2018 г.

  • 140 838
  • 678
# 585
Факт Гес просто е прехвалена марка.
Виж целия пост
# 586
Специално пък от купувани от Италия обувки на Бата аз имам много кофти опит, споделен тук - http://www.bg-mamma.com/?topic=772422
Виж целия пост
# 587
Навсякъде има и греди, но поне не си дала 300лв.
В Спортина и БАТА ще има 30% уикенда, на всичко. Чух го вече хубаво по радиото.
Виж целия пост
# 588
Douglas и Beauty Zone
Happy Weekend - 15% отстъпка при покупка на два или повече продукти САМО 26 - 28 октомври 2018 г. Направете уикенда си още по-красив и си подарете часове за beauty шопинг!
Виж целия пост
# 589
Здравейте, знаете ли горе-долу кога пускат намаления в Манго. Искам да си взема яке и се чудя дали да изчакам намаленията там или да се огледам за нещо друго.
Виж целия пост
# 590
Здравейте, знаете ли горе-долу кога пускат намаления в Манго. Искам да си взема яке и се чудя дали да изчакам намаленията там или да се огледам за нещо друго.

В момента, в Mangooutlet има код за 30%-30EXTRA, ако купиш 4 или по-вече артикула.
Виж целия пост
# 591
В момента сме в Щатите и пътуваме, та имах възможността да посетя магистралните аутлет зони и специално магазина на Гес.
Дънките бяха по 26$. Всичко останало не се отличава по качество от дрехите и аксесоарите на един Резървд, примерно. Изкуствени кожи, изкуствени материи в якета, палта и блузи. Исках поне хубав пуловер да си взема.. Боклукчави материи масово в Гес.  ooooh!

Жилетки хубави от чисто мерино вълна видях иначе и по 186$ по Маркет в Сан Франциско на непознат за мен бранд. Но не видях някой тук да се натиска на Гес.  Naughty
Виж целия пост
# 592
Здравейте, знаете ли горе-долу кога пускат намаления в Манго. Искам да си взема яке и се чудя дали да изчакам намаленията там или да се огледам за нещо друго.

В момента, в Mangooutlet има код за 30%-30EXTRA, ако купиш 4 или по-вече артикула.
Знам, но това, което съм харесала е в редовната им колекция. Мерси все пак Simple Smile !
Виж целия пост
# 593
Някой, ако си търси спортни стоки - намаление от Tempo Stores:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 594
Навсякъде има и греди, но поне не си дала 300лв.
В Спортина и БАТА ще има 30% уикенда, на всичко. Чух го вече хубаво по радиото.

Намалението в Бата само събота и неделя ли е, днес (петък) включва ли се?
Виж целия пост
# 595
Пух, и петък е включен.
Виж целия пост
# 596
Намаление 30% на нова колекция за деца /дрехи и обувки/ в Спорт Вижън 26.10-28-10. Само онлайн.
Виж целия пост
# 597
Момичета, а знаете ли кога ще има черен петък в Хиполенд? Или Комсед? А някакво намаление преди това? Че трябва да купувам доста подаръци за по 100тина лв и определено ми се иска намаление...
Виж целия пост
# 598
В Хиполенд оикновено е около 15-16-17-18 ноември. Зависи как се пада.  Тази година вероятно ще е на 16 ноември  Simple Smile
Виж целия пост
# 599
Момичета, а знаете ли кога ще има черен петък в Хиполенд? Или Комсед? А някакво намаление преди това? Че трябва да купувам доста подаръци за по 100тина лв и определено ми се иска намаление...
   
В Комсед обикновено го правят петък, събота и неделя през ноември. Миналата година мисля имаше през две от седмиците, като втората седмица беше по- малко в процентно отношение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия