RYANAIR -12

  • 70 911
  • 777
# 630
Безплатният чек ин започва 3 или 4 дни преди полета, не съм сигурна точно, но ще получиш имейл.
Размер на ръчния багаж 55см-40см-20см с тегло до 10кг. Ще можеш да го вземеш при теб в салона.
Виж целия пост
# 631
Пак не четете първия пост на първа страница - безплатното чекиране започва 48 ч. преди полета.
Ако си с приорити може да го направиш 60 дни преди полета.
Размерите и кг. на багажа също са упоменати в прословутия първи пост.
Виж целия пост
# 632
Благодаря за отговорите! Извинете, че чукча не читатели 😉 Но имаше разминаване между първия пост и нововъведенията, та затова питах. Благодаря най-сърдечно. 😍
Виж целия пост
# 633
От вчера се опитвам да си купя билет. Въобще не ми показва полети. Още в началото като иска да задам летище и не зарежда нищо. Пробвах и през компа с различни браузъри и през телефона , все едно и също. Някои има ли същия проблем? от
Виж целия пост
# 634
Работи си сайта - вчера купувах билет от тел, днес от лаптоп.
Нощес пак рових да търся.
Може би за търсените дати няма полет и затова е така.
Виж целия пост
# 635
Здравейте, имам едно въпросче, с цел да съм по сигурна че съм направила всичко както трябва Simple Smile
Закупих два билета на мои приятели от Бирмингам до София. Единия билет е с чекиран (20 кг) багаж и приоритет , а за другият платих 7 паунда за приоритет на борда с 2 кабинни багажа.
Въпросът ми е дали към първия билет с приоритет и 20 кг багаж има и 2 ръчни багажа?  Просто искам да бъда сигурна че всичко съм направила както трябва.
Благодаря Ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 636
Да, има и 2 кабинни.
Виж целия пост
# 637
Благодаря много за бързия отговор!
Виж целия пост
# 638
Здравейте, имам едно въпросче, с цел да съм по сигурна че съм направила всичко както трябва Simple Smile
Закупих два билета на мои приятели от Бирмингам до София. Единия билет е с чекиран (20 кг) багаж и приоритет , а за другият платих 7 паунда за приоритет на борда с 2 кабинни багажа.
Въпросът ми е дали към първия билет с приоритет и 20 кг багаж има и 2 ръчни багажа?  Просто искам да бъда сигурна че всичко съм направила както трябва.
Благодаря Ви предварително Simple Smile
Рали, как направи резервацията за двама човека, а купи само един багаж за чекиране? Вчера правих резервация и опциите ми бяха или на всички да взема багаж или за никой.
Виж целия пост
# 639
На скрийншота виждам само един приоритет, другото са закупени места. Simple Smile
Виж целия пост
# 640
И аз виждам един приоритет само.
Виж целия пост
# 641
За вчерашния ми проблем със сайта се оказа интернета. Като минах на мобилния всичко се оправи. Относно купуването на един чекиран багаж - снощи правих упражнението. Маркирам два билета с ръчен и като дам напред към плащане, почва да ми дава опции за места, приотрити и  чекиран багаж. И тогава избрах само един брой. Другия вариант е да го добавиш при чекирането. При мен също не се вижда чекирания багаж на бордната карта, което ми е странно. Преди малко като влезнох през мобилното - там се вижда. Не знам как да го оправа обаче на тази която ще се печата
Виж целия пост
# 642
мама_съни, това съм го писала и назад в темата. Ако разпечатате бордната карта на български, не се вижда чекирания багаж (но го има). Ако го разпечатате на английски (влизате в англ. версия на сайта) точно под часа на затваряне на гейта, има 20 кг чекиран багаж.
Винаги може да се добави чекиран багаж само за 1 пътник. Ако избирате друг вид тарифа още в началото, избирате за всички, ако изберете най- евтината, в последствие може да добавите багаж на всеки пътник поотделно. Ако добавяте багаж след закупуване на билетите, разликата в цената не е приятна (напр. от 25€ става 40€).
Виж целия пост
# 643
Благодаря, това с картата съм го пропуснала
Виж целия пост
# 644
Още от самото начало може да се добави багаж само за един пътник, както и приорити само за един пътник. Това не е зле.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия