Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 9

  • 119 420
  • 767
# 705
Купих си кърпички за мебели утре ще ги тествам,водят се антистатични.
Виж целия пост
# 706

Amisuy, линкът ми показва празна страница в Google.
Може ли да кажеш марката? Simple Smile
Виж целия пост
# 707
И на мен ми показва празна страница в Google.
Виж целия пост
# 708
https://www.dm.de/denkmit-moebel-pflegespray-p4010355247247.html
 
аз това взех за мебели при предишната акция, сега пак е на добра цена, има антистатичен ефект

на кърпичките не знам къде ще им излезе края
Виж целия пост
# 709
При мен този спрей изобщо няма антистатичен ефект,но може и да е защото си имам един терминатор вкъщи който търчи нагоре -надолу.
Виж целия пост
# 710
Много съм доволна от продуктите на alverde
Виж целия пост
# 711
∞Black Hole∞
Medix за мебели и дървени повърхности
Виж целия пост
# 712
За тези от Стара Загора
Виж целия пост
# 713
Здравейте! Имам въпрос към тези които имат електрическата четка за зъби която беше на промоция 19.90лв. След като падне съвсем батерията колко часа я зареждате след това и как разбирате че е заредена. Първият път я зареждах 16 ч. и сега ще е второ зареждане, но никъде в упътването не пише колко часа трябва. Благодаря предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 714
Аз я оставям през нощта...към 12 чАса значи. Не съм чела упътването де...да не те подведа.
Виж целия пост
# 715
По упътване е над 12 часа, ама 14 ли беше... 16 ли... Аз я зареждам 20 часа.
Виж целия пост
# 716
Аз да се оплача от тяхната марка веро...преди тази опаковка бях супер доволна и едно шише изкарваше с месеци!Сега обаче не...за месец го изхабих и не мие.
Виж целия пост
# 717
Аз имам от другата. Пише 12ч.да се зарежда. Но моята има сензор и като се зареди спира да мига. Забелязах, че за около 10ч е готова.

Чудя се това над 12ч. не е ли само за първите няколко зареждания, както е при телефоните?
Виж целия пост
# 718
На 23 и 24.11 ще има -20% на всичко във Велико Търново ДМ.  Незнам дали ще важи и за други филиали.
Виж целия пост
# 719
На 23 и 24.11 ще има -20% на всичко във Велико Търново ДМ.  Незнам дали ще важи и за други филиали.
Дали не е заради Черния петък? Между другото, кога ще е Черния петък тази година - на 23-ти или на 30-ти ноември?
Четката я зареждам по и над 15 часа. Обикновено се изтощава вечер, а аз си мия зъбите посред нощИте. Слагам я към 0,30 ч., изключвам я на следващия ден, след като се прибера от работа.
Стана ми интересно и прочетох упътването. Пише, че пълно зареждане на батерията се постига след 16 часа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия