Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 9

  • 119 412
  • 767
# 750
Някой спомня ли си черния петък в ДМ миналата година? Какво представлява намалението, струва ли си?
Виж целия пост
# 751
Писах в темата за Черния петък, но да споделя и тук.
Казаха ми, че на 23-ти всички магазини ДМ ще се включат в черния петък.
Силно се надявам, защото миналата година някои от магазините им в провинцията не бяха включени.
Може ли линк към темата за Черния петък Blush
Виж целия пост
# 752
Писах в темата за Черния петък, но да споделя и тук.
Казаха ми, че на 23-ти всички магазини ДМ ще се включат в черния петък.
Силно се надявам, защото миналата година някои от магазините им в провинцията не бяха включени.
Може ли линк към темата за Черния петък Blush

http://www.bg-mamma.com/?topic=1067451 , заповядай. Simple Smile
Виж целия пост
# 753
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 754
Да дам отчет. Купих препарата на Медикс за мебели, който беше на промоция. Използвах го в  понеделник. Днес, петък, мога да кажа, че прахът по мебелите е значително по - малко, отколкото без неговата употреба.
Не ми харесва, че му е много силен ароматът. Оставих отворено, докато го употребявах и след това за известно време.

Какви ваучери ви се паднаха?
Виж целия пост
# 755
Не са ли еднакви ваучерите за всички участващи?
Виж целия пост
# 756
Не знам, може да са различни. Затова питам.
Виж целия пост
# 757
Аз доста ваучери изтеглих, с намаление от 15 до 25% - за душ гелове, пяна за вана, за някакви бижута, боя за коса, миещи препарати, шапки и шалове, салфетки и др.
Виж целия пост
# 758
Mоля някой да ми каже каква е цената на EOS вазелините. Не съм ги виждала в ДМ и се чудя дали да поръчам от някой сайт в нета или да изчакам ЧП в ДМ. Трябва да купя няколко бройки и затова проверявам цените. Благодаря.
Виж целия пост
# 759
Mоля някой да ми каже каква е цената на EOS вазелините. Не съм ги виждала в ДМ и се чудя дали да поръчам от някой сайт в нета или да изчакам ЧП в ДМ. Трябва да купя няколко бройки и затова проверявам цените. Благодаря.
около 10-12лв.
Виж целия пост
# 760
Аз да се оплача, че вече 3ти шампоан на Балеа ми докарва зверски раздразнен скалп.
Напълно същото ... Общо техни съм ползвала 3 броя различни - от единия се сдобих с пърхот, а другия така ми изсуши косата,че не ми се говори... Повече техен шампоан не бих  взела ...  Thinking
И аз така от един с кокосова вода. Реших да пробвам, но кожата ме сърбеше много от него.
Виж целия пост
# 761
А после как успокоявате раздразнен скалп? Моят реагира от толкова много шампоани, че все съм в търсене на подходящ немедицински продукт.
Виж целия пост
# 762
Моят скалп не е особено претенциозен Grinning просто гледах да не си пипам главата, междувременно си купих си един Cien(лидълската марка) с Кератин и след 3-4 дни вече нямам проблем.
Виж целия пост
# 763
Някой спомня ли си черния петък в ДМ миналата година? Какво представлява намалението, струва ли си?
Намаление от 20% на стоки с техните марки като Balea, Denk mit, Donto dent и т.н. стоки, които са на промоция в брошурата също ползват намаление. Така миналата година си купихме много изгодно електрическите четки за зъби на Donto dent.
Сигурно ли е, че ще е във всички магазини, а не само в магазините им в моловете?
Ще взема да мина през магазина им в нашия град, който е на центъра, за да попитам.
Виж целия пост
# 764
А после как успокоявате раздразнен скалп? Моят реагира от толкова много шампоани, че все съм в търсене на подходящ немедицински продукт.

Вероятно имаш чувствителен скалп. Препоръчвам ти шампоана на Biotrade, от аптеката. Имат и лосион против пърхут. Изписа ми ги дерматолог, след като похарчих маса пари за противопърхутни шампоани. Проблемът се реши почти от раз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия