НОЕМВРИйското коремче вече проличава, бебчо вътре взе да шава!

  • 36 214
  • 738
# 300
Ние сме си харесали това креватче Мен пък ме е страх да спи при нас на спалнята, много при това, баща му спи като пън и ме е страх да не го затисне или пък да не падне от спалнята. Та мисля да свалям преградата като го кърмя нощем и в присъница да го взимам при мен. Не знам дали ще ни се получи номера Laughing
Виж целия пост
# 301
Аз не съм сменяла памперс през нощта, но дъщеря ми не е акала през нощта. Също не съм я оригвала винаги, само първите месеци, после я кърмех направо спейки.

Деси, според мен най-доброто решение е бебешко креватче залепено за леглото на родителите. Бебето до 5,6 месеца не се върти, така че няма как да дойде само във вашето легло.
Виж целия пост
# 302
Аз съм се спряла на това Thinking https:// https://www.hippoland.net/lorelli-classic-transformirascho-se-le … 15030-0024a-82910 После става и на юношеско легло и смятам, че е практично.
Виж целия пост
# 303
Деси много исках такова да вземем и ние, но се оказа, че не ни стига мястото в спалнята Sad иначе са страхотни.
Yakamoz това ще е залепено за спалнята и е със сваляща се преграда за да не ставам.
Виж целия пост
# 304
Ние още гледаме апартаменти, дано скоро да харесаме, че да почна да оправям.Аз ще съм секцио и ще родя или в края на октомври или първите дни на ноември.Гледаме 3-стайни жилища, т.е. с две спални.Едната спалня ще е детска, но ще я направим за сега за дъщеря ни, тя ще я ползва поне 3г. сама, после и бебо ще се премести там.До тогава ще е в нашата спалня, ще си има отделна кошарка, която имам от бъдещата кака.Тя е зелено-бяла и е така да се каже унисекс Grinning Ще спи и в кошарата и при нас на леглото.Така беше и с дъщеря ни, като почна да спира нощното кърмене / при нас стана рано на около 8м., за кърмено бебе си е рано, да не се чуди някой/, та почна да си спи само в кошарата.Колкото е спала де, тя не беше от спящите деца.Иначе да, нощното кърмене и изобщо вкъщи си го практикувам легнала предимно и ако заспи така не я закачам и я оставях да спи при нас.И с бебо така мисля да действам.
За смяната на памперси, бебетата не винаги се изхождат на всяко хранене, освен може би докато са съвсем малки.За оригването, хубаво е, но не е задължително, освен ако напр. бебето не е с рефлукс.Дъщеря ми заспиваше на гърда и не винаги съм успявала да я оригна.

Нашето легло е подобо на това, което сте показали по-горе.В момента дъщеря ми го ползва като юношеско вече, но на нея ще купим ново, а това пак ще сглобим за бебо.
Виж целия пост
# 305

Аз за сега на тази съм се спряла защото и ние нямаме място за по голяма пък тези които са от плат не ми изглеждат и много стабилни
Виж целия пост
# 306
Сега се връщам от уж първият безплатен ултразвук в болницата, която ще раждам. Както и очаквах беше пълна пародия. Първо не беше лекар. Може би беше акушерка. Второ на въпроса ми за изследванията за съсирването на кръвта, хемоглобина и тнт дори не ги погледна, а каза да говоря с лекар за тях т.е. личният ми, а той няма никакъв опит с тромбофилия и гледа само референтните стойности, които не са за бременни. На въпроса какви проби ми взеха предният път там, когато прокървих ми каза че не може да ги намери в системата и не знае. Взеха ми микробиология тогава и исках да знам каква че имам бяло течение сега. Бебето го измери с 8 см по-малко от колкото при Сигридов. Сложи ми термин 21ви и че ако до 2ри декември не родя щели да го предизвикат. Не видя кръв или нещо странно в матката. Според нея нямам двурога матка. За капак ми даде един лист и вика да я попълня като дойда да раждам. Аз очудено попитах няма ли да ме прегледат отново до тогава и тя каза че не било нужно. Не знам да се смея ли вече... Да им имам и здравната система!
Виж целия пост
# 307
Сега се връщам от уж първият безплатен ултразвук в болницата, която ще раждам. Както и очаквах беше пълна пародия. Първо не беше лекар. Може би беше акушерка. Второ на въпроса ми за изследванията за съсирването на кръвта, хемоглобина и тнт дори не ги погледна, а каза да говоря с лекар за тях т.е. личният ми, а той няма никакъв опит с тромбофилия и гледа само референтните стойности, които не са за бременни. На въпроса какви проби ми взеха предният път там, когато прокървих ми каза че не може да ги намери в системата и не знае. Взеха ми микробиология тогава и исках да знам каква че имам бяло течение сега. Бебето го измери с 8 см по-малко от колкото при Сигридов. Сложи ми термин 21ви и че ако до 2ри декември не родя щели да го предизвикат. Не видя кръв или нещо странно в матката. Според нея нямам двурога матка. За капак ми даде един лист и вика да я попълня като дойда да раждам. Аз очудено попитах няма ли да ме прегледат отново до тогава и тя каза че не било нужно. Не знам да се смея ли вече... Да им имам и здравната система!


Мале,ние плюем нашите тук,ама вашите просто са уникати!
Виж целия пост
# 308
Bella0509  в айко има същото легълце от пдч на промоция. Само дето е бяло или бяло и кафяфо. Сега в момента имат намаления и на матраци там https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=51&pid=95890&sgid=51 🙂
Виж целия пост
# 309
Тази акушерка ми звучи като моята бивша АГ и тя така, само дето не им даде обходния лист миналия път в 4 месец, даже не ме и прегледа. Какво да ти кажа, явно както и тук ще трябва да ходите на частно. Аз съм озадачена как толкова бързо и категорично лекарите обаче казват, че имаш двурога матка или че нямаш такава. Все съм чела, че трябва лапароскопия или хистероскопия за да се постави диагноза, направо егати докторите.
Виж целия пост
# 310
Да ви кажа с опит от дървената кошара и сгъваемата,не бих разчитала за постоянно ползване на сгъваема.
Имам сгъваема ,която много я ползваме като ходим някъде,но не мога да си представя ,детето да спи там нон стоп,въпреки че е с хубав матрак.
Сега ако нямаш възможност за друга,го разбирам.
Едно време аз съм спала в кутия за хляб Wink и дядо ми отишъл и ми купил детска кошара.

Сгъваемите са олекотени и паянтови,за първите 2-3м ще свърши работа,но бебето като стане активно и да шава,да се изправя,за мен си стават опасни.
Иначе са идеални за през деня,ако стоите повече в хол или пък за игра.
Моят син освен да се обърне с нея,друго няма да направи.

Само ви обръщам внимание,всеки сам си преценява.
Виж целия пост
# 311
Много мои приятелки си отгледаха децата в сгъваеми кошари и в София и ние имаме такава, но не ми се виждат изобщо паянтови. Предполагам зависи и от марката.
Виж целия пост
# 312
Ние вече си купихме такова креватче. Това е единственото, което ни отговаряше на изискванията за размери, колелца, чекмедже и механизъм за люлеене. Със сигурност ще вземем и две преносими кошарки, едната ще стои при нашите, а другата при свекърите и ще я ползваме и за път.
Виж целия пост
# 313
Ако ползвате люлеещ механизъм за заспиване детето не свиква ли така и после да е трудно да заспива без люлеене?
Виж целия пост
# 314
Нямам идея Simple Smile От приятелки знам, че е полезно да го има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия