Да бъде жива и здрава и много щастлива!Много се радвам като влизам тук и всеки ден има рожденик.






с мъжо, после гости/ свекървата и свекъра/ щото мъжо има днес рожден ден. Хайде да да почепя по случая макар и късно
! После излизахме, после кумците дойдоха на гости и така преди малко си тръгнаха, оправих приспах Роси и ето ме на най-накрая. Това е от мен днес сега ще лягам че съм изморена.
, но май си имаме много ясно обяснение - нали си имаме рожденници този месец. Всяка мама трескаво се приготвя да отпразнува рождения ден на мъничето, а и времето е прекрасно и много хубаво за разходки. Изобщо не се чудя че никой не се свърта във форума - разбираемо е 
Толкова ме е яд - ама май май с таксита ще обикаляме - няма друг начин.
Тия зъби вечеееееее го мразяя!
...Дано да не познаят този път
Дано и в неделя не вали че сме рожденници, а в понеделник ше ги празнуваме с децата...абе дано времето е с нас! 


- точно в неделята след партито на Калина
, аз не се виждам да успея за това време и след купона да ида на изпита - не съм вече оная млада и луда студентка, дето по цяла нощ дивееше по клубчета и сутрин ходеше на изпит
- когато ни е купона в София, та сега направо не знам какво да правя - щото, ако не го взема сега - септември не мога да се явя на Държавен с колегите си, а и като тръгна на работа - как ще мисля за всичко
: Препоръчани теми