Февруарчета си хапват сладко, сладко за радост на мама и татко! Тема2

  • 50 778
  • 760
# 540
Tropic, може да са се появили от горещина.  Аз знам че при непоносимост към храна се появяват обриви на коремчето.
Виж целия пост
# 541
На мен педиатърката ми каза около устата,отпред под брадичката и на коремчето.И аз почвам в неделя,още не съм купила картофи,но като гледам как ни зяпа като ядем пред  него май няма да имаме проблеми с малката ми лакомия 😁
Виж целия пост
# 542
Teo_p от кой град си заради стоматолога питам. На нас ни казаха че УНГ специалист или лицево челюстен хирург го прави това цепене. За стоманолог не бях чувала. На моя позната вече им го цепнаха от УНГ.
nestava кое е това мазило щом помага да се отвори дупчицата да взема да разпитам и да мажем ако може да се избегне цепене.
Виж целия пост
# 543
    Вашите бебета какви гризалки харесват? Нещо не мога да улуча модела.
    Жирафът Софи 😊
    Виж целия пост
    # 544
    Благодаря за препоръката за надуваемата ваничка, ще пратя мм да я купи преди почивката. Под душа не бихме се справили.
    teo_p, може ли да кажеш дали си доволна от невролога и при кой ходихте? Имам някакви притеснения и аз и се чудя дали да не го заведа.
    Виж целия пост
    # 545
    Пъпчиците по брадичката са от самата храна и слюнката.

    Относно гризалките, тази се оказа най-удобна.
    https://www.hippoland.net/canpol-prozrachna-chesalka
    Виж целия пост
    # 546
      Вашите бебета какви гризалки харесват? Нещо не мога да улуча модела.

      Ние сме затрупани с дъвчащи играчки, но любими са му най-много жирафа Софи и отскоро един зелен крокодил на Fisher price.
      Виж целия пост
      # 547
      Здравейте, благодаря за съветите! Взех чай на Hipp, кърмих на два часа (дори и 3 пъти през нощта, въпреки че малката отдавна не яде през нощта). След няколко дни, гордо мога да заявя, че имам кърма!
      Вчера малката стана на 5 месеца, 7.5 кг и 69 см! Наддала е 400 гр за последния месец и засега захранването се отлага със седмица-две. Не смятам да отлагам повече обаче, тъй като посяга към моята храна, мляска нервно, а и лапа лакомо от лъжичка (давам й калции от няколко дни).
      Да се похваля и аз с барбарон от вуйчо й:

      Още е малка за него, но определено й харесва
      Виж целия пост
      # 548
      Момичета, споделете мнение за памперс baby dry и premium care.Каква е разликата, понеже мисля че от първите й се появиха ситни пъпчици и ми се ще да купя нещо по като за чувствителна кожа.Или да препоръчате друга марка😊?
      Виж целия пост
      # 549
      Момичета, споделете мнение за памперс baby dry и premium care.Каква е разликата, понеже мисля че от първите й се появиха ситни пъпчици и ми се ще да купя нещо по като за чувствителна кожа.Или да препоръчате друга марка😊?

      И моята има ситни пъпки на кръста. От снощи е с дм памперси. До сега бял, зелен памперс без проблеми съм й слагала. Даже от Пуфис не е имала проблеми. Все се надявам да е от жегата.
      Виж целия пост
      # 550
      Пишат че са безвредни,специално този го дават че е с естествени съставки,но знае ли човек.Мисля да взема един,за да ми е по-спокойно.
      https://www.hippoland.net/nuby-technost-za-studena-sterilizacija-500-ml-cg53050
      Аз с първото дете и сега с бебката ползвам течност за студена стерилизация само че на Чико. Използвала съм и таблетки за стерилизация. Вече стерилизирам много рядко и поизмивам играчките от време на време. Все още преварявам водата. Относно забелването на големия пи син от страх почти нищо не направих и на 5 г. го цепнаха, престояхме една вечер в болницата и после дядо му го научи сам да си я забелва. Аз така и не успях да го науча.
      Виж целия пост
      # 551
      Момичета, споделете мнение за памперс baby dry и premium care.Каква е разликата, понеже мисля че от първите й се появиха ситни пъпчици и ми се ще да купя нещо по като за чувствителна кожа.Или да препоръчате друга марка😊?
      Използвам премиум кеар с индикатор за урина и засвга не сме имали проблем Simple Smile
      Виж целия пост
      # 552
      Аз в тая връзка за памперсите минахме на 4ка( тя нали е от 8кг)като стана 7кг и сме се заредили с 2 мега пак,ноо гледам че му се впива в баджаците и на 2-3пъти пропускат . Как е възможно аз така като почне да става и минавам на следващия номер а сега даже още не е достигнал долния минимум на кг и като че ли не му става 🤔
      Виж целия пост
      # 553
      Аз в тая връзка за памперсите минахме на 4ка( тя нали е от 8кг)като стана 7кг и сме се заредили с 2 мега пак,ноо гледам че му се впива в баджаците и на 2-3пъти пропускат . Как е възможно аз така като почне да става и минавам на следващия номер а сега даже още не е достигнал долния минимум на кг и като че ли не му става 🤔
      Ако са му големи пак пропускат, впиват се и не са удобни. Ние сме 7,5 кг и тройката на Пуфис ни е супер, четворката все още ни е голяма.
      Виж целия пост
      # 554
      Не му е голям . Някак ми изглежда че се едно още сме на 3ка . Чудя се да не са дефектни 😃
      Виж целия пост

      Започнете да пишете...

      Страница 1 от 1

      Общи условия