Звездни компромати - част 368

  • 79 967
  • 740
# 570
Може пък в този случай това наистина да е било най-доброто за детето. Пък и момче е, доколкото разбирам. Дано наистина е било най-правилното от гледна точка на детето.
Виж целия пост
# 571
И дъщерята на Ваня Щерева е живяла 5-6 години при баща си, не помня точно колко каза в едно интервю. Сякаш напоследък често се прави това.
доста повече.
Виж целия пост
# 572
Пит и Дикаприо. Снимат нов филм на Тарантино.
http://m.tialoto.bg/media/tialoto/files/articles/451x572/8f04d11 … bf4b9bb759198.jpg
Н. Михайлов станал на 30г.
https://static.dir.bg/uploads/images/2018/06/28/1411052/768x.jpg?_=1530173878
Виж целия пост
# 573
Егати. Да си показваш циците на фона на Айфеловата кула е суууупер простотия.
Виж целия пост
# 574
И получил за РД чифт обществени tsitsi. Много оригинален подарък!
Виж целия пост
# 575
Много просто момче,яко се излага с тоз парцал Neutral Face
Виж целия пост
# 576
Кой си водят да ги снима newsm78
Виж целия пост
# 577
Сигурно Николчето....
Виж целия пост
# 578
Много просто момче,яко се излага с тоз парцал Neutral Face
В статията имаше и малко странно обяснение в любов..обичала го заради потенциала му?!
Виж целия пост
# 579
Камериерката е влязла да изхвърли кошчето.
"Bihte li ni snimali goli na terasata, сил ву пле?" (говорят френски, особено тя!)

Потенциал? Какъв потенциал?! В какво? Рециклиране на Тробанти, вероятно.
Виж целия пост
# 580
Тази снимка е от ниско, така че може и дъщеря й да е снимала.
А иначе е възможно да си носят статив,
но най-вероятно - фризьорът-гей-паж е с тях и ги снима. 😆
Виж целия пост
# 581
Егати. Да си показваш циците на фона на Айфеловата кула е суууупер простотия.

Тая "снимка" е "истинска". Със същия успех можеха да си закачат tsitsite и нахилените физиономии на фона на месарски магазин.
Виж целия пост
# 582
 Joy Joy Joy
И аз съм от "фен" клуба на Яна Маринова. Посредствена, набедена за актриса, за мен има същото нечистоплътно и напрягаща-се-постоянно-да-привлича-внимание излъчване като Деса Генерал. Единственото хубаво, което мога да кажа за нея - браво за грижите, които полага за себе си.
Виж целия пост
# 583
Харесвах Яна допреди да я гледам в "Като две капки вода", където освен че се държеше неудобно, изпъкна и с вулгарни шеги, и ми се срина мнението за нея. Като не ти отдава майтапа, пък спести го!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 584
А аз дори не помня, че е участвала. Даже и сега, след като се спомена, не сещам за някое нейно изпълнение. Смятай колко се е откроила. В кой сезон беше????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия