iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 100

  • 69 496
  • 738
# 255
Denis, какво ти е мнението за този протеин?
https://www.iherb.com/pr/Country-Life-Biochem-100-Whey-Protein-S … -8-oz-336-g/47315
Имах няколко еднократни дози и много ми харесва като вкус, но нямам представа дали е добър.
Ако не го препоръчваш можеш ли да ми посочиш алтернативен продукт? Благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Denis, какво ти е мнението за този протеин?
https://www.iherb.com/pr/Country-Life-Biochem-100-Whey-Protein-S … -8-oz-336-g/47315
Имах няколко еднократни дози и много ми харесва като вкус, но нямам представа дали е добър.
Ако не го препоръчваш можеш ли да ми посочиш алтернативен продукт? Благодаря предварително! Simple Smile
Хубав е, добро кач- во - ползвала съм го и на мен ми харесва Peace
Виж целия пост
# 257
denis.
 Казали са на майка ми да пие аминокис. за сърцето , ала не мог ада се ориентирам..
Няма конкретен проблем , освен леко завишено кръвно и стеснени кр. съдове...
 Моля те , посочи ми какви да й взема.
АК, които подпомагат дейността на сърцето, най-общо са:
Аргинин - възстановят сърдечния ритъм – при аритния, нормалния синусов ритъм, понижава високото кръвно налягане, предпазва стените от отлагане на плаки, подпомага слабото или увредено сърце
Таурин -регулира нивата на калий, натрий и калций в кръвта и тъканите,предпазва от увреждането на свободните радикали и т.н. При диабет - предпазва сърцето / и всички други органи, които са изложени на увреждане от глюкозата/
Л-Карнитин - понижава нивата на холестерола, намалява плазмените нива на триглицеридите, повишава ефективността на изпомпване на сърцето /+ coQ10/, подпомага достигането на кислорода до сърдечните мускулни клетки
Лизин и Пролин - за силни и еластични кръвоносни съдове, тези две АК "полепват" по стените на кръв.съдове и не позволяват отлагането на плаки - холестерол

Ако не е е посочил конретна АК, а общо АК, може да вземеш Колаген тип I и III

Разгледай това:
https://www.iherb.com/pr/Jarrow-Formulas-CarnitAll-90-Capsules/4330
https://www.iherb.com/pr/Thorne-Research-Perfusia-SR-120-Capsules/18485
https://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Heart-Science-120-Tablets/1232 това е хубаво

Много ти благодаря , denis!

А някой има ли о тзиви от тази марка :
https://www.iherb.com/c/Superior-Source 
Имат и много апетитна ( за мен ) комбинация от Б6, фолиева и Б12
Та си мисля да се запася с няколко различни техни добавки..

Виж целия пост
# 258
Здравейте!
Последните две поръчки ги получих в кварталната ПС точно за 7 дни с обикновена доставка.Впечатлена съм.
Виж целия пост
# 259
Седмични промоции
валидни до  11.07 - 20.00 ч. н. вр. 
до 15% намаление на марките:







код за първа поръчка:   NEW10   - дава 10% намаление
- без условие за минимална сума на поръчката
- може да се ползва с персонален код /още 5% намаление/
Виж целия пост
# 260
...

Заедно с нея и тоника с хамемелис:
https://www.iherb.com/pr/Thayers-Witch-Hazel-Aloe-Vera-Formula-A … fl-oz-355-ml/6792
и тук вече не мога да скрия разочарованието си, че за втори път попадам на продукт, който по описанието в сайта минава за напълно натурален, а след това се оказва, че съдържанието не е описано точно. В случая са пропуснали да отбележат на сайта, че съдържа феноксиетанол.
...
О, значи и аз ще бъда разочарована!
Поръчах го заради добрите отзиви преди няколко дни тук.
Четох състава и ми хареса.
Като пристигне ще им пиша за пропуска.
Виж целия пост
# 261
Рано е да кажа, ще му дам шанс. Доколкото съм забелязала, феноксиетанола в Америка се счита за приемлив в натуралната козметика. Или поне го виждам доста често в продукти, които се позиционират за натур, органик и пр, а колко са такива никой не знае. Може и да не е толкова страшен. Но пък европейските стандарти го изключват. То аз така или иначе бях решила да пробвам, като си поръчах това:
https://www.iherb.com/pr/Derma-E-Vitamin-C-Concentrated-Serum-Hy … fl-oz-60-ml/72561
Получих и него днес. Сега ще се омажа едно хубаво с феноксиетанол и с тоника, и със серума, и ще видим какво ще стане. Simple Smile

И след като се намазах, веднага да дам отзив - лепкав е наистина серумът на Дерма Е. Противоречиви бяха мненията в сайта, та не бях сигурна. Доста е лепкав, дори и с крем отгоре. Не става за дневен, за през нощта ще се ползва. Дано не запушва порите.
Виж целия пост
# 262
Някой има ли статистика горе долу през колко вр пускат Source Naturals на намаление?
Виж целия пост
# 263
Някой има ли статистика горе долу през колко вр пускат Source Naturals на намаление?
В момента има 10 % намаление. Но май не е на всички продукти от марката.
Виж целия пост
# 264
Здравейте!
Бихте ли ми казали каква е тази такса 1, 79 :
 Order Summary
Subtotal:$21.98

Loyalty Credit  -$1.21

Shipping:$0.00

Tax :  $1.79

Rewards Credit: : $0.00

Order Total$22.56
Виж целия пост
# 265
...

Заедно с нея и тоника с хамемелис:
https://www.iherb.com/pr/Thayers-Witch-Hazel-Aloe-Vera-Formula-A … fl-oz-355-ml/6792
и тук вече не мога да скрия разочарованието си, че за втори път попадам на продукт, който по описанието в сайта минава за напълно натурален, а след това се оказва, че съдържанието не е описано точно. В случая са пропуснали да отбележат на сайта, че съдържа феноксиетанол.
...

Ужас! Ползвам този тоник от години и то точно заради "чистия" състав... Предполагам, че е нещо ново, защото преди време съм му чела състава на опаковката и май си беше наред. Явно ще трябва да го сменям, но жалко, защото върши такива чудеса с кожата...  #2gunfire
Виж целия пост
# 266
Най-вероятно е нова формула, да. По принцип в такива случаи има разминаване на етикета със съдържанието в сайта, не ги отразяват много навреме. Зимата имах такъв случай с един крем на InstaNatural - 5 съставки имаше, които се разминаваха с написаното в сайта, и петте бяха лоши според някои европейски стандарти за натурална козметика: butylene glycol, carbomer, phenoxyethanol, polysorbate 20 и dimethyl sulfone. Сега го погледнах същия крем на сайта, вече са изписани и петте. Така че не мисля, че го правят нарочно, а може би просто производителят променяйки формулата на вече въведен в асортимента и съответно в сайта артикул, не ги предупреждава за промяната в състава. Едва ли някой на входа на склада чете под лупа съдържанието на всяка нова партида Simple Smile

Писах им тогава, исках да върна крема, но те просто ми върнаха парите, а аз го изхвърлих. С един феноксиетанол мога да направя компромис и експеримент, но там бяха цели 5 неща, които ме смущаваха. Сега няма да им пиша, споменах, че така или иначе бях решила да направя компромис с феноксиетанола в друг продукт. Ако стане нещо поне ще знам, че от него правя реакция, но не ми се вярва. Той е в много малко количество по принцип.
Виж целия пост
# 267
Денис,обръщам се към теб с молба дя ми препоръчаш протеин или друг вид добавка за мъже,за корегиране на теглото/отслабване.За сина ми е,след зимата и студентска сесия е натрупал някой излишен кг в областта на корема предимно.Старае се да спортува,но не е от активно спортуващите.
Виж целия пост
# 268
За съжаление не можем да избираме от коя област искаме точно да свалим килограми или сантиметри. Отслабването е процес и то обхваща цялото тяло. Здравословното отслабване трябва да включва активен спорт, съчетан с балансиран режим на хранене и  добавки.  Съвета ми е да не разчитате на добавките да свалят килограми или сантиметри.
Виж целия пост
# 269
Денис,обръщам се към теб с молба дя ми препоръчаш протеин или друг вид добавка за мъже,за корегиране на теглото/отслабване.За сина ми е,след зимата и студентска сесия е натрупал някой излишен кг в областта на корема предимно.Старае се да спортува,но не е от активно спортуващите.
Има цяла наука/течение вече по въпроса, че и специалисти. Едва ли добавката Х и У ще решат проблема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия