Мечтаната почивка за мен е в южната ни съседка Гърция. На брега на морето в спретната къщичка с райграс, непосредствено след който започва и бреговата линия. Мястото е осамотено, не е като нашите курорти , на които няма как да си починеш, по-скоро ще се натовариш допълнително. Водата е кристална и топла, няма водорасли и отпадъци. Изгрева и залеза са божествени. Това, което искам да взема с мен е oлиото след депилация/епилация на Batist. http://www.batist.bg/olio-sled-depilatsiaepilatsia . Не съм използвала продукта, но презентацията му е внушаваща. Все пак епилацията на всяка седмица нарушава епидермиса и той има нужда от възстановяване. Маслата , които съдържа продукта притежават всички свойства , от които кожата има нужда. Дори и да не съм сред печелившите, ще пробвам този продукт.
бих взела с мен Крема за контрол и забавяне растежа на космите
Препоръчани теми