СЕДМИ клас – 11 – Късмет на Първо класиране! (02.07.2018–08.07.2018)

  • 166 448
  • 2 767
# 315
Гледам, че воайорите в темата взехме да се обявяваме. Така съжалявам, че я открих чак на финала, но да знаете, че и бело съм употребявала, и с Бузема съм плашила още преди да открия темата. 
Виж целия пост
# 316
Балконът традиционно е пълен.
  206 онлайн в темата. Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Опишете в няколко изречения, какво е внушението на думите:

Рошави АйТита,
Венчайте децата с лаврови венци!
Виж целия пост
# 318
Цял ден чакам МОН и РУО,
по тази причина си сипах мерло,
бЕло с черешки,
облякох си новите дрешки...
Уви!
МОН легна да спи.
Но и утре е ден
и той според мен
ще е слънчев и смел,
защото усмивка ще грее в простора
и надежда ще лъчи в кръгозора.
Виж целия пост
# 319
Уффф, и аз все тук вися вместо да рефрешвам другият сайт..
Виж целия пост
# 320
Днеска чаках, утре пак,
Колко още ...
Зависи от рошавия глупак!

ТолкоЗ от мен 😂😂😂
Виж целия пост
# 321
Трябва да им наспамим пощата със стихове!  Joy
Виж целия пост
# 322
Опишете в няколко изречения, какво е внушението на думите:

Рошави АйТита,
Венчайте децата с лаврови венци!


Думите на редовната потребителката на сайта бг мама разкриват голямото нетърпение, с което форумските майки очакват заветното класиране. Определението на АйТита-та показва огромната любов и Оважението, което всички изпитват към причинителите на нетърпението, но и разкривателите на щастливите резултати.
Виж целия пост
# 323
Трябва да им наспамим пощата със стихове!  Joy
Ауууу, че добра идея, нещо ме избива на  щуротии !

Току виж журналистите ни надушили и в новините ни тапардосали!
Виж целия пост
# 324
Трябва да им наспамим пощата със стихове!  Joy

Joy Викаш, да ги поримуваме малко.
Виж целия пост
# 325
Те четат темите на следващите седмокласници и шестокласници, заради промените в НВО. Поне от Дарик.
Виж целия пост
# 326
Ние сме минало вече... Frowning1
Виж целия пост
# 327
Аз имах и друга, да спретнем достоверна на вид статистика и да я пляснем тук. Може и някой през фалшив профил. И без това има преписвачи... Joy
До утре сутрин, няма да има нужда от пресконференция, мисля....

Ами да вербуваме някоя мама, да ни препише в тяхната тема, тогава JoyJoy
Виж целия пост
# 328
Дребния човек, който е при баща си звънна "Мамоооо, кога излизаше онова класиране?". JoyJoy  Онова класиране- мамина сладка. Та за какво аз да се притеснявам като тя е ларж?
Виж целия пост
# 329
В МОН сега стоят и се чудят откъде се пуска компютърът, дано до утре да открият копчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия