СЕДМИ клас – 11 – Късмет на Първо класиране! (02.07.2018–08.07.2018)

  • 166 412
  • 2 767
# 360
Молим тъ ТУЕС да не хе го пишеш, а там кат Волдемор, да му лепнем Безценното и да му свалим бала молим!

Късно е вече за тези стратегии, КЪСНОООО! Trollface


Лека ви нощ и да им са прицакът компютрите на МОН! На ръка да смятат гадовете щом не пускат овреме!

И като им се прецакат компютрите, как ще ни съобщят класирането - с мегафон? Joy
Виж целия пост
# 361
Не, заради GDPR ще ни викат лично. Някъде до октомври догодина всеки ще си знае класирането направо за втори срок на 9 клас 😂
Виж целия пост
# 362
Сайтът не ми отваря
Виж целия пост
# 363
Сайтът не ми отваря

Отварям го без проблем.
Виж целия пост
# 364
szervusz, леле закъсахме го - ни едно нямаме.
Сестра му има стикита - няколко колекции. Ако трябва, всичките тайно ще й ги свия? (а са "толкова сладички" както казва тя). Реве, не реве - това е! Бъдещето на брат й е заложено на карта, тъкмо и тя да се научи кое е важното в живота!

ПП. не ми обръщайте внимание. Белинда може да подпомага текстилно-тъговската, аз оначе подпомагам друга индустрия (и "нейната" също, но на части)... свърших розовото за коктейли, сега остава мерлото да изчистя. .. та не знам дали ще го докарам до 00:00 ч., ако някое Мон-чо реши да ре-фрешне или за гаргара е закложило този час

ПП2: и да се върна "Пустиняците", опитах на скоро да чета един роман написан на този "език", познат за мен (и аз има нещо от там), ами признавам си глава ме заболя още на първата станица. Та ония Убавци Мон-човци да се взимат в ръцe...
Пак проверка (поредната): "Предполагам нищо няма ... Гледай 00:00 ч. и тогава всики майки ще наспамят!" ... геймърът пак ме наобиколи.


Виж целия пост
# 365
Да ме прощава Дебелянов...
Аз умирам и светло се раждам,
разнолика, нестройна душа...
През деня цъкам МОН без надежда,
през нощта чеквам бг-мама...

Виж целия пост
# 366
Баща ми беше от този край, но 5 г. учене в София и живеене във Варна... Нищо не научих от него като диалектни думи. Но 2-3 пъти (само) съм била в родното му място и просто..... само слушах и мълчах, наум се мъчих да си превеждам. Както и да е, обаче доста по-предизвикателно за мен беше говоренето в пазарджишкия край... А с репликата на моя състудентка от гр. Стралджа - култовото "Кък мой тъй! Не мой тъй! " колко хора съм забавлявала... Даже на дъщеря ми в подходящ момент, при нажежени страсти, така давам разряд на емоциите. Simple Smile
Виж целия пост
# 367

ПП2: и да се върна "Пустиняците", опитах на скоро да чета един роман написан на този "език", познат за мен (и аз има нещо от там), ами признавам си глава ме заболя още на първата станица. Та ония Убавци Мон-човци да се взимат в ръца...
Пак проверка (поредната): "Предполагам нищо няма ... Гледай 00:00 ч. и тогава всики майки ще наспамят!" ... геймърът пак ме наобиколи
Ааа, изчетох ги и двата на един дъх ! Одрах се от смях и без да ползвам речника отзад.
Нямам общо с резерват Северозапад, освен че мъжът ми е от "торлаците" по географски признак. Той след Враца на път за родното място обръща приказката.Joy
Виж целия пост
# 368
Мдааам, "Надежда всяка тука оставете." Frowning1
Утре, ако не излезе до 10:00, почваме да ги римуваме. Trollface
Виж целия пост
# 369
Лека ви нощ и да им са прицакът компютрите на МОН! На ръка да смятат гадовете щом не пускат овреме!
Да им изсъъне сичко да им изсъъне, освен прането - така ли беше Joy Ей, голем лаф!
Марулето, обичам та Heart Hug

Виж целия пост
# 370
Bibi, не успях. За толкова лета при баба и дядо не проговорих, знаех някои думи, но не ги употребявах - манара, фараж, опинци, он/она/они ...(а романа зарязах Simple Smile ). Още разказвам за дините. Винаги се поясняваше (дали от тях или от нас - това "жълтото или червеното" е  Simple Smile

"е, защо още си правиш труда или цъкаш нещо друго"
Виж целия пост
# 371
Ужас! Ние, с този нисък бал има да си мечтаем за Бузема. И стикита нямаме. 1 куче, 2 риби и няколко дворни котки дали ще приемат? Flushed
Виж целия пост
# 372
Joy
Може да не са достатъчни за профил "Цветарство". Но за другите може и да стигнат. Joy
Виж целия пост
# 373
Аз пък тъкмо влязох да напиша, че баш за " Цветарство" ще свършат работа. За топ специалността си требе личен трактор.Joy
Ако наистина има обявена пресконференция в десет и половина, дотогава ще има резултати.
Виж целия пост
# 374
Стига писахте, бре! Като вляза и видя 130 нови отговора и си викам, ей сега вече има класиране Grin
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия