Лидл 117 - Юлска тема

  • 98 483
  • 883
# 330
Здравейте
мнение за тази възглавница- запарява ли главата
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=12981
Виж целия пост
# 331
Благодаря за отговора blue.angel Simple Smile Ами гледам Лидълския - има и 3 години гаранция. Кабела за захранването не пречи ли при кормуване?
Скрит текст:
Видео регистратора не пречи на видимостта на предното стъкло.Ползвам такъв китайски параметрите му са като лидълския върши чудесна работа.Беше под 30лв.Реално те са с почти едни параметри като пиксели, по скъпите имат и повече екстри като камера и отзад и други.Взимаш, пробваш ако мъжа не го иска има опция връщане.Днес на обед в нашия филиал беше останал само една бройка.
Виж целия пост
# 332

Аз в момента ползвам нощния. Ползвала съм го и преди, харесва ми. Околоочния не съм, но и него го хвалят.
Виж целия пост
# 333
С каква продължителност снимат тези видеорегисратори? Например, ако тръгна на път - пускам го и като пристигна го спирам, после си обработвам/нарязвам целия филм на клипчета ли? Embarassed
Виж целия пост
# 334
Моя е вграден в огледалото за задно , даже дали не дойде с ново огледало .. клипчетата се наслагват - новите върху старите ,поне нашия , аз даже не знаех,че ми е сложил убавеца , но внимавайте !че освен видео на вън записват и говора вътре 😁😁
Виж целия пост
# 335
Първият път, когато видях такова нещо беше в едно такси. И се чудех дали записва говора вътре.
Виж целия пост
# 336
С каква продължителност снимат тези видеорегисратори? Например, ако тръгна на път - пускам го и като пристигна го спирам, после си обработвам/нарязвам целия филм на клипчета ли? Embarassed
Моя поддържа до 32GB карта памет.Това е на практика около 8-9 часа непрекъснато снимане,Едната опция ти е да свалиш кадрите и да изчистиш картата или да го оставиш да си трие най старите и да продължи да снима.При добре заредена батерия има опция да снима и като външна камера ,записва и звук.Според настройките е и големината на клипа с различна продължителност, освен това на записа се вижда дата и час.В последствие от клипа можеш да свалиш само част или да свалиш снимка.С подходящ кабел и адаптер работят и на ток, ако някой ти пуска гумите можеш вечерта да го сложиш на прозореца насочен към паркираната кола и други.
https://www.facebook.com/dari.panayotu/videos/1945481768837247/
Това е снимано с видеорегистратор.https://www.facebook.com/dari.panayotu/videos/1945481768837247/
https://www.facebook.com/dari.panayotu/videos/1943257469059677/
Не погледнах лидълския има ли вградена памет но определено с него има още един допълнителен задължителен разход за карта памет.
Виж целия пост
# 337
Моя е вграден в огледалото за задно , даже дали не дойде с ново огледало .. клипчетата се наслагват - новите върху старите ,поне нашия , аз даже не знаех,че ми е сложил убавеца , но внимавайте !че освен видео на вън записват и говора вътре 😁😁
Записа на звук се изключва от настройките.
Виж целия пост
# 338
Баща ми има видеорегистратор (май от интернет) - мисля, че не е от най-скъпите. Той не го е ползвал при много дълги пътувания - само при такива от около 2-3 часа. Снима си без проблем през цялото време. Записът не е с идеално качество, но се вижда достатъчно добре. Доколкото помня, като се отвори на компютъра излизат много файлове, а не само един дълъг клип - това може и да е от настройките.
Виж целия пост
# 339
С. Алекс, сами ли си монтирахте регистратора на камерата за задно виждане?
Виж целия пост
# 340
о да , моя е техничар и жичка джия голям , кефи го да си играе с джаджи  , питах - не бил сменял огледалото а някаква пластмаса отдолу само .. каквото и да значи това ..
Виж целия пост
# 341
 Имаме лидълски видеорегистратор от поне година. Не пречи на видимостта, по принцип се включва в запалката, но мъжа ми е скрил някъде кабелите му Grinning Настроен е да записва при движение само, което включва и удар при паркирала, изгасеба кола. Дори през нощта се вижда идеално. Записва кратки клипчета- петминутни някъде, като ако движението е по-кратко, съответно спира записа и клипчето е по-кратко. Когато паметта се запълни, започва да трие най-старите клипчета и си освобождава място. Подарих го на ММ за РД и остана доста доволен.При предишното пускане не се изкупиха въобще, нашият седя много време в магазина и накрая го взех с намаление 30 процента. Но сега се заговори повече за тях и явно хората купуват.
Виж целия пост
# 342
Момичета, накой има ли от бутилките, които ще пускат от четвъртък? Не знам досега дали са пускали. Дали си заслужават и колко време могат да се използват?

Много лесно се чупят. Едно изпускане на по-грапава повърхност и до там.
Виж целия пост
# 343
 bouquet bouquet bouquet
Скрит текст:
Моя е вграден в огледалото за задно , даже дали не дойде с ново огледало .. клипчетата се наслагват - новите върху старите ,поне нашия , аз даже не знаех,че ми е сложил убавеца , но внимавайте !че освен видео на вън записват и говора вътре 😁😁
С каква продължителност снимат тези видеорегисратори? Например, ако тръгна на път - пускам го и като пристигна го спирам, после си обработвам/нарязвам целия филм на клипчета ли? Embarassed
Моя поддържа до 32GB карта памет.Това е на практика около 8-9 часа непрекъснато снимане,Едната опция ти е да свалиш кадрите и да изчистиш картата или да го оставиш да си трие най старите и да продължи да снима.При добре заредена батерия има опция да снима и като външна камера ,записва и звук.Според настройките е и големината на клипа с различна продължителност, освен това на записа се вижда дата и час.В последствие от клипа можеш да свалиш само част или да свалиш снимка.С подходящ кабел и адаптер работят и на ток, ако някой ти пуска гумите можеш вечерта да го сложиш на прозореца насочен към паркираната кола и други.
https://www.facebook.com/dari.panayotu/videos/1945481768837247/
Това е снимано с видеорегистратор.https://www.facebook.com/dari.panayotu/videos/1945481768837247/
https://www.facebook.com/dari.panayotu/videos/1943257469059677/
Не погледнах лидълския има ли вградена памет но определено с него има още един допълнителен задължителен разход за карта памет.
Баща ми има видеорегистратор (май от интернет) - мисля, че не е от най-скъпите. Той не го е ползвал при много дълги пътувания - само при такива от около 2-3 часа. Снима си без проблем през цялото време. Записът не е с идеално качество, но се вижда достатъчно добре. Доколкото помня, като се отвори на компютъра излизат много файлове, а не само един дълъг клип - това може и да е от настройките.
Имаме лидълски видеорегистратор от поне година. Не пречи на видимостта, по принцип се включва в запалката, но мъжа ми е скрил някъде кабелите му Grinning Настроен е да записва при движение само, което включва и удар при паркирала, изгасеба кола. Дори през нощта се вижда идеално. Записва кратки клипчета- петминутни някъде, като ако движението е по-кратко, съответно спира записа и клипчето е по-кратко. Когато паметта се запълни, започва да трие най-старите клипчета и си освобождава място. Подарих го на ММ за РД и остана доста доволен.При предишното пускане не се изкупиха въобще, нашият седя много време в магазина и накрая го взех с намаление 30 процента. Но сега се заговори повече за тях и явно хората купуват.
Благодаря Ви от сърце, че споделихте, момичета! Определено се навих да си взема един... ако са останали някъде. Вчера на Сливница в София имаше само стойки.
Виж целия пост
# 344
Момичета, накой има ли от бутилките, които ще пускат от четвъртък? Не знам досега дали са пускали. Дали си заслужават и колко време могат да се използват?

Много лесно се чупят. Едно изпускане на по-грапава повърхност и до там.
Този коментар ме успокои ,че не само моите са се спукали.Странното е че предишната партида нямат този проблем. Преди малко поръчах на ММ ако има в К да ми вземе две зелени.
И ако искате да не се вмирисват не слагайте вътре друго освен вода.Свекърва ми вмириса нейните, като ги ползваше да си слага айрян, компот, сокове и др. и в един момент потъмняха и започнаха да миришат.Явно пластмасата взаимодейства с някой от тези продукти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия