Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 19

  • 141 816
  • 742
# 240
Надпис върху пакет с хималайска сол....
Хималайска сол ,образувала се преди 1 000 000 години....
Срок на годност-2018г.
Виж целия пост
# 241
Едно пиянде пита наркоман:
- Защо се друсаш, а не пиеш?
- Защо да пълзя, когато мога да летя!

Един пияница стои на тротоара и разглежда връзка ключове.
- Какво правите? - пита приближаващ се към него полицай.
- Търся си колата. Последния път, когато я видях тя беше на края на тези ключове.
- Ципът на панталоните Ви е разкопчан.
- Лелеее, загубил съм и жена си!

Един таралеж и заек, който заеквал тръгнали заедно през гората, но стигнали до жп линия.
- Зайо, ти си бърз и ще прескочиш с един скок, но аз не мога да премина толкова бързо. Кажи ми, ако идва влак, когато преминеш.
Заекът прескочил релсите и застанал на пост. Таралежът тръгнал да пресича.
По едно време заекът казал:
- И-и-и-ийййй как го размазаааа!
Виж целия пост
# 242
Анкета:
– Какво ще направите, ако видите малко зелено човече?
60% – оставям пиенето!
30% – почвам да пия!
9% – отивам на психиатър!
И само едно малко момиченце каза:
– Ще пресека улицата!

Ако стоматолозите правят пари от хора с развалени зъби, защо трябва да се доверявам на зъбна паста, която препоръчват девет от десет зъболекари? М?

Да стигнеш дъното на обществото, да станеш алкохолик, наркоман или прост*тутка, е много лесно. Достатъчно е един път да минеш и да не поздравиш бабките пред блока.

Мъжете винаги всичко знаят... Докато не ги попиташ:
- "Коя е тая?
Виж целия пост
# 243
Една истинска случка от ученическите ми години, трябва да сме били около 15 - годишни.

- Как се казва майката на съпруга?- моя съученичка пита учителката по литература.
- Свекърва.
- Все забравям тази дума!
- Когато се омъжиш, никога няма да я забравиш! - отговоря учителката с горчива усмивка.
Виж целия пост
# 244
Затрупан с работа математик седи зад писалището, когато до него се доближава малкото му дете и пита:
- Тати, как се пише цифрата осем?
- Много лесно - също като знака за безкрайност, но завъртян на ъгъл пи върху две!

Когато на касата в Билла ме попитаха дали желая да направя дарение за фондация "Искам бебе", се получи неудобна ситуация, докато разбера че те всъщност искали от мен пари.


Виж целия пост
# 245
Едно време като пиехме компот направо от буркана, ни се караха, а всъщност сме били изпреварили времето си.

Жена ми шофира. За първи път чух навигацията да казва:
- Е, по принцип може и така...

Оптимистът винаги казва:"Всичко ще е добре"
А песимистът уточнява:"За кого?"

Две богомолки след полов акт:
- Нали няма да ме изядеш сега?
- Пич, това го правят само женските.

Семеен скандал:
- Ти осъзнаваш ли от колко време не сме правили секс?
- Ето, пак се хващаш за неща отпреди три години!
Виж целия пост
# 246
- Скъпи, хайде да играем на гатанки! Ако не познаеш, ще има секс!
- Добре!
- Мъничко, червеничко, с малки черни точици по гръбчето?
- СЛОН!...
И се започнало... На третия ден комшиите нещо се усъмнили, че никой не излиза от апартамента на младата двойка и отишли да подслушват на вратата какво става и чули:
- Хайде, бе миличко! Толкова е лесно! Кажи 'калинка'!
- СЛОН!!!...
Виж целия пост
# 247
Виж целия пост
# 248
- Как е водата?
- Мокра.
- В смисъл, колко градуса е?
- Ааа, безалкохолна е, съжалявам.
Виж целия пост
# 249
Два зеленчукови магазина, от двете страни на една улица. Единият собственик - евреин, другият - арменец. Студен есенен ден. Отварят с големи табели "Зеле." Евреина пише - 1 лв. Арменеца - 90 ст. След малко евреина - 80 ст. Арменеца - 70 ст.
и така стигат до 10 ст.
В края на деня евреина отива при арменеца и казва:
- Абе ние с теб луди ли сме, свалихме зелето на 10 ст.
Арменецът отговаря:
- Нямам идея, брат... аз свърших зелето още вчера.
Виж целия пост
# 250
Ако мъжът ви хвърля око на друга, значи това око вече не му трябва.
Виж целия пост
# 251
На паркинга в морският курорт имаше десет коли, четири от които с вдлъбнатини по ламарините.
"Софиянци" - помисли си Щирлиц.
Виж целия пост
# 252
Всички потърпевши от ЗК "Олимпик" ще получат парите си от клоновете на КТБ в цялата страна...

Като си купувате кола питате колко харчи, а като се жените не, нали? После някой друг ви е крив.

Съпругата:
– Забелязал ли си колко мил и нежен е нашият съсед? Постоянно прегръща и целува младата си съпруга. Защо не го правиш и ти?
Съпругът:
– Че аз дори не я познавам!
Виж целия пост
# 253
Когато мъжът и предложи садо-мазо, тя прие. Не защото й харесваше, отдавна искаше да му тегли един бой.

Виж целия пост
# 254
-Казвам се Иван и съм алкохолик. Пия водка.
-Казвам се Антон и съм алкохолик. Пия уиски с лед.
-Казвам се Сергей и съм барман. Поръчката ви е приета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия