Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 104 131
  • 2 907
# 225
Бензин.
Виж целия пост
# 226
Градско бензина харчи много, осезателно повече от дизела. Ако няма да слага газова уредба, направо ще се втрещи от разхода.
Виж целия пост
# 227
Нямам такива впечатления. До преди година имахме кола на бензин, от година кола на дизел, разходът е подобен, не е някаква огромна разлика.
Газ, освен фабрична, не!
Виж целия пост
# 228
Здравейте, моят въпрос сигурно е глупав, но досега съм нямала кола и все още не съм много наясно - искам да си купя нова кола, поради бюджета си се ориентирах към Дачия Логан, но не знам дали да е на бензин или дизел - разликата в цената е около 6000 по-малко за тази на бензин. Аз ще я използвам главно за в София, веднъж месечно си ходя до родния ми град, което значи 150 км. Не знам струва ли си да дам повече пари за да е на дизел или в моя случай и на бензин ще ми е добре  newsm78

Сега недей да питаш такива неща тук, защото ти дават потресаващи отговори Grinning Незнам от тези, които са писали, че на бензин харчи много колко имат дачия на бензин. Да, много коли харчат мнного на бензин, например амг 65, което е над 600 коня.

Сега опитай да сметнеш колко километра ще въртиш на година. Ако са под 15-20к, просто забрави за дизела, нямаш никаква файда. Разликата в рязхода не е толкова голяма. Ако са около 20 е малко на кантар, трябва да погледна точно слецификациите на двата двигателя.

Дачията мисля се предлагаше само с един дизелов мотор ако не бъркам.
Виж целия пост
# 229
Ами аз като смятам мисля ,че ще е доста доста под 20 х, по моите сметки може би ще е около 10х. километра.
Виж целия пост
# 230
При 2/100 разлика в разхода ще правиш 200 лв. икономия на година и за 30 години ще си избиеш 6те хиляди лева инвестиция в дизела
Виж целия пост
# 231
При 2/100 разлика в разхода ще правиш 200 лв. икономия на година и за 30 години ще си избиеш 6те хиляди лева инвестиция в дизела
Грешна ти е сметката, ако разликата е 2/100, за 10 000 км са 200 литра, това са към 450-460 лв. Съвсем отделен е въпроса, че на дизела всичките коне са налични още от 1500 оборота нагоре, докато на бензина му трябват поне 4000 оборота.
Виж целия пост
# 232
Така е. Смятах го на литър разлика. Моя грешка. Инвестицията ще се изплати за половината от предложеното от мен време
Виж целия пост
# 233
Така е. Смятах го на литър разлика. Моя грешка. Инвестицията ще се изплати за половината от предложеното от мен време
Не всичко е пари, кефа (удоволствието) да разполагаш с всичките коне на колата във целия работен диапазон е безценно. Понякога и животоспасяващо.
Виж целия пост
# 234
Така е. Смятах го на литър разлика. Моя грешка. Инвестицията ще се изплати за половината от предложеното от мен време
Не всичко е пари, кефа (удоволствието) да разполагаш с всичките коне на колата във целия работен диапазон е безценно. Понякога и животоспасяващо.

Е да ако си с 63 амг би турбо Grinning
Виж целия пост
# 235
Така е. Смятах го на литър разлика. Моя грешка. Инвестицията ще се изплати за половината от предложеното от мен време
Не всичко е пари, кефа (удоволствието) да разполагаш с всичките коне на колата във целия работен диапазон е безценно. Понякога и животоспасяващо.

Е да ако си с 63 амг би турбо Grinning
Колега, ти такава ли имаш?
Виж целия пост
# 236
Най-вероятно....Иван дава примери с разни коли, далеч от възможностите на масовия потребител....явно от личен опит....или като моя с дизела..все от познати ми е инфото, защото от как се помня карам на газ. Метана за градско не го сменям за нищо...освен за служебна кола Joy
Виж целия пост
# 237
Най-вероятно....Иван дава примери с разни коли, далеч от възможностите на масовия потребител....явно от личен опит....или като моя с дизела..все от познати ми е инфото, защото от как се помня карам на газ. Метана за градско не го сменям за нищо...освен за служебна кола Joy
Колата ти е на метан? Дори и AMG да е, пак е куцо магаре, мощноста пада много на метан.
Виж целия пост
# 238
В града повече от 100 няма къде да вдигна. С голямо нарушение може и 120. А куцото магаре си е куцо и на бензин....вервай ми. Но пък изминавам километрите три пъти по-евтино.
Виж целия пост
# 239
Така е. Смятах го на литър разлика. Моя грешка. Инвестицията ще се изплати за половината от предложеното от мен време
Не всичко е пари, кефа (удоволствието) да разполагаш с всичките коне на колата във целия работен диапазон е безценно. Понякога и животоспасяващо.

Е да ако си с 63 амг би турбо Grinning
Колега, ти такава ли имаш?

Да призная, не. Моята е печка, 320цди. Но съм карал два пъти 63ка би турбо и няколко пъти атмосферки. Между другото дори и там нямаш конете на всички обороти, тоест това, което каза.

За да ги имаш освен V8, освен турбини ти трябва и електромотор.

А при дачията - дизела е силен в ниските и унира на високите, бензина обратното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия