Привет!
Привет!
Привет!

Ей тая версия на гръцки на Феличита ме уби! Хареса ми обаче!

Привет!
Привет!
Привет!

















, страхотно се е получило! Любовта над омразата.....
(Аз така си го разшифровах, може замисълът да е бил друг.) Продължавай..!




жестоки колажи си ни донесла
. Продължавай, страхотно ти се получават



Велвет
благодаря ви много!

, и при мене чок зор бе... Само нощите са мои, ама и те не стигат. И аз понеже нито колажи съм се научила да правя, нито на пресни новини попадам, та затуй си коментирам само серийките.
Чудя се само дали толкоз тъпоъгълна трябва да е по сценарий, или моето възприятие за нея е такова?
То бива бива любов, ама да прикрие едно убийство, като предаде главната улика в ръцете на убиеца, само защото иска уж да го вкара в правия път и в същото време да мисли, че се е вразумила вече, ей това не знам как да си го обясня. Сега, че вкараха флашката с целия запис на убийството на Карен заради Зеза то си беше ясно. Иначе нямаше толкова лесно и бързо да попадне при Емир. Но ме е яд, че това убийство, което беше в основата на целия сериал остана ненаказано. Точно заради това убийство Емир трябваше да се види осъден и в затвора, пък ако ще после да бяга и да се трепят с Кемал....
Чудих се защо толкоз познати неща и фрази виждам, па то СЦ била същата.
Дано на някое кръстовище СЦ да завият по друг път, за смяна на познатата гледка. Иначе ГГ ме кефят като двойка.


Емир много добре знаеше, че щяха го тикнат в затвора за убийството на Карен, та той затова си оплете предварително кошницата, като възложи тази задача на абдала Търо
. Виждаше че големия Сойдере е страхлив
и според мен му беше пределно ясно, че ще се случи нещо. Или Карен щеше го гръмне Търо или както и стана - той нея. Хитра лисица си беше Емко от начало до край.
.




Препоръчани теми