Тест за овулация - въпроси / тема 8 /

  • 72 461
  • 737
# 90
Ако мъжете са ви налични аз не виждам проблем в това да се действа през ден след МЦ а около овулация всеки ден.
За съжаление наличието на овулация и редовен секс не е достатъчно винаги.
При млади двойки до 35 след година опити в редно да се направи консултация, над 35 след 6 месеца.
Виж целия пост
# 91


Това е от днес теста.
Виж целия пост
# 92
Според мен в положителен. Успех !
Виж целия пост
# 93


Как Ви изглеждат тези тестове....според прегледа на УЗ (на 13.08)док.изчисли овулация към 19-20'ти...но се безпокоя да не е късно...доста наситени ми се виждат тестовете или ми се привижда
Виж целия пост
# 94
Според мен тестът от днес е положителен и, ако съдим по указанията на тестовете, че овулацията настъпва след този положителен тест, най-вероятно изчислението на лекаря е вярно. Simple Smile Мисля, че днес и следващите няколко дни не са за изпускане. Simple Smile
Виж целия пост
# 95
Днешния резултат 17 ден,е няма плюс братче даже е по-бледа ,ще си продължавам,имам още 5 теста,ако ли не ще го правим през ден до 31.08 и каквото сабя покаже ,довечера сме на почивка в Бачково мъжо става на 30,дано стане и чудото Joy Heart
Виж целия пост
# 96
Iwelina, надявам се да има още шанс за нас Аз съм ей така на 19ти ден:



Много е близко до истината, но не знам дали ще се насити още днес или ще е отрицателен Sad
Виж целия пост
# 97
Възможно ли е топли вълни снощи,гадене да са симптом.на овулацията,днес почнаха много леко да ме.болят гърдите.
Виж целия пост
# 98
Здравейте, момичета. За първи път правя тестове за овулация и не съм сигурна дали разчитам правилно резултатите. Днес ми е 13ти ден. Виждате ли положителен резултат до момента? Тези от вчера и днес такива ли са? http://prikachi.com/images.php?images/815/9387815X.jpg
Виж целия пост
# 99
Според мен днешният е положителен. Стискам палци! Simple Smile
Виж целия пост
# 100
Благодаря! Дано 😊
Виж целия пост
# 101
Смокинка, купувай вино и действайте следващите дни Simple Smile
Виж целия пост
# 102
Момичета,

Всички ли имате ясно изразени черти (овулация) всеки месец? Случвало ли Ви се е да нямате засичане на LH изобщо и само бледи черти да има на теста?


Виж целия пост
# 103
Аз този месец за пръв път правих тестове и не видях положителен. Насити се чертичката, но не стана същата като контролната, все беше по-бледа.
Виж целия пост
# 104
Този тест положителен ли е.Имам доминантен фоликул 20 мм .Кога да правим секс? Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия