До Август време не остана - малките бебоци скоро ще се гушкат с мама!- 2018 Тема 2

  • 43 322
  • 761
# 345
Здравейте момичета
Днес в 11.09ч се роди вторият ми син Петър.
Роди се в началото на 37 седмица с размери 3500 гр и 52 см😀
Снощи късно ми изтекоха водите ,приеха ме в болница и тази сутрин извършиха секцио😀
Чувтсвото е неописуемо 😀


Браво, честито, супер размери за 37ма. Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Смърфиета,
честито и от мен!
Бъдете здрави!
Много прекрасни мигове от тук насетне Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Честито бебче! Да ви е жив и здрав!
Виж целия пост
# 348
Честит Петър, Смърфиета Purple Heart
За толкова дни преди термин мерките му са внушителни, браво, да е жив и здрав!
Виж целия пост
# 349
Добре дошъл на Пепи.Да е жив и здрав,а на мама бързо възстановяване
Виж целия пост
# 350
Честито бебче,  Смърфиета- да сте живи и здрави и дано да се възстановяваш нормално след секциото!  Simple Smile
Виж целия пост
# 351
Честито бебче, да сте здрави и щастливи, наистина внушителни размери за седмицата си.
Виж целия пост
# 352
Скоро ще започне масовия бебевалеж в темата ... Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Добре дошъл на Петър. На мама бързо възстановяване Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Честито, Смърфиета! Да сте живи и здрави.! Нека малкия Петър ви носи много радост и щастие!
Виж целия пост
# 355
Мисля, че ще се наредя до родилите между 36,0 - 37,0гс, поне такова ми е усещането. Даже не знам за какво се друсам с тоя магнезий в огронни дози и но шпа, при условие че въобще не ми помагат, поне крампи нямам. Между другото, това е от бонусите на раждането, че с огромно удоволствие ще хвърля всички видове витамини, добавки и лекарства, които взимам в момента, а те са доооста.
Виж целия пост
# 356
Аз да попитам има ли някоя мама,чието бебче е с лицево предлежание(за нормално раждане трябва да е тилно) Моето бебе беше седалищно до днес, но днес към 18 часа стана някакво чудо в корема ми и в продължение на повече от 30 Мин усещах а и околните около мен виждаха как корема ми горе вдясно подскача ритмично на равни инетервали и изпъква една подутинка. Аз се уплаших естествено, че досега не се е случвало такова чудо и се притесних добре ли е бебето и какво е това дълго повтарящо се еднакво движение. Отидох при АГ и се оказа, че бебето се е врътнало с главата надолу, но лицево и прави опити да се завърти тилно и намести както си му е реда, но явно му е тясно защото се виждаше как прави опити да си завърти рамото и всъщност това е била подутинката, която изкачваше на корема ми, но поне докато бях в кабинета при док бебето явно се измори и заспа, та си остана лицево.
Виж целия пост
# 357
Дъщеря ми беше задно тилно, което означава гърба или тила и бяха към моя гръб. Тази поза не е удобна за нормално раждане, трябва много повече напъни и бебето излиза по трудно. Правилната позиция е лицето на бебето да е към твоя гръб. При теб не разбрах как точно е
Виж целия пост
# 358
При мен лицето на бебето е към корема ми, не към гърбът, трябвало тилът на бебето да е откъм корема ми а лицето да бъде към гърбът. Така както е застанало не била добра позиция
Виж целия пост
# 359
Точно заради тази позиция беше толкова дълго и болезнено моето раждане, така и не се обърна до края моята дъщеря. Но доста деца се обръщат от нея, дори и в последните минути преди раждането
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия