Звездни компромати - 372

  • 78 943
  • 742
# 360
Емилия и новият и мъж.............Няма и два месеца, как им се жени?! Да кажеш, че тя не се е видяла булка или пък, че на него му е за сефте Stop
Или с една песен се изчерпва мъката по детето....
А синът на Емилия видяхте ли колко актуална прическа има?!
Виж целия пост
# 361
Божке Фреди Меркюри !Лека му пръст!
Виж целия пост
# 362
Дутцен Крус

Скрит текст:




Виж целия пост
# 363
Божке Фреди Меркюри !Лека му пръст!
Направо бабата на Фреди Меркюри.
Виж целия пост
# 364
Карл и Кончита. ех, Коко...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 365
Мен пък Кончита ми харесва.Не е лесно да се изправиш пред цял свят ,изглеждайки така.
Коко Шанел е доста гадна наци  к**ка.
Виж целия пост
# 366
А според мен вече не е лесно да си нормален.
Ако нямаш вежди като мустаци на войвода и устни като задник, просто трябва да си голям смелчага да излизаш от дома си.
Така че Кончитата си е просто нормална мадама.
Виж целия пост
# 367
Блажко лъщи баш като блАжен тиган на мЕсечина, както има една приказка.
Виж целия пост
# 368

Тя никога не е изглеждала добре в лицето, но комбинацията от ген, несполучливи интервенции и липса на мазнини направо я докарала да изглежда като леля на мъжа си.
Виж целия пост
# 369
Мен пък Кончита ми харесва.Не е лесно да се изправиш пред цял свят ,изглеждайки така.
Може да не е лесно,но пък показаната смелост, за мен не го прави по-малко противно Mask

Всякакви педали и травестити,които набиват отклонението си са ми крайно противни и неприятни.
Не намирам за необходимо да ме приобщават към това какви са и къде го поемат.



Моника я видях преди някакво време на един паркинг. Слезна от бял Мерцедес,който паркира на чорчик.
Спрямо показваните снимки тук ми се видя по-скоро като трътла.
Виж целия пост
# 370
Докато Моника бележи успехи на любовния фронт , Бакалова  била изоставена според този сайт
https://www.skandal.bg/bg/vesko-vodenitsata-zaryaza-ivayla-bakalova/
Виж целия пост
# 371
Мен пък Кончита ми харесва.Не е лесно да се изправиш пред цял свят ,изглеждайки така.
Коко Шанел е доста гадна наци  к**ка.

Каква е Коко Шанел? С нацисти ли е била?
Виж целия пост
# 372
Мен пък Кончита ми харесва.Не е лесно да се изправиш пред цял свят ,изглеждайки така.
Коко Шанел е доста гадна наци  к**ка.

Каква е Коко Шанел? С нацисти ли е била?
Ми да, широкоизвестно е.
Виж целия пост
# 373
Моника Валериева е качила скрийншоти с Морган (бившата на Плейн), но са доста. Качени са в стори в Инстаграм.
Виж целия пост
# 374
И сега какво Коко Шанел е гадна нацистка , а Кончита Вурстове е мила, красива и много по готина от Шанел.
Нямам думи


И как може да ви е интересен тоя парцал Валериева,че постоянно ни уведомявате за тъпите и скрийншотове и глупости
Разбрахме, видяхме я с Плейн , защо продължавате да я дъвчете ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия