До Август време не остана - малките бебоци скоро ще се гушкат с мама!- 2018 Тема 3

  • 44 551
  • 818
# 495
Сесилче и Изи, да са ви добре дошли момченцата на белия свят! Чудесни мерки имат, дано да е леко гледането, а на тях на добър път с късмет, както се казва да им се падне лъвския пай в живота. Бързо и леко възстановяване, дръжте ни в течение Simple Smile радваме се с вас МНОГО.
Виж целия пост
# 496
Сесилче, добре дошъл на сладкия Максим. Пристрастна съм към името. ММ се казва така, всички си мислят, че съм женена за чужденец, защото го наричам Макс. Както и да е. Да е жив и здрав и послушен . На теб бързо възстановяване. Не се притеснявай, по двама са в екип при секцио, всичко е било наред 😘

Изи-честит да е бебе Алекс. Да расте здрав и с късмет. И теб да те успокоя- натискането е съвсем нормално, при първото ми раждане синът ми беше много ниско в таза и пак много ме натискаха и дърпаха. Анестезиологът този път специално ми обясни, че е нормално това, че разрезът бил малък пък оттам цял човек трябвало да мине. 😂. Както и да е. Бързо възстановяване.

Лека вечер и на родилите момичета и на чакащите все още. Дано тази нощ спим по- добре.
Виж целия пост
# 497
Честити бебчета Сесилче и Изи! Да са ви живи и здрави, а на вас бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 498
Честито на всички родили! Да са ви живи и здрави дечицата, а на вас - бързо възстановяване, спокойствие и с радост да си ги гледате!
Аз съм още 2в1. Сюрпризираха ме в понеделник, че може да се наложи секцио. Настройвам се психически и се подготвям с информация. Това беше изключително нежелан вариант за мен. Страх ме е, криво ми е, тъжно ми е, но важното е бебето да е добре. Останалото ще се нареди.
Пожелавам леко и безпроблемно раждане на всички, чиито голям ден наближава!
Виж целия пост
# 499
Кафенце ,защо така какво стана?
Виж целия пост
# 500
Кафе, заради позицията на бебето ли?
Виж целия пост
# 501
Кафенце, няма страшно , всичко ще мине бързо и лесно. Знам ,че ти е криво ,особено след като си се настройла за естествено раждане , но като си видиш бебето ще се чудиш за какво са ти били всички тези притеснения. Всичко ще забравиш за секунди.
Пожелавам на всички лесно и бързо раждане , по желания от тях начин😊❤🤞🏻
Виж целия пост
# 502
Кафенце,  всички искаме и сме се молили за естествено раждане,  но понякога друго ни е писано.  Не знаеш обаче кога едно уж зло е за добро.  Виж тук момичетата например (дали за да не ни всяват паника,  дали наистина е така)  но споделят,  че при всички със секцио нещата са минали нормално,  което е супер обнадеждаващо.  Не се отчайвай,  важното е скоро да си щастлива мама по най-добрия от медицинска гледна точка начин Simple Smile  🤗
Виж целия пост
# 503
Благодаря ви за подкрепата.
Не толкова накратко, стана това:
Скрит текст:
Появи ми се пъпка като от подкожен косъм на голямата срамна устна. Седеше си там и си събираше връхче, докато един ден под душа не се изнервих и я стиснах малко. Поду се и започна да ме наболява. Скоро след това бях на тонове и реших да я докладвам за всеки случай. Тукашното АГ я погледна и изрази съмнения за херпес. Голям шок - никога не ми е излизал херпес никъде по тялото. Взехме натривка, но резултатът не показа нищо определено. Направих кръвно изследване, според което IgG е положително, а IgM отрицателно. Според тукашното АГ има активна инфекция и трябва задължително секцио, според ЩеревскотоАГ - няма активна инфекция на база кръвния резултат и да не се притеснявам, ще решим дали е за секцио на прегледа на 16.08. Междувременно се мажа с някакъв крем на име Ацикловир Стада вече трети ден, но резултатът е минимален, да не кажа отсъства. Тукашното АГ ми изписа и хапчета Ацикловир, за които каза, че са безвредни, но гледам в нета друго пише. Почнах да пия и Биозин Мама за подсилване на имунитета. Тази неопределеност ме побърква, сега търся надежден кожен за независимо мнение. Естествено, дори при минимален риск за бебето, самата аз ще настоявам за секцио. Въпросът е, че искам най-после да знам какво става, има ли инфекцция, няма ли, трябва ли да пия хапчета и т.н.
Виж целия пост
# 504
Както го описваш, не ми прилича на херпес никак ...
Виж целия пост
# 505
Това звучи повече като разчоплена и раздразнена пъпчица отколкото като херпес.
Виж целия пост
# 506
И на мен не ми звучи като херпес.По важно е,че влагалището ти е чисти.Бебето така или иначе няма достъп до срамните ти устни при раждането.Не мисля,че има за какво да се тревожиш.
Виж целия пост
# 507
Сесилче, Изи, честити бебчета Simple Smile Нека да растат здрави, щастливи и да ви носят радост. Бързо възстановяване на вас Simple Smile. Много хубава дата са си избрали тези лъвчета.
Виж целия пост
# 508
Благодаря ви за подкрепата.
Не толкова накратко, стана това:
Скрит текст:
Появи ми се пъпка като от подкожен косъм на голямата срамна устна. Седеше си там и си събираше връхче, докато един ден под душа не се изнервих и я стиснах малко. Поду се и започна да ме наболява. Скоро след това бях на тонове и реших да я докладвам за всеки случай. Тукашното АГ я погледна и изрази съмнения за херпес. Голям шок - никога не ми е излизал херпес никъде по тялото. Взехме натривка, но резултатът не показа нищо определено. Направих кръвно изследване, според което IgG е положително, а IgM отрицателно. Според тукашното АГ има активна инфекция и трябва задължително секцио, според ЩеревскотоАГ - няма активна инфекция на база кръвния резултат и да не се притеснявам, ще решим дали е за секцио на прегледа на 16.08. Междувременно се мажа с някакъв крем на име Ацикловир Стада вече трети ден, но резултатът е минимален, да не кажа отсъства. Тукашното АГ ми изписа и хапчета Ацикловир, за които каза, че са безвредни, но гледам в нета друго пише. Почнах да пия и Биозин Мама за подсилване на имунитета. Тази неопределеност ме побърква, сега търся надежден кожен за независимо мнение. Естествено, дори при минимален риск за бебето, самата аз ще настоявам за секцио. Въпросът е, че искам най-после да знам какво става, има ли инфекцция, няма ли, трябва ли да пия хапчета и т.н.
Това, според мене, не е херпес. Херпесът не е пъпка, а малки мехурчета, пълни с течност, наредени едно до друго, смъдящи,щипещи и болящи, особено докато избият. Стават като струпейче след това. На мен ми избиват херпеси доволно често по устата или носа, не генитални, и ги лекувам с Ацикловир крем и хапчета, но откакто съм бременна (5-6 пъти са ми излизали от началото), хапчета не съм пила. Не помня дали четох или ми казаха, че не може. Та сега мажа основно с Клеева тинктура и малко с Ацикловир. Минават бързо, за няколко дни. Пробвай, ако искаш. На клечка за уши накапваш и мажеш само пъпката. Ацикловира, ако не е херпес, не виждам с какво ще ти помогне.
Между другото, стресници никога ли не са ти излизали?
Виж целия пост
# 509
Благодаря ви момичета:)) да успокоя тези, на които им предстои секцио - страха от операцията е много по-голям отколкото трябва. Неприятно е само, че операционната е студена и че чуваш какво си говорят лекарите. Иначе се усеща дърпане и натиск, но се търпи за 10тина минути. Раздвижиха ме сравнително късно - почти след 20 часа, но нямаше никакъв проблем Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия