Априлки 2019

  • 54 237
  • 746
# 570
Не, по-скоро е на етапи бременнистта и гърдите. Сега като си спомням и с предишната около 6-7 спря чувствителността, те никога не ме и заболяха тогава и не пораснаха кой знае колко
Виж целия пост
# 571
 Момичета започнаха болки в зъбите... рано сутрин. За сега търпя ама ако се усилят не знам.Вие имате ли? и др.въпрос- вредно ли е да се пият енергийни напитки? не е препоръчително сигурно но наистина съм труп по цял ден и вчера изпих 100мл монстър ,че малко ми светна Confounded ама мъжа ми се скара и каза че е противопоказно и съм била луда.. Frowning1
Виж целия пост
# 572
Момичета започнаха болки в зъбите... рано сутрин. За сега търпя ама ако се усилят не знам.Вие имате ли? и др.въпрос- вредно ли е да се пият енергийни напитки? не е препоръчително сигурно но наистина съм труп по цял ден и вчера изпих 100мл монстър ,че малко ми светна Confounded ама мъжа ми се скара и каза че е противопоказно и съм била луда.. Frowning1
Кофеина не е полезен в големи количества също в енергийните има таурин и са бъкани с консерванти едва ли ще ти стане нещо, но не го прави аз си правя фрешове студени хем те вдигат хем са витамини.
Виж целия пост
# 573
sarrah.. не ми повлияват витамини, фрешове, кафета и т.н. пия по 2л вода и не ме тонизира...не се понасям вече Sad
Виж целия пост
# 574
sarrah.. не ми повлияват витамини, фрешове, кафета и т.н. пия по 2л вода и не ме тонизира...не се понасям вече Sad
И аз имам такива дни в които не ставам от леглото и вечер се чувствам отвратително почивай си ще отмине скоро ти в коя седмица си?
Виж целия пост
# 575
Аз питах за всеки случай за зъболекар. Казаха ми че най-добре било след 4месец. Но, ако има проблем нямало може и по-рано. Имало упокойки ,които може да се използват за бременни. Проблемът по-скоро бил като правят зъб и от болка да не се получат контракции.
Аз с предната бременност към 6-7 месец имах  проблем с мъдрец, трябваше да пия но шпа преди ходенето на зъболекар.
Виж целия пост
# 576
Тези мами които нямат симптоми да не се притесняват..Аз също нямам или са ми през ден два.Единственото което ме притеснява е че през първата бременност много ми се гадеше от свинско и телешко месо,а сега не!И незнам защо и аз се надявам с бебо всичко да е наред и да чуя сърчиицето..
Виж целия пост
# 577
Здравейте. Аз пак се включвам с въпрос. Установих  вече, че съм в 5г.с+1-2.... симптоми никакви. Както става ясно от ника ми ходя на планини доста често, предимно на високи планини с много ходене по стръмни участъци. Смятате ли, че има опасност за развитието на ембриона? Разбира се,не визирам падане или нещо подобно. Чудех се дали покачването на пулса ми до 150 би навредило? Иначе в 4.30 сутринта съм на линия и аз и после цял ден ми се спи:)
Виж целия пост
# 578
Здравейте. Аз пак се включвам с въпрос. Установих  вече, че съм в 5г.с+1-2.... симптоми никакви. Както става ясно от ника ми ходя на планини доста често, предимно на високи планини с много ходене по стръмни участъци. Смятате ли, че има опасност за развитието на ембриона? Разбира се,не визирам падане или нещо подобно. Чудех се дали покачването на пулса ми до 150 би навредило? Иначе в 4.30 сутринта съм на линия и аз и после цял ден ми се спи:)
Честно казано, ако внимаваш да не падаш, не правиш нещо мега екстремно или да се натоварваш значително, не мисля, че има проблем. Аз също ходя по планини, миналата седмица в събота денят ми мина в лежане, беше ми лошо, а в неделя ядосах и организирах семейна разходка. Цял ден бях Ок. Засега обаче не съм качвала нещо много високо или не съм се натоварвала свръх. След 3-4 месец, ако е ок времето може, но то колко ли ще е... 1-2 седмици. Та... Аз съм За. Но по-леки терени и внимателно.
Виж целия пост
# 579
Легнах си снощи в 8 и 30,станах 10 тази сутрин,имах 3-4 посещения до wc,но без да се разсъня,следобед легнах към 3 и станах в 6 Simple Smile ога и още да спинкам,но трябва и да се яде Smiley
п.с. Свеки живее на нашия етаж,но в друг апартамент,днес почива и децата са у тях ,затова мога да си позволя такъв маратон Grin
Виж целия пост
# 580
Знаете ли дали може да се кара велоаргометър?
Виж целия пост
# 581
Знаете ли дали може да се кара велоаргометър?

Моята лекарка каза само ходене и колело (макар че за колелото съм чувала и негативи), но предполагам може. При велото поне няма риск от дупки и удари и т.н. Simple Smile Аз също имам и още се каня да го ползвам.
Виж целия пост
# 582
Ами страха май ще надделее и май няма да го ползвам. Ще видим.
Виж целия пост
# 583
аз правя йога, когато не ми е супер гадно, днес пак не ми е ден.....а иначе с първото дете катерех планини, не високи.....аама....нищо му няма Simple Smile
Виж целия пост
# 584
Момичета,  ако съм в 4 с и 6 дни четвърта или пета се водя? В смисъл на завършена или започната седмица се брои? Нещо се обърках Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия