Звездни компромати - 374

  • 75 336
  • 756
# 45
Олееееееееее не знаех ,че са двойка :О много са готини!
Виж целия пост
# 46
Владо Пенев на италианския чичо ли се опитва да заприлича? Open Mouth
Явно да.
Допада ми с този си външен вид.
Виж целия пост
# 47
една Андреа и селската идилия - уникален пейзаж  Smile
Виж целия пост
# 48
*** и селянията! (и нямам предвид пейзажа)
Виж целия пост
# 49
Много удобна поза за четене Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 50
Радина Кърджилова и детенце:

https://instagram.com/p/Bl0slnqHEPF/

Напоследък май изглежда по-свежа и няма такъв болнав вид.
Виж целия пост
# 51
Halsey, която харесвам като артист, но напоследък нещо съвсем губи център. Сега прочетох, че се е разделила с продуцента и артист G-Eazy и там много огън, много жупел се демонстрираше.
https://www.instagram.com/p/Bl1Jbcmn073/?utm_source=ig_share_she … shid=osmun148dqeh

Клюкарските сайтове разпространиха новина, че той сега бил с Деми Ловато. Между двете мацки има стара вражда заради песен на Деми, в която тя споменавала своята би-сексуалност и "Не казвай на майка си", за което Холси я критикувала открито в инстаграм.
Виж целия пост
# 52
Не вниквате във втората снимка.Не забелязвате ли нахапаната ябълка???!Това е библейски сюжет. Грехът, ябълката...Само змията липсва. Ама тя ще да е свряна до плевнята. Вие само циците и задника гледате. Много повърхностно оценяте🙏
Виж целия пост
# 53
Владо Пенев не го харесвам, може би защото гледах с него почивните дни интервю. Много на важен се правише, хич не му отиваше.
Според мен това тяло не е на Андреа Simple Smile Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 54
Скрит текст:
Halsey, която харесвам като артист, но напоследък нещо съвсем губи център. Сега прочетох, че се е разделила с продуцента и артист G-Eazy и там много огън, много жупел се демонстрираше.
https://www.instagram.com/p/Bl1Jbcmn073/?utm_source=ig_share_she … shid=osmun148dqeh
Скрит текст:

Клюкарските сайтове разпространиха новина, че той сега бил с Деми Ловато. Между двете мацки има стара вражда заради песен на Деми, в която тя споменавала своята би-сексуалност и "Не казвай на майка си", за което Холси я критикувала открито в инстаграм.
И аз мернах нещо, че той е изневерил, а самата Холзи била болезнено ревнива и общо взето големи драми са се разигравали на тази основа. А Деми на;ли беше взела свръх доза, кога и това.
Виж целия пост
# 55
Много готин Владо! Ама хич не мога да я харесам Марта..((
Виж целия пост
# 56
Да се запиша и аз в темата.

Най-красивото момиче в целия свят тази година:
Скрит текст:

На 5 години била

И Владо Пенев с дъщеря си:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 57
На Андреа обаче много ѝ се иска да има такова тяло.
И затова все си го рисува  Mr. Green
И снимките на Амброзио в инстаграма ѝ се различават от тези, които някой публикува наскоро в темата.
Владо Пенев никога не ми е харесвал. В комбинация с Вачкова пък съвсем  ooooh!
Виж целия пост
# 58
Владо Пенев ми е ужасен.
Мерси за темата 🌸
Плайнчо
https://www.instagram.com/p/Bl28wu8lG4T/?utm_source=ig_share_she … hid=1a149fatbux8b
Този да вземе да връща инстаграма на нашата убавица, а не да бара чужда ц.ца.
Виж целия пост
# 59
Не я разбирам Андреа. Как не се намери някой- я майка, баща, мъж, да й каже, че голата истина е друга и става смешна и жалка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия