Лидл 118 - Август

  • 125 632
  • 1 514
# 1 155
Няма тъкмо да ви цапа вътре в магазина...пак ли има недоволни? Тц.тц..тц...
Виж целия пост
# 1 156
То това вече си е за милицията хахахахахах
Виж целия пост
# 1 157
Ха ха Simple Smile Най вероятно само е решило да влезе там Simple Smile
Виж целия пост
# 1 158
Поне да му бяха метнали една поничка и бутилка вода:)
Виж целия пост
# 1 159
Ами, една ябълка да му метнат...
Виж целия пост
# 1 160
https://www.marica.bg/vazhno-otrovni-bylgarski-cherveni-qbylki-z … ticle-150797.html Тези ябълки налични ли са в магазините?
Виж целия пост
# 1 161
въпроса е  дали ти ще му избършеш ръцете или не ,и дали ти ще го оставиш да се маже или не , лично аз съм гнуслива и уча моите да са чисти ,надявам се и с малката да успея да я науча ,  а за яденето - почти всяко влизане в лидл е свързано с ядене на кроасан или геврек в количката
А защо ги слагате в количките с мръсните обувки? Това че вие сте мърляви, значи ли че и ние трябва да отнасяме пасивите?
Виж целия пост
# 1 162
Мога ли да помоля да прекратите спора за количките и кошниците.Покрай него в последните 4 страници се изгуби полезната информация заради която сме в темата. Отделно че някои изказвания доста загрубяха.
Някой погледна ли маркерите за дъска, дали ще са подходящи за стъклената дъска от Лидл?
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=634&week=1 Сайта на Лидл явно е обновен по модел на италианския , вече има предстоящи промоции за следващия понеделник.
Виж целия пост
# 1 163
айде по-спокойно с обидите !! нито съм мърлячка , нито децата ми са мръсни или мърляви ! нека сменим тона ако обичате ! не съм си слагала детето в количката на място , различно от предназначеното за това !! а и да бях -  не вярвам да слагате в количката хляб без торбичка примерно ,това ще говори за вашата лична хигиена и навици
Виж целия пост
# 1 164
Какъв маркер....от четвъртък не са ли ученическите нещица иначе.
Виж целия пост
# 1 165
От четвъртък са ученическите. Иначе и аз като голяма бяла птица дирих днес едни папки, ама се усетих и погледнах брошурата.
Тет, спортните тениски са наистина леко умалени, потвърждавам и аз. Обикновено на моя клечо му стават 122/128, а сега следващия размер му е таман. Долнищата май отговарят (пак за спортните имам предвид).
Виж целия пост
# 1 166
как са бейзболните якета ? много ги харесвах преди , сега изтървах малките , големите биват ли ?
Виж целия пост
# 1 167
Какъв маркер....от четвъртък не са ли ученическите нещица иначе.
Аз май набързо приключих седмицата Grinning , довечера щях да обикалям да ги търся.
Виж целия пост
# 1 168
как са бейзболните якета ? много ги харесвах преди , сега изтървах малките , големите биват ли ?

Леко са ми странни на мен, ама може би защото досега не съм му взимала такова. В магазина мерихме 122/128 от модела с цип - ръкавите ОК, леко късо и леко широко. Следващия размер с доста по-дълги ръкави и доста по-широко... Взех накрая модел с копчета да не съм валат, ама не съм го мерила още на дечко. Иначе са плътнички и приятни като цветове. Черното ще събира доста боклучета, обаче. :/
Виж целия пост
# 1 169
айде по-спокойно с обидите !! нито съм мърлячка , нито децата ми са мръсни или мърляви ! нека сменим тона ако обичате ! не съм си слагала детето в количката на място , различно от предназначеното за това !! а и да бях -  не вярвам да слагате в количката хляб без торбичка примерно ,това ще говори за вашата лична хигиена и навици
Дори с опаковката не го слагам на лентата за маркиране...
Но маслото няма как, а и други продукти с първична опаковка, която влиза после в хладилника или на масата...
Абе нали ги виждам как ги слагат децата, особено в К-нд...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия