Лидл 118 - Август

  • 125 630
  • 1 514
# 1 200
Май октомври бяха олекотените якета...не съм сигурна. Но още е рано за тях...

Виж целия пост
# 1 201
Скрит текст:
Взимай го и се не бой! Ако не ще го върнеш обратно. Имаме от около коледното пускане и сме много доволни. Шумен е, но всичко е в рамките на 60 секунди. Има висока купа, което е голямо предимство. В нея може да направиш сок за 3 чаши едновременно (за до 60 секунди). Мелиш каквото ти е кеф. В началото е малко нетипична текстурата на това, което правиш, но се свиква и сега не ни прави впечатление изобщо.

А, и се мие само капачката с ножа и купата за нула време. Може и в съдомиялна.

Звучи добре. Само тая част с “нетипичната структура”, дали е много нетипична чак? Да не се запъне да не иска да го пие?
Ще мине ли през сламка Joy

Много благодаря за мнението.

Минава през сламка, разбира се. И ние сме много доволни от блендера, купихме го в началото на лятото. Децата сами си правят бъркочи в него и ми сервират да опитам какво са сътворили.

Брадата, отивам да разгледам подробно, че нямах време в магазина.
Виж целия пост
# 1 202
Взех дънки и един спортен панталон на големия.
хубави ли са дънките
Виж целия пост
# 1 203
Има ли магазин на Лидл в София в който можеш да платиш с ваучери за храна нехранителни стоки?
Виж целия пост
# 1 204
Дънките на мен не ми харесаха. Не са и евтини...в ХМ има по-добри попадения мисля... същото важи и за памучните долнища. Единствено ми харесаха спортните долнища, особено сивото...
Виж целия пост
# 1 205
Моя син ги харесва, удобни са му.
Виж целия пост
# 1 206
Пробвах локумените вафли на Родна стряха, много съм разочарована. Страшно сладки, локумът захаросан и твърд. Няма да повторя.
Виж целия пост
# 1 207
Благодаря на всички за включването. Ще го взема и дано ми мине номера.
Ще търся теми с рецепти. Laughing

Забелязахте ли, че го няма типичния за гръцката седмица зехтин. Има малко променен (форма, цена, литри). Аз се запасявах от него до следващата гръцка, ама явно няма да стане тоя път.
Виж целия пост
# 1 208
Като каза ядки...сутринта видях, че при нас има нововъведение и ядките са на стената в някакви...контейнери и ямно отдолу слагаш пликче и си сипваш. Щях да ги снимам....ама се отплеснах...

И при нас така, като при насипните бонбони в Билла. Усмихнах се като ги видях, вече ще мога да си купувам от ядките без притеснения. Kissing Smiling Eyes
Виж целия пост
# 1 209
ципурата как е? не съм купувала риба и месо от лидл, скептична съм някакси....
Виж целия пост
# 1 210
А какво ще кажете за чопърчето?   Embarassed
Дискусиите за подобни уреди съм ги пропускала, но сега реших, че може би ще ми е удобен, вместо да се въртя и туткам да сглобявам блендера, пък и мощността му е супер.
Дали е много тежък с тази стъклена кана?  Thinking
Виж целия пост
# 1 211
Ципурата е хубава.

Чопърчето също...Леми, къде ще го носиш...че питаш дали е тежко? 😊

Пластмасовия ми е 260W...за сравнение.
Този...цели 500!!
Виж целия пост
# 1 212
Знам ли, мразя тежки уреди, иначе си права Simple Smile)
Мен ватовете ме спечелиха, старият ми трошляк Ронсън е 250w. В този дали ще може да се смели някоя пилешка пържолка  Thinking
Виж целия пост
# 1 213
Ми той двойно по-мощен...браво, според мен ще може. Специално ходих да гледам моя вехтия...казвам ти-260 W е.

Виж го в магазина колко тежи. Само гледай да не са ти мазни ручките, като го пипаш...Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 214
Направо ме нави  Laughing
Беше ме яд че изпуснах от много чудене един мултифункционален, една дръжка с три приставки - купа, тел и още нещо, но този май ще дойде по-добър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия