Звездни компромати - 375

  • 64 953
  • 768
# 360
Ха...на тортата фугурката Blush вижте
Писали сме заедно
Виж целия пост
# 361
Най-накрая и аз се убедих, че Николчето е бременна 😎
Виж целия пост
# 362
Офф,бременна е,да ражда че да се свършва Grinning
Откачам с тея бебета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Всяка втора надула козунака,чудо голямо.
Виж целия пост
# 363
Ха Ха Ха Николчето ще и прилошее като види че са качили тези снимки, че и корема доста добре и личи. И подпухнала доста.
Виж целия пост
# 364
Аууу пропуснали сме ! Роджър Федерер навършва 37 г днес.
За мен това е най-добрият тенесист за всички времена. Да не говорим какво аристократично излъчване има. Възпитание и поведения на корта, до което никой не се доближава. Мъж с прекрасно семейство.
еее, ми дай да го покажем туй хубаво мУмче, барабар с нащу
Скрит текст:
днес си голям папарак, Бъни:)))
Виж целия пост
# 365
Ха Ха Ха Николчето ще и прилошее като види че са качили тези снимки, че и корема доста добре и личи. И подпухнала доста.
Ами права ще е да се ядосва. Голям зор да постнат снимки.
Виж целия пост
# 366
Ха Ха Ха Николчето ще и прилошее като види че са качили тези снимки, че и корема доста добре и личи. И подпухнала доста.
Ами права ще е да се ядосва. Голям зор да постнат снимки.
И коя е клюкарката, която не може да пази снимките си за лично ползване, а ги качва насам-натам? Сто процента има зъб на Николчето и сега протрива доволно ръце и единственият ѝ коментар ще бъде "Упс"...
Виж целия пост
# 367
И аз щях да питам да не е бременна Николчето? Никога не съм я харесвала, много ми е изкуствена. Smirk
Виж целия пост
# 368
е и? нещо срамно ли е да си бременна? аз съвсем обратното мисля.
Виж целия пост
# 369
николчо с някъв статут на знатна особа да не му се наруши спокойствието е така
Виж целия пост
# 370
Офф,бременна е,да ражда че да се свършва Grinning
Откачам с тея бебета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Всяка втора надула козунака,чудо голямо.
Козунака?!  ooooh!
И аз откачам с тъпите ти включвания, но дори бан не те спира  Tired
Виж целия пост
# 371
Днес рожденик е и мой голям любимец - Дъстин Хофман - 81г
И мой Peace

Коя от вас опита с нова компроматна тема и не й позволиха? Може да ми пише на лично, ако има желание Peace
Ще се пробваме евентуално пак, знам ли....
Имаше някаква тема за Тейлър Суифт, Бумър я беше правила. Дали съществува все още?
Виж целия пост
# 372
Е, тя до 10-ия месец ли смята да крие бременността си?
Да вметна, че преди няколко дни видях Жана Бергендорф с компания на Иракли. Тя има ли участия някъде?
Виж целия пост
# 373
Днес рожденик е и мой голям любимец - Дъстин Хофман - 81г
И мой Peace

Коя от вас опита с нова компроматна тема и не й позволиха? Може да ми пише на лично, ако има желание Peace
Ще се пробваме евентуално пак, знам ли....
Не си спомням кой беше.
Но е изгубена кауза, никакъв смисъл пак да се пробва, за съжаление.
Виж целия пост
# 374
Дали да не пишем в темата/ако още съществува / за Тейлър Суифт се чудех newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия