Февруарската дружинка,вече на половин годинка!

  • 45 416
  • 753
# 360
Синята слива имаше ефект 5 мин след изяждането й!!! Взриви памперса и заподскача от щастие , за да  се доразмаже.
Виж целия пост
# 361
Синята слива имаше ефект 5 мин след изяждането й!!! Взриви памперса и заподскача от щастие , за да  се доразмаже.
🤣🤣🤣🤣🤣 ей много ме развесели
Виж целия пост
# 362
Ние сме на 6 месеца и половина,преди седмица я мериха към 6 кг и 66 см,но тя се роди по-малка-2.600 кг.
Захранихме на 6 месеца без една седмица. Започнахме с домашно пюре картоф,морков,тиква. Но пащърнак например не мога да открия сега и взех пюре,преди няколко дни пътувахме и взех пюрета тиква и морков. На етикетите им пише,че съдържат само зеленчука+вода,опитах ги и ми допаднаха.Според мен, ако не можеш да се снабдиш с продукти, който са с добър произход,не е лош вариант и готовото пюре.
Виж целия пост
# 363
Моя бебок е 6+ 69см 7.900кг май ви бие всички(поне на кг) а е най малък от групата 😄 последните 2 месеца качва по около 400гр. Но няма гривнички само бутчетата са му по ячки. Братовчедка му е на 10м с 1кг отгоре и 5см но той изглежда по едър 😃
Много го запече спанака , днес ще давам синя слива.

То малко като да си премерим бебета кой е по по най ама мойто е на 6 и преди две седмици беше 8.500 Smiley Утре като си се приберем ще го видим как му се е отразило гостуването в Бг.Иначе при нас няма практика да ги измерват на дължина,а пък аз нещо не мога да му схвана цаката как се измерват.
Виж целия пост
# 364
Моя бебок е 6+ 69см 7.900кг май ви бие всички(поне на кг) а е най малък от групата 😄 последните 2 месеца качва по около 400гр. Но няма гривнички само бутчетата са му по ячки. Братовчедка му е на 10м с 1кг отгоре и 5см но той изглежда по едър 😃
Много го запече спанака , днес ще давам синя слива.

То малко като да си премерим бебета кой е по по най ама мойто е на 6 и преди две седмици беше 8.500 Smiley Утре като си се приберем ще го видим как му се е отразило гостуването в Бг.Иначе при нас няма практика да ги измерват на дължина,а пък аз нещо не мога да му схвана цаката как се измерват.
Март месец ли е твоето бебе?
В никакъв случай кой е по по най нали просто си споделяме 🤔
Виж целия пост
# 365
Моя бебок е 6+ 69см 7.900кг май ви бие всички(поне на кг) а е най малък от групата 😄 последните 2 месеца качва по около 400гр. Но няма гривнички само бутчетата са му по ячки. Братовчедка му е на 10м с 1кг отгоре и 5см но той изглежда по едър 😃
Много го запече спанака , днес ще давам синя слива.

То малко като да си премерим бебета кой е по по най ама мойто е на 6 и преди две седмици беше 8.500 Smiley Утре като си се приберем ще го видим как му се е отразило гостуването в Бг.Иначе при нас няма практика да ги измерват на дължина,а пък аз нещо не мога да му схвана цаката как се измерват.
Март месец ли е твоето бебе?
В никакъв случай кой е по по най нали просто си споделяме 🤔
Моето закъсня с две седмици и сигурно това си оказа влияние.
Естествено че не е,казах го с хумор,никой да не го приема на сериозно:smile:
Виж целия пост
# 366
Моето върви едричко. След няколко дни става на седем месеца. Тежи 10.500 и е 72 см. Нито аз нито баща му сме едри. Бебешка му работа. ☺
Виж целия пост
# 367
Преди 2 седмици беше 69,5 см и 6,900 кг. Последния месец беше качил само 300 гр., но беше болен и не се хранеше добре.  Преди качваше около 700- 1000гр на месец. Има си малки гънки на кълчиците. Роди се по-малък 2450.
Вчера дадох малко авокадо и вечерта имаше доста газове. Скъса се о т рев. Викам си „край, коликите се върнаха”. Днес ме достраша и не повторих. Има ли и други реагирали така на авокадо?
Виж целия пост
# 368
И аз вчера купих авокадо и се чудя дали да му дам Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Как ще приготвите авокадото?
Виж целия пост
# 370
А бебетата ви плачат ли със сълзи? Моя много рядко има сълзи и вече се притесних.
Виж целия пост
# 371
Здравейте, мами синът ми е мартенче, но ви чета с интерес. Имам следния въпрос 3 дни яде батат с броколи и после 1 ден само броколи и е с разтройство, предполагам от броколито, днес му давам картоф и морков, дали ще свърши работа или трябва да звънна на педиатъра?
Виж целия пост
# 372
Здравейте, мами синът ми е мартенче, но ви чета с интерес. Имам следния въпрос 3 дни яде батат с броколи и после 1 ден само броколи и е с разтройство, предполагам от броколито, днес му давам картоф и морков, дали ще свърши работа или трябва да звънна на педиатъра?
Дай му само морков. Би трябвало да затегне положението.
Виж целия пост
# 373
Как ще приготвите авокадото?
Аз го давам обелено на големи парченца за да го гризка, но избирам меки авокадота. Ние правим захранване водено от бебето.
Иначе сурово може да се пасира към всеки зеленчук.
Виж целия пост
# 374
Аз го правя на пюре с банан, с ябълка и круша също става много вкусно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия