Дит, потвърдиха ли, че е ще момче? Аз вече приготвих багажа, малко е раничко, но обичам да съм подготвена. Онази вечер изядох всичко що имаше вкъщи и като легнах така ме заболя корема, викам край раждам, ама е много рано. Та стоях 1 час в тоалетната до като се оправих. Предното раждане ми беше предизвикано в болницата, а като се замислих, че сега с такива болки трябва да се добера до там, се изпотих.
Момичета понеже предния път не успях да кърмя, защото зърната ми бяха вдлъбнати, детето не можеше да захапе, нямах кърма, после дойде и ми се запушиха каналите. Абе с 2 думи отказах се много бързо. Та сега искам да се опитам пак да кърмя, взела съм и си помпата уж да си издърпвам зърната напред преди да сложа бебето. Въпросът ми е, какво мога да ям веднага след раждането в болницата? Предния път имах много шевове и ми казаха само редки супи, и аз почти не се хранех. Сега живот и здраве какво могат да ми донесат близките?

Хиляди емоции може да изрази с едно ооооууууу!
Та не знам дали е от звънчето или просто и е дошло времето, но почна да приказва.
С другото бебе пробвай не на 1.9 години, ами примерно на 9 месеца, даже на 6 - да видим какво ще стане