Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява изследването за антиген на хепатит В?
Какво представлява 3D и 2D ехографията?
Какви са обичайните симптоми и промени, които изпитват бременните жени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява изследването за антиген на хепатит В?
Изследването за антиген на хепатит В е тест, който проверява за наличието на специфични протеини (антитела) в кръвта, които показват излагане на вируса на хепатит В. Ако резултатът е отрицателен, това означава, че лицето никога не е било заразено с вируса. Ако резултатът е положителен, това може да показва минала или настояща инфекция с хепатит В. При положителен резултат се провеждат допълнителни тестове за потвърждаване на диагнозата.
-
Какво представлява 3D и 2D ехографията?
3D ехографията представлява триизмерно изображение, което показва обемни детайли, включително кожата на бебето. Той е по-подходящ за визуализиране на общия облик на бебето. 2D ехографията, от друга страна, представлява двуизмерно изображение, което е по-подходящо за оценка на малформации, като се виждат като разрези на отделните части на бебето.
-
Какви са обичайните симптоми и промени, които изпитват бременните жени?
Бременните жени често изпитват различни симптоми и промени в телата си. Някои от тези симптоми включват напрегнати или чувствителни гърди, раздразнена кожа на ареолите, болки в кръста, повишен апетит, наддаване на тегло, често уринниране, чувство на задух, гадене и често гадене. Тези симптоми са обичайни и са част от нормалния процес на бременност.
-
Какви са препоръките за грижа за гърдите по време на бременност и подготовка за кърмене?
-
Какво представлява генетичната консултация по време на бременност?


Ходихме в Back Stage и слушахме една много яка музика - Midnight Trio. Бях се настроила да стоим около 15-20 мин, защото очаквах да е задимено, но то пък нямаше никакви хора и беше много спокойно, така че останахме до сред нощите.
Аз пак ще се похваля, защото спах досега.Вчера с мъжа ми ядохме китайско..и като се прибирахме с колата пуснаха по радиото песен на Бийтълс. Аз си запях, а бебо така ме ритна
Има ли някой проблем с
Докато се разпиша...и ето -честита на всички нова темичка
Май наистина ние сме най-продуктивни
,защото откакто съм забременяла,таткото не ме докосва дори
-страх го е


Но при първата бременност си спомням, че го усетих доста късно - чак към края на 5 м., така че бременните за първи път, не се притеснявайте!
Недей се взира толкова в себе си! В интерес на истината, и моите гърди вече не са толкова напрегнати, колкото преди, така че споко!