Февруарче все по-бързо расте и бърза ритничета да раздаде !

  • 37 325
  • 754
# 300
днес съм силно разстроена, оказа се, че съм качила цели 5кг до сега, очаквах да са 3,4, ама то пък цели 5,а като знам, че последните 2месеца качих двойно предния път, сега не ми се мисли даже. Ще минавам на диета и това е! Моето бебе го усещам най много в средата.

Аз две седмици бях на гости при нашите...и резултатът е +8-9 кг общо (!!!), като 2-3 от тях само за 2 седмици. Вече се  ограничавам, но за диета не мисля още 😀
Виж целия пост
# 301
Какви диети ви гонят? Просто яжте нормални количества храна и това е.
Виж целия пост
# 302
Какви диети ви гонят? Просто яжте нормални количества храна и това е.
Нормално.. 🤣😜, аз нещо в последните 4 месеца загубих това умение. Но съм съгласна, че не е време за диети. Вече съветвам съпруга ми - "пази си храната от мен, не отговарям за действията си"
Виж целия пост
# 303
Оправданието"бременна съм,значи ще ям до пръсване" не звучи логично,а си е точно оправдание за излишните кила и преяждането
Виж целия пост
# 304
С килограмите не знам накъде се движа, чак на 18.09 съм на жк, но не се виждам напълняла никъде освен корем и малко паласки съм заформила вече. Аз също не харесвам аргумента "бременна съм и ям за двама", но определено пък не съм от хората, които могат да се ограничават. Бременна или не, ако ми се яде нещо не мога да се въздържа. По принцип съм така със сладкото - като ламя, изобщо не мога да се контролирам. Благодаря се, че за момента много рядко ми се прияжда нещо сладко и като цяло не ми е сред фаворитите. Иначе сигурно вече щях да съм на много +кг. Започнах отвреме навреме да хапвам сладолед, което пак си е сладко, а доскоро и за него не исках да чуя. Надявам се да не се върне с пълна сила апетита ми, че не знам как ще се удържам. Цялостно не ми се яде повече отпреди (даже май по-малко ям), което може би е предпоставка да не качвам за момента. Но съм наясно, че това няма да трае още дълго Joy
Малко извън темата, но май се спряхме на модел количка, която и на двамата ни харесва - Mutsy Evo. Остава наживо пак да я огледаме, че веднъж я видяхме в магазин със зимния кош само и дотам. Някой някакви впечатления?
Виж целия пост
# 305
И аз не ям като ламя, даже ми казаха че съм отслабнала малко.
Имам апетит от време на време, но не ми се яде нещо контретно, а на мига каквото видя.
След кървенето, което все още продължава, някак ми се изпари желанието да гледам и пазарувам. Ще чакам до последно. Единствено ще отида някоя събота да видя прословутата количка, която ми препоръчаха, но няма да купуваме нищо.
Виж целия пост
# 306
Аз пък не се ограничавам,само съм си наложила правило от 5.Ако ми се яде сладолед-5 лъжички,ако е шоколад,5 квадратчета,ако е нещо друго 5 парчета един вид.И хем си задоволявам желанието,хем не съм прекалила.Иначе в несвяс ям диня,сирене,месо,все неща които си обичам по принцип.Отскоро си правя мелби и крем супи,в тази жега нямам и толкова апетит.
Позната имаше същия модел количка,доволна беше.Ако нещо конкретно те интересува Мони,кажи ще я питам.
Виж целия пост
# 307
Мони, по повод количката и едни мои познати я използват. Много са доволни, препоръчват я и на мен, та се замислям.
Виж целия пост
# 308
И аз бях чела из форуми доста положителни коментари. Може днес да отскочим донякъде да я разгледаме по-обстойно, макар че е раничко за покупки. Да ви споделя какво ми се случи, ставам днес и коремът ми е наполовина. Къде изчезна направо не знам Grinning чак се стреснах. Може бебчето да е застанало по някакъв различен начин. Прегледът е доста далеч, но ме успокоява, че на 11.09 съм на ехокардиографията и поне сърчицето му ще чуя. Кой ги е измислил тези жк 1 път в месеца, поне 2 да бяха Thinking
Виж целия пост
# 309
Това за корема и на мен ми се случи:sunglasses:,но да не забравяме че не сме много напреднали с бремеността,така че коремчето не е много голямо,аз като легна по гръб съвсем се губи
Виж целия пост
# 310
Мен днес малкият е решил да ме тероризира. Твърде много шава и много ме опъва - я в ляво, я в дясно. По-рано ситринта даже имах бабунка, моят не можа да повярва. Като го поръчкам малко се намества по-удобно (поне за мен), но като цяло е активен. Иначе не мога да кажа, че всеки ден го чувствам. Има дни дето не усещам нищичко. Има и такива като днес.
Виж целия пост
# 311
И аз бях чела из форуми доста положителни коментари. Може днес да отскочим донякъде да я разгледаме по-обстойно, макар че е раничко за покупки. Да ви споделя какво ми се случи, ставам днес и коремът ми е наполовина. Къде изчезна направо не знам Grinning чак се стреснах. Може бебчето да е застанало по някакъв различен начин. Прегледът е доста далеч, но ме успокоява, че на 11.09 съм на ехокардиографията и поне сърчицето му ще чуя. Кой ги е измислил тези жк 1 път в месеца, поне 2 да бяха Thinking
И при мен тази сутрин корема е спаднал, дори го няма... незнам да се притеснявам ли?? А вчера и онзи ден почти през цялото време заставаше отдясно бебока .. Моят преглед е на 13.09.
Виж целия пост
# 312
М0n17y, ние сме ползвали Муцито и съм доста доволна, аз съм висока и ми беше много удобна. Единствено летния кош като че ли беше малко голям за бебка, но това си е до дете. А, и бих предпочела да е малко по-висок.
От днес съм в 19 седмица и никакво бебе не усещам, или е поспаланче, или аз съм
нещо бъгната 😁 ще я видим на 13.09, на втората фетална
Виж целия пост
# 313
Ние в петък вечерта имахме изпълнения в къщи- един мишок влезе в спалнята вечерта от градината и аз доста се постреснах. Оттогава не съм я усещала госпожицата, а преди това тъкмо бях започнала да я усещам, притесних се от уплахата да не е била прекалено силна.
Аз не съм качила почти нищо засега, само 1,5 кг, чак се притеснявам добре ли е за 4 месеца. 
Dundiu, аз знам че при кървене фраксито се спира до 3 чисти без кървене дни, това го знам от приятелка кръвнала с фракси, от нейния лекар. Да не би да е и от по-високата доза?
Виж целия пост
# 314
M0n17y,  аз се насочих първо към тази количка, но в магазина повече ни хареса Cam. Коша ми се струва по-широк и ми се струва малко по-маневрена. Иначе Mutsy Evo беше с около 20% намалена цена. Зависи към кой модел си се насочила. Единия излизаше към към 1500, другия към 2000.
 Аз ям доста по-малко от преди и пак качвам много. От декември до сега вече съм с 20 кг отгоре. В 23 седмица ще ми пуска глюкозотлерантен тест, ще видим какво ще излезе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия