Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 79 202
  • 795
# 225
Аз се чудя на масовия клиент на Руми(има и изключения) как не разбраха цаката на всички милиарди хранителни режими, които се правят по света:
Ядеш по-малко калории, отколкото изразходваш(калориен дефицит) и сваляш мерки. Останалото са макросите белтъци/мазнини/протеини и ти си решаваш кога и колко да ядеш.
Знанието верно е сила Simple Smile

За тренировките не бих обяснявяла, че явно са в категорията ядрена физика.

Няма лошо да имаш човек за мотивация и напътствия в началото, но ако не разбираш основните принципи, това не мога да го проумея.
Интересна логика във форум за взаимопомощ - да разясняваш на някой, който търси помощ, защото е осъзнал, че има нужда от нея, как е направо смешен.
Информация има за всичко, включително и как да си направя сама маникюр, ама ето на - считам го за част от категорията на ядрената физика и плащам, за да ми го правят.
Абсолютно, не всеки е готов да влага време, като може да плати на друг.
Виж целия пост
# 226
Аз се чудя на масовия клиент на Руми(има и изключения) как не разбраха цаката на всички милиарди хранителни режими, които се правят по света:
Ядеш по-малко калории, отколкото изразходваш(калориен дефицит) и сваляш мерки. Останалото са макросите белтъци/мазнини/протеини и ти си решаваш кога и колко да ядеш.
Знанието верно е сила Simple Smile

За тренировките не бих обяснявяла, че явно са в категорията ядрена физика.

Няма лошо да имаш човек за мотивация и напътствия в началото, но ако не разбираш основните принципи, това не мога да го проумея.
Интересна логика във форум за взаимопомощ - да разясняваш на някой, който търси помощ, защото е осъзнал, че има нужда от нея, как е направо смешен.
Информация има за всичко, включително и как да си направя сама маникюр, ама ето на - считам го за част от категорията на ядрената физика и плащам, за да ми го правят.
Абсолютно, не всеки е готов да влага време, като може да плати на друг.
Аз пък за втори път ползвам режима на Руми след второто майчинство. Ами да вки кажа, колкото и да съм запозната сама не мога да си измисля разнообразно меню, да изчисля калориите и още повече, че още кърмя и имам голям апетит. За мен лично режима е много полезен. След като вляза във форма, мога да поддържам теглото на база на целия ми опит, но да свалям сама не мога.
Явно при всеки е различно.
Виж целия пост
# 227
"Хей така, просто да добие представа..." - влизаш в сайта на Румяна и ако не последната, то една от последните статии, беше за различните видове режими, и имаше и рецепти с количества дадени.
Влизаш в 2-3-4 сайта за пресмятане на калории и тези,които се повтарят като цифри или са приблизителни, започва да ги спазва с примерните й рецепти.
То пък не може без никакъв зор да си дадете, хей така....
Ако всеки втори влиза и иска примерен ден, к'О прайм?
Виж целия пост
# 228
Казано честно не го разбирам това заяждане. Успех Ви желая.
Виж целия пост
# 229
Сънчо, би ли споделила за антицелулитния си режим. Отслабнах с БВХ, но целулитът си стои. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 230
"Хей така, просто да добие представа..." - влизаш в сайта на Румяна и ако не последната, то една от последните статии, беше за различните видове режими, и имаше и рецепти с количества дадени.
Влизаш в 2-3-4 сайта за пресмятане на калории и тези,които се повтарят като цифри или са приблизителни, започва да ги спазва с примерните й рецепти.
То пък не може без никакъв зор да си дадете, хей така....
Ако всеки втори влиза и иска примерен ден, к'О прайм?
Или даваме, или мълчим, оставяйки хората,на които им се общува във форум,да общуват, без да хейтим и пречим.
Виж целия пост
# 231
Ама аз не преча, който иска - да й прати на лични. Просто такива наглости всеки втори може да прави. Simple Smile От тая тема един ден, от друга тема един ден, от фейсбук група трети ден и ще си събере режима. Малко да си отворите очите и по-реално ли да погледнете на нещата?! Simple Smile
Виж целия пост
# 232
Здравейте!
Може ли някой да сподели какво представлява програмата Лятно меню. Сложни ли са рецептите? Какво представляват програмите с упражненията? Видях, че пише, че може да се тренира по 10 мин, три пъти и 5 пъти в седмицата, тези тренировки по колко време са? Вообще всичко, което ви е впечатлило да споделите.
Благодаря!
Виж целия пост
# 233
Аз понеже си поръчах лятното меню с подарък с програмата "Плоско коремче", вчера забелязах, че тренировките са едни и същи, но в различни комбинации. Може би са от старите и календари, не съм сигурна. Но например в 'Плоското коремче' има и още по някоя, която е специално за корем. Но са качени в youtube, което ми е много удобно. Рецептите ми харесват на мен, разнообразни са, сметнати са на 400,500,600 к и си комбинираш лесно. Не мисля, че е много готвене. Има доста десерти като баница с ягоди, сладолед, аз си я взех заради бонбони тип скалички, но още не съм ги направила. Някои се оплакваха заради един сладкиш с боб, но на мен такива комбинации ми допадат.
Виж целия пост
# 234
Аз поръчах лятното меню заради рецептите. Самите рецепти са зададени като месечно меню във варианти от 1200,  1500 и 1800 калории + допълнителна секция за допълнения по 100 калории + бонус от здравословни десерти. Много съм доволна от рецептите -- не са сложни, но наистина супер свежи, летни и разнообразни.
Виж целия пост
# 235
Аз поръчах лятното меню заради рецептите. Самите рецепти са зададени като месечно меню във варианти от 1200,  1500 и 1800 калории + допълнителна секция за допълнения по 100 калории + бонус от здравословни десерти. Много съм доволна от рецептите -- не са сложни, но наистина супер свежи, летни и разнообразни.
Ще се радвам да споделяш дали спазваш менюто и как ти се отразява?
Виж целия пост
# 236
Цитат на: Зизу
Ще се радвам да споделяш дали спазваш менюто и как ти се отразява?
Здравей,
започнах го вчера, ще споделя с удоволствие резултати.
Аз имам от Руми личен режим, с който постигнах страхотен резултат -- 5 кг за 28 дни. Но този режим малко ми доскуча, защото я бях помолила да го изготви с минимум готвене и така той се състоеше предимно от салати, ядки, варени яйца и месо на грил тиган. С този режим свалих от 59 на 54 кг за 28 дни като ръстът ми е 160 см. Сега имам желание да прекарвам повече време в кухнята и да се храня с удоволствие и да бъда щастлива, каквото е мотото на лятното меню 😃 За сваляне, ако сваля някое кило ще е добре, но нямам много за сваляне. Правя тренировките към режима, които са линкове от нейни видеа в ютуб, но ходя и на аеробика. В менюто има калкулатор за нужните калории -- аз тренирам почти всеки ден и ми дава 1900 калории за поддържане и до1560 за сваляне, така че мисля да използвам най-вече вариантите закуска, обяд и вечеря по 500 калории за общо 1500 и да съм в режим на отслабване. Рецептите са с балансирани макроси -- има си и въглехидрати (домашна пърленка, баница с ягоди, тирамису), както и белтъчини и мазнини (кюфте пълнено с грах, пиле лютика, праскови с маскарпоне 😍). Днес ще пробвам тирамисуто 😜
Виж целия пост
# 237
Някой може ли да препоръча от безплатните тренировки на сайта на Руми за съвсем начинаещи нещо? За зарибяване Wink
Виж целия пост
# 238
хубави са ѝ тренировките за начинаещи. 90-дневното също ми допада, но за съвсем начинаещи е трудно според мен.
Виж целия пост
# 239
Някой може ли да препоръча от безплатните тренировки на сайта на Руми за съвсем начинаещи нещо? За зарибяване Wink
Ами тя има един сет за начинаещи, не са няколко ... Thinking
https://fitnesinstruktor.com/nachinaesti-20-min/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия