Захранване - въпроси и отговори!

  • 39 338
  • 722
# 165
Как да замразяваме и размразяваме правилно храните
Виж целия пост
# 166
Как захранихте с жълтък?
Виж целия пост
# 167
Аз започнах с размер колкото грахово зърно. Увеличавах постепенно и за седмица го докарах на 1/4. Това през 7ми месец.
След 8м 1/2 слагам.
Виж целия пост
# 168
Аз директно с четвърт от пъдпъдъчи яйце
Виж целия пост
# 169
Аз директно с четвърт от пъдпъдъчи яйце
През ден ли го даваш или 1ва седмица всеки ден
Виж целия пост
# 170
През ден го давах
Виж целия пост
# 171
Спешъл, и ти ли през ден даваше?
Виж целия пост
# 172
Спешъл, и ти ли през ден даваше?


Да, Верче.
Виж целия пост
# 173
Чудя се как да подходя.
Имам току що снесени домашни яйца.
Единият вариант е по схемата на Спешъл, другият - да направя бисквитки с жълтък, оризово брашно и банан и да слагам по 30 гр.биссвитка в плодовото пюре.
Виж целия пост
# 174
Хора, от кога давате пресни смокини? Дунда е на 8 мес. и има запек, мисля да й дам...🤔
Виж целия пост
# 175
По-добре недей. Защо точно смокиня? След годинката се дава. Круша, белена праскова, слива, това са първите разхлабващи плодове.
Виж целия пост
# 176
Нищо не помага, месечинке ☹
Круша, сливи (пресни и сушени), овесени ядки накиснати и пасирани, малко зехтин към пюрето, праскови, пъпеш, пащарнак, каша от елда с добавен пресен плод, чайче...ни-щич-ко не помага Sad ака дарадонки и се мъчи горкото...
Виж целия пост
# 177
Ами тогава защо мислиш, че смокинята ще помогне... Понякога такава е реакцията от захранването, трябва време на стомаха да се напасне. Коментирай с педиатъра дали да не дадеш дуфалак,  лактулоза мип, нещо такова.
Виж целия пост
# 178
На нас тиквата ни действа много изчистващо.
Виж целия пост
# 179
Питах за дуфалак, каза да не давам, пък на своя глава не смея...оф, абе отказах се, ще дам пак круша сега...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия