Бързи здравословни въпроси и отговори – 16

  • 50 114
  • 745
# 420
Да, чувства се като натъртено мястото. Но не би трябвало да има отток, огромно зачервяване или нещо такова. До 3-4 дена преминава.

А добре. Няма да бързам да психясвам. Благодаря ! 🤗
Виж целия пост
# 421
Недей психясва от сега. Но се и наблюдавай Simple Smile Дай му една седмица примерно. Но всичко ще ти е наред. Те не правят такива неща за първи път.
Виж целия пост
# 422
от няколко дни се чувствам супер отпаднало, постоянно ми се спи, нямам сила, задъхвам се бързо, краката ми се подуват, често ми се гади ... дали някакви витамини биха ми помогнали, ако да - какви ?
Виж целия пост
# 423
от няколко дни се чувствам супер отпаднало, постоянно ми се спи, нямам сила, задъхвам се бързо, краката ми се подуват, често ми се гади ... дали някакви витамини биха ми помогнали, ако да - какви ?
И аз се чувствам по същият начин, като изключим подуването на краката и задъхването. Така съм вече една седмица. Не знам може би е промяната в сезона. Ще ми е интересно какво би помогнало за това.
Виж целия пост
# 424
Микробиологията на детето
Виж целия пост
# 425
Синът ми ходи всяка неделя да разхожда кучета в Богров и днес  се прибра с одраскано на гърба от някаква врата. Ходил да му направят инжекция против тетанус, но не обработили раната. В къщи промих със спирт и сулфатиацол. Предполагам, че това е достатъчно или не?
Виж целия пост
# 426
Синът ми ходи всяка неделя да разхожда кучета в Богров и днес  се прибра с одраскано на гърба от някаква врата. Ходил да му направят инжекция против тетанус, но не обработили раната. В къщи промих със спирт и сулфатиацол. Предполагам, че това е достатъчно или не?

Да, можеш да повториш преди сън.
Виж целия пост
# 427
Здравейте. Някой правил ли си е кръвен тест за хранителни непоносимости, къде, доволни ли сте и колко струва? Сега чета за изследването ELISA, мисля, че го правят в Бодимед. Имате ли информация, колко е достоверен? Благодаря
Виж целия пост
# 428
Здравейте. Някой правил ли си е кръвен тест за хранителни непоносимости, къде, доволни ли сте и колко струва? Сега чета за изследването ELISA, мисля, че го правят в Бодимед. Имате ли информация, колко е достоверен? Благодаря
Приятелка наскоро си прави пълен и каза, че струва над 1000 лв, праща се в Германия за обработка
Виж целия пост
# 429
В Рамус имат тест към много храни, погледни им сайта, не беше много скъпо.
Виж целия пост
# 430
Благодаря ви. В Бодимед цената е 360лв. за 88 храни. Ще разгледам Рамус сега.
Виж целия пост
# 431
Рамус всичко изследват, но може ли да се вярва на резултатите им. Още се чудя за едно изследване, което при тях е 14 лв., а в останалите лаборатории стига до 126 лв. Няма ли да си хвърля парите на вятъра и резултатът да е заблуждаващ.
Виж целия пост
# 432
Още се чудя за едно изследване, което при тях е 14 лв., а в останалите лаборатории стига до 126 лв.

Wow, чак такава разлика... Може би, все пак, не е едно и също изследването? Thinking
Виж целия пост
# 433
Лятото си правих при тях хормони. На единия хормон ми писали, че съм над нормата, а аз бях в референтните стойности. Явно ме бяха взели за мъж, а тогава реф стойности вече бяха други и излизах от нормите. Нямаше как да се разправям понеже си тръгнахме от БГ. Тия хора в Рамус на ръка ли въвеждат не ми е ясно. ВЪобще не знам и дали да им вярвам на тези резултати. 300лв дадох на вятъра май.
Виж целия пост
# 434
За мое съжаление е едно и също. Питах в друга лаборатория защо е толкова скъпо. Отговорът беше, че пращат пробите в Германия, апаратурата била много скъпа и се ползвала сравнително рядко. Било им не изгодно закупуването ѝ. Цената им включвала куриер до чужбината. Та се чудя още. По препоръка на лекар обаче трябва да го направя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия