Първите СЕПТЕМВРИЙЧЕТА са вече сред нас, останалите мами чакат във захлас

  • 63 052
  • 1 060
# 975
Лейди, за съжаление, в днешно време всичката храна е "пипната" по някакъв начин.
Аз питах за глутена, защото се съдържа в толкова много храни, че няма никакъв смисъл да се изключат 3-4с.л. овесени ядки, ако няма обективна причина.

Слънчицето изгря вече. Аз чакам сестрата на ММ да дойде, че тя пък другата седмица се връща на работа след майчинството Simple Smile Към 2-3 ще излезем навън Nature High Brightness
Виж целия пост
# 976
Да ако няма доказана алергия към глутен, няма никакъв смисъл да се изключва. Мисълта ми беше защо, все повече хора имат непоносимост към него в днешно време.
А голямата ми дъщеря беше захранена от баба ми на 5,5месеца с коричка хляб 😀 никакви проблеми не сме имали.
Виж целия пост
# 977
Здравейте мами, вече сме на 2 седмици и смятам днес да го изкарам, че още не сме излизали пък гледам слънчице има.. Но се чудя как да го облека. Вашите бебоци как ги обличате
Виж целия пост
# 978
Къде го има това слънце в Русе се е нагрочило отвсякъде.
Виж целия пост
# 979
Къде го има това слънце в Русе се е нагрочило отвсякъде.
В Пловдив за сега поне има.
Виж целия пост
# 980
Само да се покаже и тук слънчице паля количката и излизам на разходка.

При по-хладно време й обличам плюшени плътни гащеризончета и става като някое  пухкаво меченце Grinning
Отдолу боди с дълъг ръкав, на главата шапчица и едни чорапки мятам под гащеризона.

Завивам я содеалце и бих метнала и покривалото на количката ако е студено разбира се.
Виж целия пост
# 981
А да попитам първо на терасата ли сте ги изкарвали или направо навън, че ми е притеснено да не взема да го разболея
Виж целия пост
# 982
Аз направо на вън го изкарах и то на 10-тия ден ходихме на консултация, така или иначе трябваше да го изкарам и после втория път за 30 минути .. ама то като е хубаво времето няма проблем, даже по-добре за тях хубаво им се отразява чистия въздух и си спинкат спокойно Simple Smile като го почнаха коликите, като го изкарам в количката и се успокоява Simple Smile но за жалост и днес във варна е кофти времето и ще пропуснем май пак разходката Simple Smile
Виж целия пост
# 983
А първия път колко време бяхте навън, че ние трябва да ходим за акта за раждането да взимаме и сигурно поне 30 мин ще сме вън или са доста
Виж целия пост
# 984
Аааа трябва уж и във Варна да изгрее днес. Аз си бях наумила днес да ни е първата разходка. Днес прави 14 дни Simple Smile
Виж целия пост
# 985
Първото й излизане навън също беше на 10 ден, но до родилното за контрола, това не го броя за разходка.

Първата разходка си беше на 16 ден.
Първо я извеждах на терасата  по 10 мин и така като станаха 40 мин общ престой на терасата я изведох на разходка( съвет на неонатоложката).
Виж целия пост
# 986
Момичета, този бебешки език е верен 😆😁 Не се сдържах да не го споделя с вас- https://youtu.be/PgkZf6jVdVg
Виж целия пост
# 987
А нас ни изписаха в неделя и в понеделник ни викаха на скрининг  да му правят, че в неделя нямало кой... 🙄
Виж целия пост
# 988
Имате ли идея мога ли да сменя педиатъра дето ни идва на домашно посещение? Нямаме акт за раждане и ЕГН още. Нещо май не ми вдъхна доверие.
И в допълнение - за физ жълтеница давате ли нещо? От болницата нищо не казаха, педиатърката - вода със захар.. аз взех глюкоза ма още го чудя нещо. Blush
Виж целия пост
# 989
Имате ли идея мога ли да сменя педиатъра дето ни идва на домашно посещение? Нямаме акт за раждане и ЕГН още. Нещо май не ми вдъхна доверие.
И в допълнение - за физ жълтеница давате ли нещо? От болницата нищо не казаха, педиатърката - вода със захар.. аз взех глюкоза ма още го чудя нещо. Blush


Щом не ви е записала, според мен може да смениш .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия