магазини АЙКО - гаврата с клиента няма край, груби и некоректни

  • 17 241
  • 92
# 90
Да... ясна е картинката.
Има фолиа по магазините-с различни десени и ширини. Не са скъпи са със сигурност по-здрави и дебели от това чудо, което виждам. Самозалепващи са и разграфени отзад. Лепиш и забравяш.
https://www.domko.com/za-stenata/samozalepvashto-folio
Виж целия пост
# 91
Здравейте някой може ли да ми каже колко време е валиден ваучер от Айко?
Малко в страни от темата...
Виж целия пост
# 92
И аз съм много разочарована от Магазин Айко. Вчера си получих шкафа за баня,който е 2м.със счупено огледало. Направих рекламация,но не ми я приеха. Така че съветвам ,като си получавате стоката от склада я проверявайте там, че нищо не връщат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия