♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 73

  • 96 072
  • 740
# 675
Здравейте  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Леко раздвижване на вампирския фронт  Party

Netflix са купили вампирския сериал.
Онур Бастюрк: статья журналиста Онура Бастюрка для " Харриет ".
«Я встретил Демета Эчели и мы долго говорили». ХОРОШИЕ новости: сериал "БЕЗЖИЗНЕННЫЕ" покупает Netflix.
Вывод - Netflix покупает только успешные сериалы.
Обычно, мы не утешаем тех, кто не верил
Виж целия пост
# 676
Здравейте  Hug

Кака наистина май е решила да разчиства старите гардероби  Mr. Green

Виж целия пост
# 677
Боре минава ли за старо палто за разчистване?
Виж целия пост
# 678
Привет!🤗

Новини около Сблъсък няма. 😠


Няма лесно да му се размине на Ефеджан!🤔
Виж целия пост
# 679
Боре минава ли за старо палто за разчистване?

Ммм а дано ама надали  Mr. Green
Виж целия пост
# 680
Боре минава ли за старо палто за разчистване?

Иска ти се  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 681
Кито на спектакъла на Бюлент, в който участие взе и Баръш  Whistling Whistling



Виж целия пост
# 682
Кито с коя от любимите е  Mr. Green
Виж целия пост
# 683
Кито с коя от любимите е  Mr. Green

С всички освен официалната  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 684
Здравейте  Hug Heart Eyes

 Joy Joy Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 685
нощничка-любимка Simple Smile
Виж целия пост
# 686
Здравейте  Hug Heart Eyes

 Joy Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Това костюма на кака за хелоуин ли е от онези години ... сега даже няма и нужда от него Whistling

иначе Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 687
 Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Здравейте  Hug Heart Eyes

 Joy Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

 Rolling Eyes  Толкоз бързала да се нареди на подиума, че тръгнала по халат  Stop
Виж целия пост
# 688
Халат ли е, нощница ли, не знам, ама паднах като я видях  hahaha На Баръш сигурно му е любимата ѝ снимка  ooooh! Joy
Виж целия пост
# 689
Здравейте!
Настана отново скука. Няма хубави  новини за новите филми на Елчин и Баръш.Търся да гледам нещо приятно, започвам с първата серия и не ме грабва историята ,актьорите.. Предложете хубав романтичен филм,моля!
Приятна вечер!
Вероятно сте прочели това интервю. Дано не е поредната измислица.
https://vk.com/@kiralikasktvstar-intervu-barysha-arducha-dlya-zh … a-lofficiel-homme
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия