Фермата 4 - Съединение - тема 2 (17.09. - 23.09.)

  • 50 610
  • 805
# 195
Аз пък харесвам Милена и не разбирам защо в днешно време, когато един човек е дисциплиниран, принципен и стриктен, веднага бива обявен за диктатор, гадняр и т.н. Сигурно, защото вече свободата се асоциира със свободия.
Ами извинявам се, ама лиглите, събрани във Фермата, наистина имат нужда първо от възпитание, второ от дисциплина и трето от стриктност.
Виж целия пост
# 196
На същото мнение съм за Милена. Peace
Виж целия пост
# 197
Нана, много си права!
Виж целия пост
# 198
На същото мнение съм за Милена. Peace
И аз.
Виж целия пост
# 199
Именно, точно това имам предвид.
Един Александър би бил по-полезен като някакъв обединител или "шеф" /образно казано/, интелигентен е, видяхме колко неща умее, възрастта не винаги е гаранция за "качество", дори напротив.
Така е, Мери, много си права. Ивайло просто се възползва да яхне вълната на демонстрираното към него уважение, но не съм сигурна докога ще продължи да минава за авторитет. Първите му грешки вече лъснаха.

sunrise, на мен ми стана смешно самохвалството на Нури.

П.П.: И за Милена съм съгласна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Мери, да Лили имах предвид. Сега видях, че цялото й име е Лилия, а не Лиляна.
Аз не разбирам защо Милена се възприема като кучка от пишещите тук. Какво толкова е направила, освен, че накриви калпака на онова - шантавото? Даже ми се струва, че е доста мека засега. Освен ако не съм пропуснала нещо.
Не ми се зачекваше темата, но оня ден като говореше за Господ, ми стана чудно. Значи тя казва, че не вярва в Бог, но всичките й изказвания сочат натам, че всъщност вярва, но му е много гневна и затова сега напук няма да вярва в него. Един атеист не би направил изказвания като нейните. Наистина съжалявам за загубите й, но просто ми направи впечатление как се опитва да отрече нещо, в което продължава да вярва, само че вече с друга нагласа.
Виж целия пост
# 201
Много ми е интетесно кои двама ще избере Милена за ратаи
Не знам защо се съмнявам че ще е Христина.
Виж целия пост
# 202
И във Фейсбук писах по повод изказването й за БОГ.... и тук ще го напиша. Не харесвам хора, които вярват до момента в който молитвата им бива чута и всичко им върви по мед и масло. Тоест те вярват само с нагласата да ПОЛУЧАВАТ.....не и да губят. Грозно, много грозно. Общо взето всичките й включвания досега са в разрез с моите разбирания за света и аз лично няма как да я харесам и в акомпанимент на чисто физическото й излъчване става мишън импосибъл.


По отношение на дисциплина, ами не сме в детската градина. Тоест можеш да ръководиш понеже ти е седмица, но не и да се държиш като детска учителка, това се предполага, че са възрастни хора и не си там да превъзпитаваш, а за едни пари хах. Та в този ред на мисли тези пози си остават просто пози.....напомнят ми адвокатката от предния сезон.

Ивайло е отишъл там да бройка, само около младите момичета се върти, ако не посрами Аня Пенчева до края на престоя си пак ще е добре.


Виж целия пост
# 203
Ако я смята за недисциплинирана наистина, и ако е достатъчно съвестна, според мен няма да я избере. Защото така като гледам целта й не е да разчиства лични сметки с нея, а да има полза за всички. Затова си мисля, че за ратаи ще избере мако по-разумни хора. Не знам защо си мисля за Дидо като единия и Нури за другия.  Или може би Роман.
Виж целия пост
# 204
Какво общо има физическото излъчване? Това не е предаване за кифли. Ако беше, щяха да съберат всички Мис България.
И въобще, наистина съм потресена от коментари за външния вид на някого, когото не познавате. В живота за хората не се съди по външния им вид. А който го прави, значи има по-малко мозък от патка.
Виж целия пост
# 205
Ратаите пък какво толкова вършат? Градината и миенето на чинии....силните мъже си трябват за седмичните задачи във Фермата. Инак....ако сложи Нури ратай не знам кой ще слушат емигрантите и как ще върви работата с някоя отборна задачка. Ако реши да им направи мръсно точно Нури ще сложи ратай.

Не е до хубост, а до свежест. Излъчване, ако щеш. Понякога и грозноват човек може да е симпатичен. Сега надявам се съм станала по-ясна какво имам предвид.
Виж целия пост
# 206
Ивайло е полезен по време на двубои, там помага на съотборниците си.

Александра ми е много приятна, на фона на целия крещящ кич от изкуствени коси, мигли и викащи момичета, тя ми е глътка свеж въздух наситен с меланхонична романтика.
Виж целия пост
# 207
Не е до хубост, а до свежест. Излъчване, ако щеш. Понякога и грозноват човек може да е симпатичен. Сега надявам се съм станала по-ясна какво имам предвид.

За мен, не си.
Защото идеята на предаването изобщо не е да оценяваш физическите качества или недостатъци на някого. А точно обратното. Идеята е да се отсеят хората с качества, принципи, морал и възгледи, достойни за уважание.
Гергана беше слаба, с хубава фигура и гримирана и пак за 5 пари не струва. Така че за мен подобна оценка на непознати хора, базирана на външния им вид е непонятна.
Виж целия пост
# 208
По отношение на дисциплина, ами не сме в детската градина. Тоест можеш да ръководиш понеже ти е седмица, но не и да се държиш като детска учителка, това се предполага, че са възрастни хора и не си там да превъзпитаваш, а за едни пари хах. Та в този ред на мисли тези пози си остават просто пози.....напомнят ми адвокатката от предния сезон.
Нищо общо няма поведението на Милена с това на Дарина. Ни-що. Да не говорим, че още нищо не сме видели от "управлението" ѝ, че да лепим етикети каква била като фермер.
Ратаите пък какво толкова вършат? Градината и миенето на чинии....силните мъже си трябват за седмичните задачи във Фермата. Инак....ако сложи Нури ратай не знам кой ще слушат емигрантите и как ще върви работата с някоя отборна задачка. Ако реши да им направи мръсно точно Нури ще сложи ратай.
Не е до хубост, а до свежест. Излъчване, ако щеш. Понякога и грозноват човек може да е симпатичен. Сега надявам се съм станала по-ясна какво имам предвид.
Хубост, свежест...все коментари около външен вид. Така и Нина коментирахте, че изглеждала по-възрастна, близначките били дебели, Гергана имала ботокс, Сашка и тя намсиква....това наистина не е състезание по хубост и тези коментари са общо взето нелепи.
Ратаите се занимават И с обора, така че задълженията им не са никак малко. Градината видяхме колко е голяма, чиниите и посудата на 20 човека също не са 2-3.
Виж целия пост
# 209
Скрит текст:
Не е до хубост, а до свежест. Излъчване, ако щеш. Понякога и грозноват човек може да е симпатичен. Сега надявам се съм станала по-ясна какво имам предвид.

За мен, не си.
Защото идеята на предаването изобщо не е да оценяваш физическите качества или недостатъци на някого. А точно обратното. Идеята е да се отсеят хората с качества, принципи, морал и възгледи, достойни за уважание.
Гергана беше слаба, с хубава фигура и гримирана и пак за 5 пари не струва.
Така че за мен подобна оценка на непознати хора, базирана на външния им вид е непонятна.
И за мен също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия